Šta je novo?

SONY: PlayStation 4

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Sve to bi radije pikao na pc-u, ali fala bogu da vise nisu samo indies u ponudi.
 
Just Cause 3 na ps4 je nesto najgore sto sam igrao, sa tehnickog aspekta mislim, na PC-ju je to 10x bolje... al dobro ako je dzabe mada moglo je i bolje
 
Po meni ( a ja sam 99% MP igrac ), DOOM MP nije ni prineti njegovom SP-u.....
Pokusao sam da ga prodjem celog sa jednim zivotom, ali ipak je to bilo previse..... :d
Igra koja me je vratila u dane mladosti,,,,,
Must have za sve koji vole FPS

Па добро нека је кампања боља нећу да се буним:) Сони се поправља из месеца у месец,две баш добре игре које нисам играо.Бојао сам се колики сам баксуз да ће за Август бити DOOM.
 
Po meni ( a ja sam 99% MP igrac ), DOOM MP nije ni prineti njegovom SP-u.....
Pokusao sam da ga prodjem celog sa jednim zivotom, ali ipak je to bilo previse..... :d
Igra koja me je vratila u dane mladosti,,,,,
Must have za sve koji vole FPS

A da vidis kako tek ubija u 144hz :D.
Na manjem ekranu, doduse :(.
 
Pa I nije tolko tezak ovaj Crash level kojeg su navodno izbacili iz originala zbog tezine :D

Sent from my HUAWEI CUN-L01 using Tapatalk
 
Ja sam izgubio jedno 40 zivota dok nisam presao. Jos pokusavam da uzmem gold (uvezbao sam prvu polovinu nivoa).
 
Ja sam izgubio jedno 40 zivota dok nisam presao. Jos pokusavam da uzmem gold (uvezbao sam prvu polovinu nivoa).

Dobro i ja sam ih tolko izgubio dok nisam presao level :D Ali onda uzeo time trial i ukenjalo me samo tako iz prve. Prvu polovinu sam znao upravo zbog 25-30 zivota, ali onda drugu polovinu samo tako kenj, planirao sam ceo dan da se nerviram na tome.



Jest da je blizu time limita ali posle videh da ima i precica, a i kako tecno mora za platinu. Al nemam volje da jurim za time :D

Sada DS2 da farmam sun medals i onda speedrun na NG++posto sam presao i NG+, pa da se pocne Witcher 3 :D
 
E planiram da uzmem Mass Effect Andromeda , ali vidim da je oznaka na igri USK , rece mi da je igra multi jezicna, engleska i nemacka , pa sad sam zbunjen , ne znam dal da uzimam igru , jer ne znam da li je glasovna gluma na engleskom ili samo subtitle.
Definitivno necu da igram igru na nemackom , cak i da ima egleski titl.
 
Jel sam ja posebice glup ili ono za 14 dana free PS+ nema vise?
Mada ja sam bio aktivriao ono 2 dana free,pa mozda zbog toga ne mogu?
 
^mozda zbog toga ne mozes...

@mack
ako je multijezicna logicno je da multijezicna sto se tice i dub+sub (voice acting+titlovi)... sto znaci da proizvoljno biras...
 
Koristili li ko ovde zvucnike s THX certifikatom ? Naletio sam na neke pa me zanima kakvi su za gejming .

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
 
Jel sam ja posebice glup ili ono za 14 dana free PS+ nema vise?
Mada ja sam bio aktivriao ono 2 dana free,pa mozda zbog toga ne mogu?

Hajde razmisli samo malo..... Otvoris prvi nalog, uzmes 2 dana, 2 neelje....
Prodje to, otvoris drugi nalog, i opet 2 dana, dve nedelje.....
I tako beskonacno......
Pa ko bi onda kupovao pretplatu?
 
Vreme je da se pocne W3 sutra :) Uzeleh se za igru. JC3 je ok al smara igra, ne znam dal su dodavali nesto al Story nije vredan, ogromna mapa a sve prazno.. jedina zabava je meni bila kad se unlocka hook da vezujem avione I vozove, ovako ako uzmes drumsko vozilo imas osecaj da trosis vreme. A za AC ovaj nikad cuo [emoji14]

Sent from my HUAWEI CUN-L01 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Freedom Cry je DLC za AC Black Flag.

Sent from my LG-H990 using Tapatalk
 
Kažu da je freedom cry mnogo repetativan i da je story nikakav. Mene samo zanima da li ima onaj free roam sa brodovima kao u Black Flag-u.

Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
 
ja sam igrao pocetak sami freedom cry imas brodove ,samo je mapa dosta manja .

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
 
Povećanje pretplata za PS+ u DE/AT regionu, godišnje sa 49e na 59e, kvartal sa 19.99e na 24.99 I mesečni sa 6.99 na 7.99e..

Verujem da će i ostali regioni dobiti iste razloge da se raduju... Sada se pokajah što nisam uzeo na 2 godine pretplatu kada je bio vaučer za 35e
 
I dalje moze to da se nadje na kinguin ili g2a jeftinije :)

Sent from my HUAWEI CUN-L01 using Tapatalk
 
36,5€ je na g2a.

Sent from my LG-H990 using Tapatalk
 
IGN je konacno izbacio gameplay od Hellblade igre.

10 sekundi mi je biloo dovoljno da shvatim da necu da je kupim.

Totalno ista odvratna pozicija kamere kao u The Order...

Pa jos ono drugo lice (najgore nesto) ...

Ne deluje lose gameplay i ona mracna kompozicija...ali...
 
36,5€ je na g2a.

Sent from my LG-H990 using Tapatalk
Zato I rekoh ima jeftinije jer se covek iznad mog posta kaje sto nije uzeo "tada" za 35 :)

Meni Hellblade deluje vrh, nekad za promenu mi legne taj stil igre, ali nemam ga kada, previse sam uzeo :(

Sent from my HUAWEI CUN-L01 using Tapatalk
 
IGN je konacno izbacio gameplay od Hellblade igre.

10 sekundi mi je biloo dovoljno da shvatim da necu da je kupim.

Totalno ista odvratna pozicija kamere kao u The Order...

Pa jos ono drugo lice (najgore nesto) ...

Ne deluje lose gameplay i ona mracna kompozicija...ali...

Ja nebi ovo nazvao gameplayom, maltene nista nisu pokazali, sacekacu da vidim kako ce proci igra.
Inace cena mu je 30$ sto nije tako skupo.
 
@mefisto

Ma igra ce bez sumnje biti ok... svidja mi se taj mracni ton... Pritom radi u 60fps. Jedina mana je sto ce biti kratka ako sam dobro razumeo na nekom stranom forumu.

Ali taj polozaj kamere me odmah odbio... Nema sanse da se zlopatim sa onim.
 
Haha a na jednom drugom forumu isto neki aleksandrinjo96 se prijavio za nosioca Hellblade, koja slucajnost :)))
 
Ma kakva slucajnost... Prodao sam neku igru malopre,pa reko ajde... nemam sta da izgubim ako ne valja,prodacu je odmah...
Ali stojim pri tome da me strasno odbija za sad.
 
Koliko sam skapirao ova igra je kao neka kopija GoW (doduse dosta dobra) samo smestena u keltsku mitologiju i ova riba kao neka zenska verzija Kratosa, sto moram da priznam da mi se dosta svidja jer volim taj tip igara.
Vise su bas smorili sa sandboxovima i open worldovima.
 
Ne mogu da predjem "ONAJ" level na Crashu i bog...
Dal je realno koliko je tesko?? Bio sam blizu par puta... ali vec imam oko 50 pokusaja iza sebe... Strasno.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno