Šta je novo?

SONY: PlayStation 4

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ma kakvi bre, meni sa 0.7mbit ADSL uploada radi sve od MP-a dobro [povezan sam LAN kablom]. Na 1.85 ce sve da leti.
 
Ja imam 20/2 (punih) i sve preko wifi igram a opet nemam nikakvih problema.
Inace ako neko hoce da igra Destiny 2 beta besplatno (ne mora preorder) moze preko naloga na hong kongu posto je tamo besplatna beta. Meni se sad skida ali mislim da se tek moze igrati od 19og i da traje do 24og.

Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
 
Jel' treba PS+ za betu?

Sent from my LG-H990 using Tapatalk
 
Ne znam. Ne treba ti da skines a za igranje ne mogu videti posto imam ps plus.

Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
Edit: Ovo je Bungie napisao na redditu

Is a Playstation Plus or Xbox Live subscription needed for the Beta?

NO! Players are not required to have an active PlayStation Plus or Xbox Live Subscription to engage with the Destiny 2 Beta. It will however be needed for the actual game release for most activities.
 
Poslednja izmena:
Upravo stavio da se skida.. thanks for tips.
Izgleda da je + pretplata neophodna.
26bd9eefaf0f8bd73196e107d2f6b7bb.jpg


Sent from my D6603 using Tapatalk
 
Nisam skapirao ovo za Betu, treba da napravim novi acc a da bude za Kinu ili... ?
 
Da.

Sent from my LG-H990 using Tapatalk
 
Imate i za 100 din kodove za betu, mislim kako ocete... Ja sam uzeo kod na moj acc.
 
Sada je kasno, već sam napravio nalog i stavio da se skida beta.

Sent from my LG-H990 using Tapatalk
 
Sto bi davao i cimao se sa karticom kada moze za dzabe. Svejedno je 5 dana tako da mi ne znaci na kom je acc.

Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
 
Za te pare se ne bih ni cimao da napravim novu mail adresu i novi psn acc. Bem mu miša GTA što ne javi ranije ☺️

Sent from my D6603 using Tapatalk
 
Lepo 10minute maili napravi se acc za 2 minuta, ali kako hocete . Lepo napisah dzabe [emoji1]

Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
 
Za te pare se ne bih ni cimao da napravim novu mail adresu i novi psn acc. Bem mu miša GTA što ne javi ranije ☺️

Sent from my D6603 using Tapatalk

Ne stigoh :D

Ma i ja sam mislio da pravim nov nalog i onda skontao, reko nema teorije da cu da se cimam i ovako ih dnevno pravim Boga pitaj, sanjam ih :d
 
Ko hoce D2 betu, nek za par min napravi PSN Hong Kong account. I tamo je free access, a store im koristi engleski jezik.
 
Dobro bre, covek nije video tvoj post, ali da li je to razlog da ovako odgovaras nekome ko je mnooooogo duze u ovim vodama ( a i kudikamo stariji..... )?????
Podforum konzole su ovde fenomen po pitanju kulture I postovanja tako da se covek uklopio I skroz je normala [emoji53]

Sent from my HUAWEI CUN-L01 using Tapatalk
 
Podforum konzole su ovde fenomen po pitanju kulture I postovanja tako da se covek uklopio I skroz je normala [emoji53]

Sent from my HUAWEI CUN-L01 using Tapatalk

Pa ne bih se bas slozio sa tobom.....
To je ono "Dosli divlji sa pdf iznad i isterali pitome......"
 
Auuu novi sale a meni fali bukvalno 1.3$ da kupim nesto - OOOO JBM TI PSN PROKELTI ! :D
 
Jel ima za ps4 nešto kao unreal (samo mnogo gadnije :) ), ili homeworld, ili elite, ili smo džabe krečili 20-30 godina?
 
Je l igrao neko Late Shift i je l valja to nesto?
 
Dobro bre, covek nije video tvoj post, ali da li je to razlog da ovako odgovaras nekome ko je mnooooogo duze u ovim vodama ( a i kudikamo stariji..... )?????
Ako je duže ovde, onda bi trebao da zna da treba barem tri posta unazad da prelista pre nego što postavi nesto, jer ja koji sam mnoooogo kraće u ovim vodama sam to uradio. Ali hajde to na stranu, šta sam mu ja to napisao što je tako uvredljivo da mu priskočiš u odbranu.
Sve u svemu, izvinjavam se ako je moj odgovor ispao uvredljive prirode jer mi to zaista nije bila namera.

Ontopic sad : Destiny 2 beta je pocela [emoji2]

Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
 
Sad cu i ja da obrnem koju partiju da vidim baš sta su unapredili od keca.

Sent from my D6603 using Tapatalk
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno