Šta je novo?

Poslednji odgledani filmovi

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ne, već iTunes izdanje. Isti aspect ratio će biti i na BD-u.
 
Poslednja izmena:
Ja ću da gledam BR izdanje. Ne žuri mi se, a WEBRip mi nije dovoljno dobar. :D
 
Ja gledam samo YIFY-a. :D
 
Pa to je web download sa iTunes-a :) Sta vam nije jasno ?
 
Znamo, nego covek iznad rece da je to samo cropovan azijski hardcode. :D
 
Pomesao je, ne sirite pricu 6 strana sad xD

Skinuo sam 2.93GB webdl i ok je slika, ali nije BD kvalitet kakvi su svojevremeno izlazili ripovi Dextera i Homelanda (SoA nije Showtime nego Fox). A ko ima samokontrole da iskulira SoA par meseci do BDa svaka cast, samo se nadam da vam nece neki ***** spoilovati ovde u temi kroz par nedelja...
 
Ja toliko filmova i serija imam skinuto na hdd-u (uglavnom internal 1080p ripovi) da ne znam kad cu stici to sve da pogledam, a ne da razmisljam o filmovima koji ce se pojaviti za koji mesec u internal formi ... Tako da ta prica "tesko je iskulirati i sacekati bluray" kod mene ne pije vode.
Verujem da je i kod vecine ista prica kao kod mene, iz dosade poskidam sve zivo i onda nemam kad da gledam, tj u prevodu, uvek imam na raspolaganju da pogledam nesto sto nisam ranije zbog nedostatka vremena.
 
Ne, već iTunes izdanje. Isti aspect ratio će biti i na BD-u.

Evo svima se javno izvinjavam, komentari na zalivu su bili takvi. :)

This looks heavily cropped on the top and bottom. Was a big chunk of the movie removed to hide hardcoded subtitles?
Seems to be the same cropped version as the others, the names on the news broadcasts at the beginning are chopped in half.
Is that why the bottom of the screen is cut off, removed the HC subs?
 
Pomesao je, ne sirite pricu 6 strana sad xD

Skinuo sam 2.93GB webdl i ok je slika, ali nije BD kvalitet kakvi su svojevremeno izlazili ripovi Dextera i Homelanda (SoA nije Showtime nego Fox). A ko ima samokontrole da iskulira SoA par meseci do BDa svaka cast, samo se nadam da vam nece neki ***** spoilovati ovde u temi kroz par nedelja...
Osim što pričamo u temi o filmovima, za Edge of Tomorrow, sasvim si u pravu. :D
Ja sam prvo skinuo neki SoA rip čim je izašao juče ujutru. Ali nisam gledao epizodu, pa sam proverio i video da ima Web-DL, primetno je bolji.
 
Edge of Tomorrow meni se svidja 8/10

zao mi je sto sam gledao verziju sa titlovima, kad sam bio nestrpljiv (doduse prelepio sam srpski titl, ali svejedno).

xmen, 6/10, moze da prodje

Rosemary's Baby (novi iz 2 dela) 6/10
 
Meni Chef plot point nije jasan. Neću ni da pišem spoiler, jer je priča predvidljiva od početka.

Kada mu ne dozvoli da kuva meni koji želi, i kad sazna da je ovaj došao. A kući ima gomilu hrane spremljene. Očekivao sam da mu donese to što je stvarno hteo da sprema, ili da ga odvede kući da proba. Ceo deo gde on puca i brani usrani meni, koji ni sam ne želi nema smisla.

Nije baš usran meni, vidiš da su najbolji restoran u kraju. A ono njegovo pripremanje hrane vidiš i malo ranije, on to radi da smiri živce. Verovatno i sam poždere sve to jer je debeo ko bik. On je napravio taj prvi meni, zato ga i brani. Jedino što mu gazda ne dozvoljava da unese neke novine.
 
Edge of Tomorrow - dobar
The signal (2014) - zanimljiv indi sf sa odlicnim efektima, fotografijom. Ako vam se svideo Chronicle, Akira i ovo ce.
 
Edge of Tomorrow - dobar
The signal (2014) - zanimljiv indi sf sa odlicnim efektima, fotografijom. Ako vam se svideo Chronicle, Akira i ovo ce.

signal downloadovan vec 3 dana i sve se mislim vredi li vremena. odluka je pala :D

@djilkos. da, i mene je malo iznenadilo jer sam ocekivao neki humor, ali ipak nije los i ima simpaticniih fazona.
tesko je ovakav film svrstati u bilo koji od "glavnih" zanrova pa su morali da naprave neki kompromis. recimo da je feelgood movie
 
Poslednja izmena:
Komedija je odavno izumrla vrsta filma. Pogotovo ako dolazi iz USA.
 
Najteže se pravi. I očekivao dam da Downey Jr. ima ozbiljniju ulogu.
Kiss Kiss Bang Bang je odlična crna komedija između ostalog. I tu ima glavnu ulogu.
 
Сигнал је с.ање неопевано. Евентуално погледати на ff због ефеката. Од тих независних sf једино ми се онај са вампиром свидео.
 
Poslednja izmena:
al si ga objasnio...
 
Edge of Tomorrow - ništa posebno. Dobar za jedno gledanje. Jedan od najboljih Tominih filmova u novije vreme. Emily Blunt mi se izuzetno dopala u ovakvoj ulozi, stoji joj nekako. Ona je i najveći plus filma.
 
@djilkos. da, i mene je malo iznenadilo jer sam ocekivao neki humor, ali ipak nije los i ima simpaticniih fazona.
tesko je ovakav film svrstati u bilo koji od "glavnih" zanrova pa su morali da naprave neki kompromis. recimo da je feelgood movie

Može da bude tragikomedija :)


Ako nije Robert Downey Jr odradio posao, odradila je Sofia Vergara za sve pare. :) Sunce ti j.... Kako je dobra 3: )
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno