Šta je novo?

Aplikacije za Android OS - DISKUSIJA, PITANJA I ODGOVORI

@kepa,

Hvala puno na informaciji!

Kako da dođem do novih kodova, pozivom CC ili na sajtu?
 
@kepa,

Hvala puno na informaciji!

Kako da dođem do novih kodova, pozivom CC ili na sajtu?
Na žalost moraš ponovo u banku da ti to ponovo izdaju i da potpišeš ponovo brdo papira kao i prvi put.
Pitao sam ih jel može to nešto jednostavnije da se reši, ali kaže da je za sada tako i ne može na drugi način. [emoji20]

Sent from my LG-D855 using Tapatalk
 
Drugari,

Ima li još neko problem sa Mesindžerom???

Pre neki dan izbacio neko obaveštenje, ali nisam obratio pažnju tačno i konkretno šta je pisalo. Odjednom, home page je prazna, ne vidim poruke ni kontakte i stalno se vrti onaj plavi krug (kao da nešto učitava).
Mogu da vidim moj profil, ko je aktivan itd...ali kada odem na Home - NIŠTA! Čak sam probao sa drugog telefona da pošaljem poruku i ista mi nije stigla....tj. nije mi izbacio nikakvo obaveštenje. Obrisao ga, restartovao telefon, instalirao ponovo...i stvar je opet ista.
 
Ja sam juče uspeo bez odlaska u banku. Ulogovao se na svoj nalog, izabrao opciju registrovanja novog telefona, izbacilo mi da skeniram Bar-kod, to mi je dalo 8 brojeva za registraciju, to ukucao i to je to

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Ja sam juče uspeo bez odlaska u banku. Ulogovao se na svoj nalog, izabrao opciju registrovanja novog telefona, izbacilo mi da skeniram Bar-kod, to mi je dalo 8 brojeva za registraciju, to ukucao i to je to

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
Da li su to napokon implementirali u ebank. Ja se već više od godinu dana natežem sa njima za tu opciju [emoji4]

Sent from my LG-D855 using Tapatalk
 
Izašla je najnovija verzija Swipe-a posle duže pauze, i developer je odradio super posao baš, ubedljivo najbolja aplikacija za fb.

Sent from my Hawaii P9 using Tapatalk
 
Izašlo je još pre nekoliko dana, ali ja ni jednu opciju nisam uspeo da iskoristim, doduše nisam pokušao da dodam već registrovani broj. Javi ako probaš
Nisam probao ali sam i ja danas kada sam cuo da moze odmah proverio i video da ima. Ako budem uskoro probao javljam kako radi.

Sent from my LG-D855 using Tapatalk
 
Može li neko preporuciti aplikaciju za zvuje u pozadini koji se mogu aktivirati u toku razgovora.....( da sagovornik pomisli da si na ulici, pijaci..... Negde gde je gužva....)

Sent from my SM-N9208 using Tapatalk
 
Mislim da većina telefona ima dva mikrofona baš da se larma u pozadini ne bi čula, jer je izoluju :)
 
Mene zanima aplikacija koja menja glas dok razgovaras? Video sam da je vip od skoro uveo ovu opciju i stalno mi stizu poruke kako mogu da je aktiviram ali se ta opcija po pozivu naravno placa

Sent from my Le X820 using Tapatalk
 
Btw aktivirao sam Intesa Mobi i Wave2pay danas sa e-banking naloga, sve radi kako treba.
Konačno.

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
 
Btw aktivirao sam Intesa Mobi i Wave2pay danas sa e-banking naloga, sve radi kako treba.
Konačno.

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk

Znaci e banking nalog mogu da otvorim i kuci na kompu ne moram da trcim do inteze?

LIB i JMBG su mi potrebni ?


Nesto Inteza planira sa m bankingom, neka kvazi security cuda :d

Capture.PNG
 
^ pa za e-banking moraš da odeš do banke da aktiviraš ako nisi do sad već imao, a posle sa njega možeš da aktiviraš m-banking za telefon, ne moraš u banku kao što je do sada moralo.

Ma to samo da uđeš u aplikaciju, ne znam šta tu ima da testiraju.
Mogli su ubaciti opciju i za fingerprint, skeniranje lica i glasa je nepouzdano i nesigurno.

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
 
Postoje semplovi na tu temu BBC Sound Effects Library , pa jednostavno u nekom od sequencer-a može da simulira više različitih situacija..@pijaci ,@ulici @poslu @whatever i shodno situaciji primenjuje svaki loop ;)
 
Poslednja izmena:
Tu opciju vip nudi tako da je sigurno legalna.....

Sent from my Le X820 using Tapatalk
 
Jel ima neki dobar app koji detaljno analizira trošenje baterije? Nešto mi sisa opasno, sumnjam na Google allo.

Hawaii Mate 9
 
^
Mislio sam da mozda nece moci da zakljuca sistemsku aplikaciju, ali ipak radi.Hvala!

Sent from my Vivax Point X551 using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno