Šta je novo?

Poslednji odgledani filmovi

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Her (2014)

Odlican !

9/10
 
Ja od kako sam pogledao film (Her) nema kome se posle toga u temi nije svideo. Dok npr, par poznanika su mi rekli da je ono nit smrdi nit mirise. Zato i znam zasto su mi poznanici, a ne prijatelji :)
 
Maleficient.
 
Ja od kako sam pogledao film (Her) nema kome se posle toga u temi nije svideo. Dok npr, par poznanika su mi rekli da je ono nit smrdi nit mirise. Zato i znam zasto su mi poznanici, a ne prijatelji :)

Iskreno film nije ništa posebno, Her je za ubijanje vremena. Jedva sam ga odgledao. Očekujem nastavak gde će Teodor da šeta dva sata pored reke i razmišlja o reci.
 
Iskreno film nije ništa posebno, Her je za ubijanje vremena. Jedva sam ga odgledao. Očekujem nastavak gde će Teodor da šeta dva sata pored reke i razmišlja o reci.
+10000

Skoro me neki film nije toliko smorio. Jedina scena koja mi se svidela je kada je izasao na dejt sa onom vrh "milfarom" (ne mogu da se setim kako se zove glumica)
 
Poslednja izmena:
Maleficent 8/10, skroz opustajuce vratio me film u zabaviste. :)
Inception, 8.5/10 verovali ili ne, tek sad sam odgledao film. Imao sam predrasude zbog pocetka filma- par puta sam krenuo i nisam mogao da odgledam, do pre nekog dana. Totalni mind**** od filma. :)
 
+10000

Skoro me neki film nije toliko smorio. Jedina scena koja mi se svidela je kada je izasao na dejt sa onom vrh "milfarom" (ne mogu da se setim kako se zove glumica)

Realno to je najbolji dio filma, ta glumica. Ostatak je zivi smor. Gledam jbni film 2 sata ocekujm makar nesto da se desi na kraju, kad ono qrac hipsterski.
Koja smorcina.
 
Film je o usamljenosti i emocijonalnim odnosima, šta ste pa očekivali da se desi? Da dođe to otvorenog rata između ljudi i AI-a? Kao Terminator, I, Robot?
 
Her uzas film. Doduse nisam bio u stanju ni da ga pogledam do kraja..
 
Nije užas. Drama, sa patetičnim glavnim likom.
 
posle djilkosevog kometara za Her ,krenem da ga svucem sa zaliva :)
i onda odskrolujem stranicu do kraja i momentalno prekinem skidanje ,hahah
 
Niti je uzas niti je fenomenalan, niti smrdi niti mirise. Ali da je dosadan, jeste.
 
Mozda je bzv ali to je skoro sigurno buducnost. Postajemo otudjeni, ne?
 
Upravo. To je poenta celog filma, do prve polovine. A onda postoje nešto sasvim drugo u drugoj polovini. Vredi da se gleda zbog veće poente.
 
posle djilkosevog kometara za Her ,krenem da ga svucem sa zaliva :)
i onda odskrolujem stranicu do kraja i momentalno prekinem skidanje ,hahah

krastavac film nije klasican i teska je drama, ako ocekujes 2F2F krastavac, film nije za tebe :)
 
Drama je u pitanju :d
 
Odgledao Chef. Lep film neznam koju bih mu ocenu dao ali znam da dok ovo kucam jedem sendvice. Posle onih kubanskih sendvica mi se ponovo prijelo.:D Inace volim filmove sa tematikom "kuhinje" kao na primer Frankie and Johnny sa Al Pacinom i Michelle Pfeiffer.
 
Poslednja izmena:
Meni je Her isto bio hipstersko đubre a mahom samo drame i gledam. Ove godine su na mene najjači utisak ostavili Utopia i Filth. I to više prva sezona Utopije. :)
 
Ne znam otkud ste se sad uhvatili Her-a, ali meni je film bio sjajan. Inače hipstere ne podnosim i ovo mi nije delovalo kao takvo. Budućnost je, takva je moda. Slična sam osoba kao i glavni lik, dosta zatvoren, stidljiv, nedruželjubiv pa mi je film odlično legao. Prepoznao sam se.
 
Prepoznali su se svi, univerzalna je tema. Nego neki ne bi to sebi da priznaju. Film nije hipsterski. Pokazuje da svima treba da budu prihvaćeni i shvaćeni. Onda dolazi do obrta u vezi, gde "ona", njega nadraste. Što se dešava u vezama. Bitnija stvar tu je, prikaz visoke inteligencije, i potrebe za raznolikošću. Kada ona krene na sve strane, da zadovolji svoju želju za "životom". Sad, to će par ljudi da shvati, jer ih par i ima. Taj deo može i pogrešno da se shvati, i verujem da mnogi jesu. Tehnologija je sekundarna u celoj stvari. Priča je o emocijama, i da ih samo mi činimo stvarnim.
 
Sada kad procitam tvoj post dodje mi opet da ga odgledam i da zaspim posle 30min :)

Film je zesci tresh i cilja odredjenu publiku. Tema moze da se shvati kao univerzalna a i ne mora. Buducnost moze da bude takva a i ne mora. Sadasnjost je takva a mozda i nije.
Sve u svemu film je ekstremno dosadan,ali ce se verovatno nekome i svideti..
 
A ti si i Blade Runner shvatio bukvalno kao takvu budućnost i da je to cela poenta priče?
Film si shvatio previše bukvalno, da bi shvatio šta je trebalo da kaže.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno