Šta je novo?

Kopernikus internet provajder i kablovska televizija

Kod ćaleta bili,ubacili mu karticu u TV,memorisali kanale i otišli.Raspored kanala je bezveze.On najviše gleda sportske kanale,a sad su rastureni po brojevima. Mogu li se prepakovati? Šta ako pustim ponovo skeniranje dig.kanala. Da li se i sa karticom radi pretraga kanala kroz meni TV-a ili ima neka fora kroz meni za karticu?
 
Kartica samo dekriptuje kanale, sve ostale funkcije obavlja tv. Mozes skenirati i slagati kanale do mile volje.
 
Kod ćaleta bili,ubacili mu karticu u TV,memorisali kanale i otišli.Raspored kanala je bezveze.On najviše gleda sportske kanale,a sad su rastureni po brojevima. Mogu li se prepakovati? Šta ako pustim ponovo skeniranje dig.kanala. Da li se i sa karticom radi pretraga kanala kroz meni TV-a ili ima neka fora kroz meni za karticu?
Probaj kad pokrećeš pretragu stavi zemlju Nemačka mislim da će onda lepo da poređa

Poslato sa HUAWEI VNS-L21 uz pomoć Tapatoka
 
Zahvaljujem Vam na odgovorima. Nisam do sada imao posla sa tim karticama, pa bolje da pitam. Hvala još jednom @Djolepn i @Dodatak :)
 
print screen windows

Koristim ja. Lista kanala nista posebno, imas Arene, lokalne sve iz Srbije televizije iz svakog sela, regionalne (hrvatske,makedonske,bosanske) i ceo Pink paket. Radi lepo bez prekida, bagova. Slika je losa, mutna nekako. D3 go ima neuporedivo bolji izbor kanala i sliku. Ima 72 sata unazad i lepo funkcionise.
 
A cena?

Послато са SM-G360F уз помоћ Тапатока
 
Ne moze da stavlja u druge uredjaje jer su kartice uparene.

Zamenili su mi settop box. Ne stari model za novi, nego sam imao nov model. Izvukli iz prvog i samo stavili u drugi. Pitao sam: zar ne ide i nova kartica i dobio sam odgovor NE! Ne mora... Tako da ne znam sta će sa tim settop boxom kada je kartica kod mene, a kako kartica iz prvog boxa radi u novom? Ne tvrdim da sam u pravu, pitam!!!
 
Poslednja izmena:
Zamenili su mi settop box. Ne stari model za novi, nego sam imao nov model. Izvukli iz prvog i samo stavili u drugi. Pitao sam: zar ne ide i nova kartica i dobio sam odgovor NE! Ne mora... Tako da ne znam sta će sa tim settop boxom kada je kartica kod mene, a kako kartica iz prvog boxa radi u novom? Ne tvrdim da sam u pravu, pitam!!!

Imam dva stb i i jedan modul sve sam kombinacije probao i radi samo u svom uredjaju a kako su meni rekli sad im sve obradjuju u Beogradu tako da su pre nego sto su doneli uparili karticu sa novim stb.
 
Imam jedno pitanje. Da li je neko ima ovakav stb i da li mu je zamenjen novim sa karticom ili može i u ovaj kartica?
4cb6ef9647c451a039464b35d29e8123.jpg


Poslato sa HUAWEI VNS-L21 uz pomoć Tapatoka
 
print screen windows



Koristim ja. Lista kanala nista posebno, imas Arene, lokalne sve iz Srbije televizije iz svakog sela, regionalne (hrvatske,makedonske,bosanske) i ceo Pink paket. Radi lepo bez prekida, bagova. Slika je losa, mutna nekako. D3 go ima neuporedivo bolji izbor kanala i sliku. Ima 72 sata unazad i lepo funkcionise.



miki jel mozes da kazes koje kanale imas iz makedonije,i koliko placas mesecno?
 
Hvala. Ja sam gledao al nigde ne vidim mesto za karticu zato pitam

Poslato sa HUAWEI VNS-L21 uz pomoć Tapatoka
 
@dejan#7 nađoh sad ide odozdo. Hvala na odgovoru

Poslato sa HUAWEI VNS-L21 uz pomoć Tapatoka
 
Đole, ti reče da su, kad su te zvali, rekli da će ti stari stb zameniti ovim novim što sad dele?

Послато са SM-G360F уз помоћ Тапатока
 
Đole, ti reče da su, kad su te zvali, rekli da će ti stari stb zameniti ovim novim što sad dele?

Послато са SM-G360F уз помоћ Тапатока
Jesam. Pa me jutros zvala ova iz mog mesta iz Paraćina i kaže gospodine pošto imate stari stb neće vam biti menjan već će u njega ići samo kartica a za druga dva tv-a idu samo kartice i tv. Sutra treba da dođu pa da provere još jednom dal sam kući. Zato sam postavio pitanje ovde jer kad me zvali ovi iz Bg rekli da će sve da zamene

Poslato sa HUAWEI VNS-L21 uz pomoć Tapatoka
 
A da i nije sigurna da li će mi zameniti cisko modem ili ću dobiti novi onaj što ste pisali o njemu. E sad neznam što su promenili odluku

Poslato sa HUAWEI VNS-L21 uz pomoć Tapatoka
 
Ja sam vec i zaboravio sta znaci analogna tv :D Nisam uopste palio od kad koristim digitalnu, verujem i vecina ovde isto tako... Poljaci samo neka nastave da sipaju lovu i nesto novo da ubacuju :D
 
Ja sam vec i zaboravio sta znaci analogna tv :D Nisam uopste palio od kad koristim digitalnu, verujem i vecina ovde isto tako... Poljaci samo neka nastave da sipaju lovu i nesto novo da ubacuju :D
Ma ko jos gleda analognu pored Digitalije!? :D;)
 
Jel može neko da mi napiše u pp kako se ulazi u ovaj nov modem i

Poslato sa HUAWEI VNS-L21 uz pomoć Tapatoka
 
Nazad
Vrh Dno