Šta je novo?

Poslednji odgledani filmovi

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Captain America: The Winter Soldier. Pristojno odrađen iako pati od klasičnih gluposti. Nahvaliste ste ga kao da je ne znam šta.

Robert Redford ubije Branku Katić.
 
Pa sta oces od filma po stripu?! :D Sigurno u top5 Marvelovih.

Evo dobar je i Days of Future Past. Mada ipak, meni se za nijansu vise svideo First Class.
 
U filmu se delimicno radi o toj devojci koja boluje od raka tako da sam na osnovu tvog posta zakljucio da ga mozda nisi odgledao.Nebitno.
 
Evo ja priznajem da sam plakao gledajući ga. Nisam knjigu čitao, čujem da je film jedna od najboljih adaptacija neke knjige. Daefoe je odličan u filmu.

Btw. danas gledao Chef i dajem mu čistu desetku!
Odličan, zabavan, super glumci i obavezno - nemojte gledati na prazan stomak ;).
 
The Fault in Our Stars 6/10, gomila da ne kazem cega na jednom mestu, ali je bilo potencijala.

ps ako ste devojcica od 15g onda je ovo pravi film za vas
 
Polako ljudi, polako... da mi koji nismo gledali, gledamo, ili ne? :d
 
Nebitno sta se ovde pise.Pogledaj pa ces zakljuciti da li je vredelo gledati ili ne.;)
 
Odgledao Chef.
Sto kaze Vladimirdowla nikako na prazan stomak :). Retko dobra komedija u poslednje vreme.
Obavezno gledajte.
 
Nebitno sta se ovde pise.Pogledaj pa ces zakljuciti da li je vredelo gledati ili ne.;)

Uh pa ne može to tako. I onda shvatiš da gubišp vreme.
Nađeš nekoga ko ima sličan ukus i na osnovu njegovog mišljenja vidiš da li da gledaš ili ne.

Pošto ne mogu da nađem dobru komediju koju bih gledao, upravo sam pustio Eddie Izzard - Dress to kill

PS
kada stavljate preporuku filma, stavite i link (imdb, rt, šta god). Ne sviđa mi se ovaj trend da ljudi samo dođu i napišu ime.
 
Odgledao Chef.
Sto kaze Vladimirdowla nikako na prazan stomak :). Retko dobra komedija u poslednje vreme.
Obavezno gledajte.
Pokusavam da nadjem prevod ali ga na podnapisi.net i titlovi.com nema ima li jos neki sajt gde bih mogao da skinem prevod
 
Ako hoćeš naš prevod, onda je to to. To su ubedljivo najpopularniji sajtovi tog tipa kod nas, sa dosta autorskih prevoda i slično. Drugde, ako uopšte i nađeš nešto, biće to prevod koji je odrađen Google Translate-om.
 
Nece jer je film izasao odavno i jos uvek ga niko ne prevodi, ista prica je i za film Boyhood...

Gledaj Chef bez prevoda, nije da film ima neke epske i komplikovane dijaloge zbog kojih neces skapirati koja je tajna pravljenja princez krofni.
 
Poslednja izmena:
Pre 2 dana je izašao Bluray sa engleskim prevodom. A sa obzirom da ovo više nije era dvdrip-ova, za konkretnije i kvalitetnije prevode... svi mahom čekaju Bluray sa engleskim prevodom. Sad ih ima, pa će neko čim ugrabi vremena prevesti sa engleskog.

PS: Boyhood ima samo web-dl, sa nalepljenim kineskim preko slike i to bez engleskog prevoda (umuksovanog unutar .mkv-a). Slabo ko prevodi izdanje (ne film, već izdanje) koje će se zaboraviti kroz mesec dana.
 
Poslednja izmena:
Ako dosad nije niko odradio prevod, onda sumnjam da će ga biti. Inače ko zna engleski može bez problema razumeti sve dijaloge. Ja nekad ne razumem šta priča neko sa naglaskom pa uvek držim bar. Eng titlove kao backup.
 
Kako trenirati zmaja:

Nije mi bio toliko ekstra kao prvi. Alfe su odlicno uradjene, efekti animacije su preterani, ali je prica jednostavno bolja u prvom delu. Meni :)
 
Chef (2014)

Jako dopadljiv film. Muzika cista desetka!
Rezija ne tako ubedljiva, kao ni scenario ali zato gluma vadi prosek. Fenomenalna glumacka postava.
Sve u svemu, odstranio bih maksimum 3 scene sto je ovih dana jako dobro.

Od mene: 8/10
 
Da li je neko gledao ovo?

http://www.imdb.com/title/tt1647668/

Nema nigde narodne verzije... A vidim da je premijera bila još na proleće.


Takođe me zanima da li se neko seća komedije iz 90-tih, a radnja se odvija većinom u stanu dvojice crnaca kojima dolaze devojke. Mislim da je prevod bio nešto tipa "Sigurni sex". Na omotu je bio crnac oblepljen folijom, salotejpom ili nešto na tu foru. Seća li se neko originalnog naziva filma?
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno