Šta je novo?

SONY: PlayStation 4

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ja jesam, fino je radilo 01-03h, naravno u vecernjim satima imao sam problema zbog SBB-a koji tada ima zagusenje. A sinoc gledam jednog streamera na twitch-u, covek ima abnormalne brzine a na svakih 15 minuta mu puca igra, cak je i prikacio ethernet kabl. I ono najgore jeste da ako igra nema regularan auto-save sistem, dobijes obavestenje da ti je internet ocaj, i onda ti samo izadje iz igre i baci te na PS meni. Posleigras od checkpointa. Igrao je GoW2 i zezalo ga 2 puta na prvom boss-u. To mi se ne svidja, i da radi ocaj trebalo bi da puste igraca da sam izadje i restartuje pa nek laguje u pm.. I naravno postoji queue koji je dosta brz ali prisutan je. Mozda sam ja ubo tajming kada sam iz prve usao, samo nisam igrao previse.

Uhvatio sam sebe na delu da opet uzivam i idem za platinu u Dark Souls 2 iako sam je na PC-u, isto ce biti i za Witchera, mozda jedine 2 igre za koje sam spreman na tako nesto :d

Gledali smo onda istu budalu...:) Malo nabildovan,polu-go, ofarban do pola kao Kratos i u haljinici... (gledam ga I mislim se sa kime sve delimo vazduh) Doduše gledao sam možda 10ak minuta i tada se zalomilo damu je pucalo dva puta zbog neta...
 
Upravo :) pogledam njegov stream kad pozelim da se utesim hahah

Sent from my HUAWEI CUN-L01 using Tapatalk
 
Mazi,srecno ti bilo i sa TLOU kad je platina u pitanju :D . Znam da je imas,ali vidim da se ne usudjujes da je zapocnes haha :D
 
Hahah... Ja sam prvo TLOU odigrao na PS-u,i zavrsio celu kampanju sa 3 ili 4 trofeja... Pritom svako cose i svaki kutak sam istrazio :D
 
Da da, zena presla jednom igru dobila samo 2 trofeja za easy i medium :D Ja sam posle presao za moju dusu na brzaka jer sam ga i na PS3 pre par godina.

Btw tek sada vidim da je izasao DLC tj 1 level za Crash. Deluje kao blesav challenge za gold relic, mora danas to za 100% :D
 
Odlican je ovaj Nier Automata. Jos cujem da je prilicno duga igra ako se igra temeljno (oko 50h )

I definitivno igra koja voli da ozznoji konzolu :D . Nijedna igra do sad mi nije ovako crpela Soni...
 
^hbg, izvlaci max iz PS4 slim/fat hardvera. Ko zna koliko ce "tweakovanja" za slim/fat biti za ove nove naslove koji tek trebaju da iskoce ove i sledece godine... Sto rece dowla jednom prilikom, za pocetak 900p (a za ostalo cemo da vidimo).

Sa pozitivne strane procitao sam vest da ocekuje ovog leta talas pada cena za PS4 Pro, tako da do kraja godine mozda ce biti i povoljnija nego sto se ocekivalo...
 
Pa ne znam kako je na fat/slim,ja sam opet na PRO i bas ubija kako radi. Izduvava nazad kao usisivac :D
 
A PC za posao ništa? :d
 
Ma gde nista,nego sticajem okolnosti desilo se da imam priliku da uzmem pro iz drugarove igraonice posto zasto.
No necemo da se vracamo vise na to :D

Nier,stvarno preporuka za sve,pomalo unikatan zanr,nesto sto se ne vidja cesto.. 10+
 
Znaci ako je neko ispustio a uzeo je Crash Trilogy mora u addon da skine ovaj bonus level. Besplatan je valjda mrsec dana. Spucao sam 30 zivota ali presao. Relic ce da ceka ds2 :D

Sent from my HUAWEI CUN-L01 using Tapatalk
 
Играо данас једно 2 сата DOOM МП,добра је,лепо је што има посебне сервере за почетнике односно за оне који нису још десети ниво. Нема регенерације живота што ми се свиђа и ретко је у данашњим играма.
 
Kakav je gran turismo na PS4 pro ili obicnoj, igrao sam na ps1 i ps2 i razmisljam se debelo da kupim ps4 pro samo zbog te igre.
 
Ček da prvo izađe...

Sent from my LG-H990 using Tapatalk
 
Mislim da nece ni blizu postici slavu sestice
 
pa za sesticu i pitam
 
Pa nema sest za ps4
 
Koja je ovo fora da GMG uskoro nudi igre za PS4?

Odakle ce im Sony dozvoliti tako nesto i koliko ce biti pouzdani za nabavku digitalnih verzija?
 
^ GMG već nudi PS4 igre, ali samo u SAD. Koristeći VPN možeš da pristupiš i kupiš kod za igru ili PSN vaučer. Ja sam kupio par puta na taj način. Ne vidim zašto bi se dovodila njihova pouzdanost u pitanje, oni su jedni od najpouzdanijih sajtova za kupovinu digitalnih igara.
 
Jesam uzimao za PC od njih igre ali znam da su imali i frku sa opozivom kljuceva pre neku godinu. Iskreno nisam da bilo ko drugi prodaje digitalne PS naslove osim samog Sonija...

Sto znaci da bi morao da ide i US nalog i US vaucer? A ovo "coming soon" se verovatno odnosi na EU? Onda je super ako stigne, verujem da ce moci povoljno da se nabave igre i kod njih.

PS Now stize 15. Avgusta u Nemacku (za sada je dostupan u UK, Holandiji i Belgiji) sto je verujem jos jedna pozitivna vest verujem i za vas u Srbiji (pre svega zbog blizine servera).
 
Digitalni PSN kodovi se uzimaju vise na drugim stranama nego direktno preko Sonija. Normalna stvar, kao i za PC.
 
Cena dolara pada i pada, sto znaci, sve se vise isplati uzimati [jos bolje u share-u] sa US PSN-a.
Blktw9o.jpg
 
Fak jea!

Sent from my LG-H990 using Tapatalk
 
Sta ocekujete od Hellblade: Senua’s Sacrifice?

Nikako ne mogu da nadjem bar nekakav DEMO gameplay na youtube,a igra izlazi za desetak dana.
 
@aleksandrinjo96 Ja sam preorder-ovao cim se pojavila na PS Store-u. Interesantno mi izgleda, kako vizuelno tako i prica (barem ono sto je objavljeno). Gameplay mozes delimicno da vidis ako pogledas neki od onih Development Diaries iz Behind the blade serijala. (http://www.hellblade.com/videos-2/), tu imas i deo gde su posetili studio 3lateral iz Beograda koji je radio na kreiranju 3D modela glavne junjakinje. Jednostavno, privlaci me malo mracnija prica i ambijent, malo drugaciji pristup borbi i snalazenju u prostoru, a ocekujem i odlican voice acting. A videcemo 08.08.2017 da li ispunjava ocekivanja.
 
Poslednja izmena:
PS4 PS PLUS igre za Avgust:

Just Cause 3
Assassin's Creed Freedom Cry
Downwell
 
Po meni ( a ja sam 99% MP igrac ), DOOM MP nije ni prineti njegovom SP-u.....
Pokusao sam da ga prodjem celog sa jednim zivotom, ali ipak je to bilo previse..... :d
Igra koja me je vratila u dane mladosti,,,,,
Must have za sve koji vole FPS
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno