Šta je novo?

A4 Tech x-750BF

Eo da pohvalim i ja ovog pacova, koristio sam ga dobre dve godine, najvise za gaming, i odlicno me je posluzio. Nazalost, posle 2 godine maltretiranja skrol je popustio, pa se sad vrti bez otpora, doduse bas sam puno forsirao sillent run u cs-u(ko igra cs, zna o cemu pricam) pa je verovatno zato popustio. Na moju veliku radost, uzeo sam Steelseries Ikari ali ne dam nikome a4tech! Koristim ga na laptopu :) Verovatno najbolji gaming mis do 20e Ma kad bolje razmislim, nema sta verovatno, definitivno najbolji. :)
 
Isto sam i ja imao na 755FS, kao da pomeri jedan stupanj na gore pa opet nastavi normalno. Ne znam sta je, ja sam ga i otvarao, cistio, ali nisam skroz scroll skidao.
Koristim drugog misa tako da nisam mnogo istrazivao sta je problem.
Predpostavljam da treba rastaviti scroll i dobro ocistiti sve.

Ne mora. Ja sam jedno vreme bukvalno glumio kompresor. Odradim to na dan-dva i radi normalno. Sad i to nemam potrebe, radi bez ikakvih problema skoro 2 godine. :) Samo da ne krene da se ljušti na mestu levog i desnog klika (pošto se oljuštio na mestu gde držim dlan) i neću ga menjati u skorije vreme. :)
 
ja imam 710x Fs, platio sam ga davno nekih 1500dinara, nije neki kvalitet ali za ove pare definitivno BEST BUY
 
koristim X-748 vec nekih 3 meseca za sada samo reci hvale za ovog misonju
6 rezima rada od 600 pa do 3200dpi tegovi za podesavanje gramaze
za cenu od 1600din mozda i BestBuy
 
Nazad
Vrh Dno