Šta je novo?

Mobi Banka (ex Telenor Banka)

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Moj favorit je Raiffeisen, besplatna online placanja i odrzavanje 250 din ako se ne varam.

Prakticno svako domacinstvo ima dovoljno mesecnih racuna da na osnovu ustede za provizije na placanje racuna moze ustedeti tu cifru za mesecno odrzavanje.

Potpuno se slažem, ja na progresiv+ dajem 300 a uštedim 500 jer ne plaćam provizije . Nije mi tih 300 nikada smetalo, odabrao sam ih sam na samom početku . Meni više smeta to što smanjuju kamate na štednju , mada koliko znam po viđenju niko i ne daje kamatu , možda grešim.
 
Poslednja izmena:
Slazem se za naplatu, medjutim oni su uradili sto su i ostali uradili, evo intesa zadrzava cenu paketa od 300din a naplacuje proviziju na transakciju 80dinara, erste banka da da sve sto ima mobi ya 150 je 400din, plus naplata po sms poruci i po transakciji 15din.
I realno ispada mobi banka za 300din sa platom u njoj najpovoljnija ua sve sto nudi. Ali ako ti treba veca cifra para uf, 600k ok u dan dva dana mozes izvući, ali preko toga je cimanje.
Intesa naplaćuje Hit paket 300 din ali su sve elektronske transakcije bez provizije. Nikad se nisu ni naplaćivale. Bar ne u ovom paketu.

Poslato sa VTR-L29 pomoću Tapatoka
 
^ tačno, @DrMika greši. U tih 300 kod Inteze ulazi i besplatna kreditna kartica (revolving), i besplatni devizni računi. Besplatna e-banka, besplatna mobilna aplikacija.
Meni to deluje povoljno, a doslovno sve radi (hm, instant plaćanja :D)
 
Poslednja izmena:
Ima i komercijalna sve to +najbolji kurs +ips za 310.

Sent from my MI 9 using Tapatalk
 
Kurs bolji od 117.1 / 118.1 (intesa eur-net trenutno)?


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Jes, pogresio sam, nisam do kraja citao tarifnik. :(
80 je ako u banci placam tj. Ako moram imati uplatnicu.
Izvinjavam se.
 
Poslednja izmena:
Poslednja izmena:
Ne bih da vam smetam u raspravi ali @salecg je isto napisao kao i ti kad si ga ispravio samo si ti na vise decimala napisao kako pise u app mts banke, a on je na prvu decimalu napisao i nije pogresio.
 
Jeste pogresan kurs. Kurs se ne zaokruzuje.

Sent from my MI 9 using Tapatalk
 
Pardon :D

Intesa: 117.1000 / 118.1000

Mobi (osnovni): 116.6000 / 118.6000

Pretpostavljam da je za Progresiv 117.1 / 118.1

Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Nerezident je svaki strani državljanin koji u Srbiji boravi kraće od godinu dana. Nakon godinu dana neprekidnog boravka postaje rezident.

Sent from my SM-G960F using Tapatalk
 
Nerezident je svaki strani državljanin koji u Srbiji boravi kraće od godinu dana. Nakon godinu dana neprekidnog boravka postaje rezident.

Sent from my SM-G960F using Tapatalk
Aha, hvala na pojašnjenju. I dalje bi morao da ima dokumentovan boravak po nekom osnovu, zar ne?
 
Naravno. Prijava boravka je obavezna.

Sent from my SM-G960F using Tapatalk
 
Da li još neko ima problema sa pristupom banci, i sa računara i iz aplikacije???
 
Evo sad pokusavam da pokrenem aplikaciju i izlazi mi upozorenje da nemam internet konekciju.

Lepo su krenuli vala u nove pohode.
 
Ista situacija. Bas doso na forum da vidim sta se desava. Kod mene jos uvek telenor banka apk. Nisam radio update


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Sad radi apk


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
još neko dobio ili samo ja?
c482f9250bdb3fe0c58966b5ea151f45.jpg


Sent from my Mi MIX 2 using Tapatalk
 
I ja sam dobio i zvao ih odmah. Nemaju pojma o čemu se radi. Čekam da mi se jave kad skontaju šta je.

Sent from my SM-G960F using Tapatalk
 
Kod mene radi aplikacija normalno, osim što prilikom logovanja piše "Wrong OTP"

Послато са SM-G920F помоћу Тапатока
 
oni nekoga zezaju [emoji16]
930f3a00824fe3ee893b34c5ccd78d2c.jpg


Sent from my Mi MIX 2 using Tapatalk
 
Ubacili su EPS račune na klik za celu Srbiju pa su izgleda neki dobili obaveštenje da im je neuspešna prijava a odmah zatim i ispravan račun na klik.

Sent from my SM-G960F using Tapatalk
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno