Šta je novo?

SONY: PlayStation 4

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Hahah..

A dobro,ne zamerite,ja slabo provodim vreme na internetu,nemam tu moc dap rocenim sta je prevara,a sta ne. A ovo me privuklo jer ima bezbroj reklama sa tim linkom.
Nista... zanemarite :D
 
U krajnjem slučaju mogao si to i sam probati. Napraviš nov US nalog preko kompa (ako se bojiš ban-a) i na PS storeu redeemuješ kod. Ako prođe prošlo je. Mada ne verujem da hoće :)

Sent from my LG-H990 using Tapatalk
 
Ne znam da li je već neko dojavio... Ali počeo summer sale na PS storeu... Izbi mi novce iz džepa za 5min... Ratchet & clank, GoW3, Heavy Rain +BTS, murdered soul suspect, knack...
Vidim blooborne, trine, Rayman, ds2 je isto povoljno...

Vredi li the order 1886 12e?
 
Jedino ako je polovna (već banovana) konzola u pitanju.

Sent from my LG-H990 using Tapatalk
 
Napravi nalog na PCu i posle se samo uloguj na taj nalog na konzoli.

Sent from my LG-H990 using Tapatalk
 
A jes't interesantan ovaj Yooka Laylee :D
Preporuka za one koji vole glavu da odmore posle napetih Dark Souls-a,Bloodborna i ostalih igara tog tipa :D
 
Verovatno je tvoja IP adresa banovana ili nešto slično. U svakom slučaju do tvoje IP adrese je gotovo sigurno...

Sent from my LG-H990 using Tapatalk
 
Kontaktiraj provajdera i pitaj da li mogu da ti promene IP adresu.

Sent from my LG-H990 using Tapatalk
 
Probaj neki vpn ili hidemyip ili neki taj fazon.

Sent from my D6603 using Tapatalk
 
Hvala na savetu,probacu pa javljam.

Nego ima li neke veze ako su komp i PS na istom ruteru ?
 
Poslednja izmena:
Preko cega kupujete stvari na PSNu , jel primaju one banca Intesa internet kartice i slicno ?

Mada koliko sam video slabo se isplati kupovati na PSN, prilicno su skupi i cak skuplji od fizicke kopije diska , osim ako bas ne naletis na nesto sto je na akciji , mada opet i to skidanje smara, sad su igre po 30,40, 50 gb , to dok skinem ima da se otelim.
 
Ne znam da li je već neko dojavio... Ali počeo summer sale na PS storeu... Izbi mi novce iz džepa za 5min... Ratchet & clank, GoW3, Heavy Rain +BTS, murdered soul suspect, knack...
Vidim blooborne, trine, Rayman, ds2 je isto povoljno...

Vredi li the order 1886 12e?
Ovo sve imam, valjda ima jos neceg xd A order vredi max tolko.

Sent from my HUAWEI CUN-L01 using Tapatalk
 
Dobro,to da,i kamera je malo bolesna...

Ali je gemplej interesantan priznaj(ako si igrao) :D
 
Problem je sto je to zastareli tip platformera koji je davno prevazidjen, i nakon odigranog Ratchet and Clank, Jak and Daxter, mnogo indie platformera koji su usavrsili gameplay, meni gameplay nije bio interesantan
 
Preko cega kupujete stvari na PSNu , jel primaju one banca Intesa internet kartice i slicno ?

Mada koliko sam video slabo se isplati kupovati na PSN, prilicno su skupi i cak skuplji od fizicke kopije diska , osim ako bas ne naletis na nesto sto je na akciji , mada opet i to skidanje smara, sad su igre po 30,40, 50 gb , to dok skinem ima da se otelim.
Ne primaju uopšte srpske kartice nebitno iz koje banke. Kupi dopunu na g2a i onda mozes da kupujes sa ps store-a.

Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
 
Preko cega kupujete stvari na PSNu , jel primaju one banca Intesa internet kartice i slicno ?

Mada koliko sam video slabo se isplati kupovati na PSN, prilicno su skupi i cak skuplji od fizicke kopije diska , osim ako bas ne naletis na nesto sto je na akciji , mada opet i to skidanje smara, sad su igre po 30,40, 50 gb , to dok skinem ima da se otelim.

Skuplje od fizicke kopije ? Ni u ludilu. Kupis tipa Dark Souls 3 na izlasku za 7-8000 dinara, i sada ako nadjes za recimo 3500-4000 dinara, to je base game bez dodataka, da dokupis posebno DLC-ove utrosices minimum jos toliko. Eto nabasao sam na 29,99 funti sa kompletom. Ma mogu da ti nabrajam do sutra, previse se isprati zapravo, bilo bi glupo da uzimas fizicku ako ih ne skupljas zbog ukrasa.

Fan ili ne razbih igara sve je daleko jeftinije, posebno ko pecas popuste.

Na ovom summer sale izgleda da cu samo Gravity Rush da pazarim. Da stekam za nove.

Probao The Surge na mom laptopu jer nisam kuci par dana, mislim da moram I ovo, predobro mi deluje gameplay iako sakato ovde na ovoj masini. Malo promene od BB I DS vibe-a.
 
Poslednja izmena:
Surge je inače bolesno dobro optimizovan za PS4 i Pro pogotovo, ako zbog nijednog drugog razloga ...
 
E da a kako funkcionise ono "shareovanje" igara, eto recimo da kupim neki naslov kao nosilac , kako dobijam igru i kako placam nekom, mislim nije valjda sad da se nalazimo po ulici , po kaficima ili kladionicama da mu dam pare sto mi je prodao igru u digitalno formi.

Nov sam u PS vodama pa jos se uhodavam , mislim znam ovako odprilike kako to funkcionise, u grubim crtama , ali ne bas tacno i detaljno.
 
Surge jeste da je odlican optimizovan ali nista posebno ili novo.Neznam nesto mi fali toj igri.Nije mi legao kao nioh,BB i Ds

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
 
Citam ove postove i nailazim na reci od kojih me podilazi jeza "BANOVANA KONZOLA"...Sta covek treba da uradi pa da popije ban? Da ima vise naloga sta li? Ako je to prekrsaj sto onda dozvoljavaju 16 naloga... i sta da radi onaj ko kupi konzolu u Dzibutiju a njegove zemlje nema tamo uopste u ponudi kad se registruje!? Pa normalno da ce da izabere UK ili US ili oba ...sta vec...
 
E da a kako funkcionise ono "shareovanje" igara, eto recimo da kupim neki naslov kao nosilac , kako dobijam igru i kako placam nekom, mislim nije valjda sad da se nalazimo po ulici , po kaficima ili kladionicama da mu dam pare sto mi je prodao igru u digitalno formi. Nov sam u PS vodama pa jos se uhodavam , mislim znam ovako odprilike kako to funkcionise, u grubim crtama , ali ne bas tacno i detaljno.

Placanje na racun. Dobijas nalog u vidu username i password-a, na kome je kupljena igra.

Ako nemas racun u nekoj banci, idi danas i otvori ga.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno