Šta je novo?

Poslednji odgledani filmovi

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Guardians of the Galaxy Vol. 3.

Lepo završena trilogija. 7.5/10.
 
Renfield totalno gotivan film, nije neko remek delo, ali ne znam ko realno moze da ocekuje od ovakve vrste filma da bude "oscar worthy" ili sta god.

Kejdz je pokidao ulogu, face su mu legendarne, a i ostali su mi sasvim ok. Veliki plus sto traje sat i po, tako da nema previse rastezanja price.
 
Ant men
Renfield
Dungeons and dragons

Definitivno sam usao u neki zacaran krug, ovo je meni toliko smece da je to smesno. Ja bas nemam neki ukus za filmove tj 99% filma odgledam i ne komentarisem, jer su mi pretezno dobri filmovi koji se ovde pljuju, ali ovo je cak i za mene UZAS! Uz premotavanje 1/10 inace -10/10...
 
Guardians of the Galaxy Vol. 3
ZN8Gi6Cm.jpg

Odličan završetak Čuvara, verovatno najbolji marvelov film još od A:Endgame.
Nijedan lik nije zapostavljen što je prilično impresivno jer ih ima dosta i svako je dobio svojih pet minuta slave, čak i neki sporedni likovi.
U principu, naracija i priča funkcionišu od početka do kraja što obično nije slučaj sa ovim superherojskim filmovima, humor je dobar, nije preteran, ne davi i ne obesmišljava priču kao u Thor: Love and Thunder.
Specijalni efekti su zapravo prilično dobri, kao i pojedine akcione scene. Par puta sam pomislio kako su atraktivno odradili neku borbu.
Glavni negativac je slab, bez bilo kakve dubine ali to sam i očekivao. Hemija među likovima toliko odlično funkcioniše da sam posle filma na trenutak bio u iskušenju da ponovo instaliram igru GoTG jer sam još želeo da ostanem u tom univerzumu.

Koliko sam pročitao ovo je Gunov poslednji marvelov film pre nego što se prebacio u DC tabor, ko zna, možda nešto i uspe na napravi od tog DC bućkuriša.
Ukratko, kome se dopadaju prva dva dela voleće i ovaj, a verovatno je i najbolji u celoj trilogiji.

Od mene 8/10.
 
Poslednja izmena od urednika:
sledi mi veče Nikolasa Kejdža na kraju sa Rajngeldom ili kkao se vec zove ovaj vampir.

Po meni, vece svetog Nikole treba da krene sa Raising Arizona (1987), pa sledeca 4 po izboru,
s tim da jedan od njih mora da bude repriza loseg porucnika, ostala 3 kako god odlucis..
(zapravo preostala 2, posto ces vrv gledati i Renfielda) :)
 
Poslednja izmena:

Odlican film, zanimljiv skroz. Prvi twist mi je mnogo zanimljiviji i ima vise smisla u odnosu na onaj pri kraju filma, svakako ga vredi odgledati.
 
Kokan predlozio jedan od preostalih 2... ali da vidimo sta je maretov izbor za 5/5 :D
Od tih 8 treba izabrati 5, za maraton, a to je veoma diskutabilno... uhhh, postaje napeto jer niko nije nabrojao jos 2 koja bih ja licno recimo preporucio..
Zapravo, Nizda jeste prepporucio jedan od njih, ali zadnji ostaje misterija,...
A kad vec ostajemo na jednom, koji je to? Leaving Las Vegas!
Moze i jos 1 bar, ali karikiramo pomalo svi, ima vise od 5 💪
🤣

breeze-nicolas-cage.gif
 
Poslednja izmena:
Po meni, vece svetog Nikole treba da krene sa Raising Arizona (1987), pa sledeca 4 po izboru,
s tim da jedan od njih mora da bude repriza loseg porucnika, ostala 3 kako god odlucis..
(zapravo preostala 2, posto ces vrv gledati i Renfielda) :)
Udzbenik za 8 razred sam odvano gledao, na repertoaru su filmovi koje jos overio nisam.
 
Pa covek se ladno zajebava sa ventilatorom na setu! To je godlike!
Plus sto tu scenu uvrstise u film 🤣
...pride je postala kultna... ali who cares 🤝
 
Sad cu se zameriti pola foruma.. gone in 60s je BS. Sori i Salac UE...
I Nidzo izvini sto sam povukao glas, ali national treasure je milk cow klasican..
Pre bih Acu Lukasa slusao 30 min.... ne smem da nastavim, ima me zamrzite kao Acu Lukasa....

Cak, Lukas i nije kriv izasta... Milica Mtrovic sa druge strane...
 
Poslednja izmena:
Ovakvog Cage-a volim.
Ocena 8/10
 
Pogledao veceras Renfield i samo cu reci jos jedno neopevano dj*bre u nizu koje se snimljeno a ja jos veca b*dala sto sam pogledao ovu glupost.
 
Pa ne znam dal mislis na Kejdza ili mozda na mene 😄
Ako sam kojim slučajem ja, nije mi jasna povezanost sa national treasure.
 
Gone in 60s se gledao zna se neko zbog plave Andjeline a neko zbog kola
Nikad nisam razumeo fasciniranost Anđelinom - niti u bilo kom filmu, uključujući Original Sin, još manje u stvarnom životu.

Kroz filmove je u istom periodu prodefilovalo toliko lepših glumica tako da mi definitivno nije jasno šta bilo ko vidi u njoj...
 
Sad cu se zameriti pola foruma.. gone in 60s je BS. Sori i Salac UE...
I Nidzo izvini sto sam povukao glas, ali national treasure je milk cow klasican..
Pre bih Acu Lukasa slusao 30 min.... ne smem da nastavim, ima me zamrzite kao Acu Lukasa....

Cak, Lukas i nije kriv izasta... Milica Mtrovic sa druge strane...
Немој ти мени сад сори 😁
Лепо сам написао да има култних филмова а има и промашаја. У сваком случају, то је листа његових филмова коју сам погледао. 😉
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno