Šta je novo?

Aplikacije za Android OS - DISKUSIJA, PITANJA I ODGOVORI

Ni WhatsApp ne radi.. makar meni

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Meni ne rade ni fb ni instagram preko kućnog WI fi, ali rade preko mobilne mreže...
 
Мислим да да у пола света не раде друштвене мреже.
Кад би тако и остало.

Послато са Mi A2 6/128 уз помоћ Тапатока
 
Jooj kad bi potrajalo...jedno par godina da ne rade da se vrati sve u normalu

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
Radi FB, ali izađe samo par vesti. 4-5 prijatelja su online...

Nije neka šteta
 
Poslednja izmena:
Caos, koja bi mogla aplikacija za pustanje YT u pozadini.
Hvala

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
YouTube Vanced

Gesendet von meinem POCOPHONE F1 mit Tapatalk
 
NewPipe

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
Nemanja, pod accounts moraš da napraviš jedan nalog za Cloud.ru (ja ga ne vidim u ponuđenim, ali možda može kao Yandex ili direktno na FTP), a drugi nalog za pristup svom kompjuteru.
Na kompjuteru trebaš da napraviš šerovan folder kome će neki korisnik moći da pristupa (recimo ti), pa da korisničko ime i šifru tog korisnika, kao i adresu do foldera uneseš u FolderSync (putanja do foldera ti može biti ili IP, ako ti je kompjuteru dodeljen statički IP na mreži ili ime kompjutera smb://kompjuter/sharedfolder) i 5o kao SMB protokol.

Ovo da li se sinkuje samo preko Wi-Fi ili i preko mobilne mreže je lako, videćeš to u podešavanju Folderpaira (gde zadaješ koji folder se kopira gde, pod kojim uslovima i koristeći koji Account).
Hvala ti puno.
Uspeo sam da podesim za kompjuter (dodoše nisam našao opciju da se sinhronizuje samo u lokalnoj mreži, gde je to?).

Za cloud.mail.ru ne znam kako da podesim. Jel može pomoć oko toga? To bi mi najviše značilo.
 
Hvala ti puno.
Uspeo sam da podesim za kompjuter (dodoše nisam našao opciju da se sinhronizuje samo u lokalnoj mreži, gde je to?).

Za cloud.mail.ru ne znam kako da podesim. Jel može pomoć oko toga? To bi mi najviše značilo.
U lokalnoj mreži podrazumeva da se to radi dok je na wirelessu pod tim i tim imenom, a to podešavaš u Folderpair > Connection > Allowed WiFi SSIDs, gde ispod upišeš ime svoje mreže i ako nije na toj mreži telefon neće ni pokušavati da radi sinhronizaciju.

Što se tiče Mail.ru naloga, vidi da li servis ima FTP podršku. Ako ima, parametre za FTP samo dodaš njih u FolderSync i radiće. Dakle, (S)FTP ili WebDAV.
 
+1 za Ymusic.
 
Da li ima neka aplikacija ili neka fora koja bi mi omogućila da koristim mikrofon telefona a na slušalice slušam? Crkao mi mikrofon na slušalicama pa bih da kombinujem nešto

Sent from my HTC U11 using Tapatalk
 
Treba mi alikacija za notes,kao google keep ali da ima mogucnost unosa glasovnih beleski?
Mislio sam da keep ima ali nisam nasao tu opciju.
 
Kako nema?
25c9e2e9ced28f737b81140569dae788.jpg



Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Radi Keep sa glasovnim unosom, potvrđujem

Sent from my Pixel 3 using Tapatalk
 
Nije valjda da tek sad otkrivas YouTube Vanced? :d
 
Jel može YouTube vanced da isključi onu pauzu posle pola sata slušanja, ne vidim opciju nigde... Ne mogu da se istuširam kao čovek...

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
Nije valjda da tek sad otkrivas YouTube Vanced? :d
Ma znao sam i ranije nego mi nije bila potrebna. Sada vidim da ima vise apk za istu namenu pa me zanima koja je najbolja. [emoji4]
Pisu ljudi da Vanced radi i sa zakljucanim ekranom, ja nisam uspeo to da izvedem. [emoji23]
 
Radi, kako ne radi :)
 
Ma znao sam i ranije nego mi nije bila potrebna. Sada vidim da ima vise apk za istu namenu pa me zanima koja je najbolja. [emoji4]
Pisu ljudi da Vanced radi i sa zakljucanim ekranom, ja nisam uspeo to da izvedem. [emoji23]
Da se menjamo? Kod mene radi [emoji14]

Samo 50e doplate :d
 
Skinuo drugu verziju i radi sve perfektno. Izvinjavam se na laznoj uzbuni. [emoji23]
Hvala puno ljudi. [emoji4]
^ A to za doplatu cemo se dogovoriti. [emoji14]
 
U lokalnoj mreži podrazumeva da se to radi dok je na wirelessu pod tim i tim imenom, a to podešavaš u Folderpair > Connection > Allowed WiFi SSIDs, gde ispod upišeš ime svoje mreže i ako nije na toj mreži telefon neće ni pokušavati da radi sinhronizaciju.

Što se tiče Mail.ru naloga, vidi da li servis ima FTP podršku. Ako ima, parametre za FTP samo dodaš njih u FolderSync i radiće. Dakle, (S)FTP ili WebDAV.
Nisam uspeo da nađem FTP za CloudMail.ru

Da li možda može neko da pomogne?
 
Nazad
Vrh Dno