Šta je novo?

Battlefield 3

[YOUTUBE]2bjTRRnfEC4[/YOUTUBE]
 
Ja uradio Update i opet isto. Ne mogu da verujem!

Da li si restartovao računar i probao onda da pokreneš origin i uđeš u battlelog?

Ako ti se i posle toga dešava isto onda stvarno nemam pojma šta bi moglo da zaj.....a. Možda se javi neko upućeniji u tematiku, pa bude znao da reši problem.
 
Mene ubise ovi artifakti na BF3 zadnjih dana , non stop mi se pojavljuju crne linije preko ekrana :(
 
Ma izgleda se nesto zeznulo u "sjedistu" PB.. prica se da su i nevini ljudi banovani. Nsiam siguran. Ako neko nadje nesto oficijalno, neka postavi.
 
Probaj da stavis drugu grafiku,ako ih vise nema, onda znas do cega je.

Nije do grafike testirana je vec ;)

@ MAndrak da to se samo u BF3 desava , imao sam toga i ranije ali nije bilo toliko
[YOUTUBE]s4kM-gxeisQ[/YOUTUBE]
 
Poslednja izmena:
Kako mislis "testirana grafa" ? Ako mislis da si je pusta u furmarku i da se nije srusio, nista ti ne znaci.

Ono klasika, driveri sistem sve na novo pa ako nije do softwera onda ganjati da utvrdis da li je grafa. Kakve su temperature ?
 
Hackers ban innocent Battlefield 3 players


Just as we thought the hacking issue with Battlefield 3 couldn't get any worse, it now appears it has just that: in order to prove their point against PunkBuster, the cheaters and hackers over at ArtificialAiming have banned over 150 Battlefield 3 players by using a PunkBuster exploit. There are numerous threads over at Battlelog about this issue, where innocent players have been banned. The issue has to do with PBBans and GGC - third party services that run on the vast majority of Battlefield 3 game servers. DICE have stated that they’re looking into the issue, but at this point, hackers have pretty much gotten control of the game. (thanks BF3Blog)

Eto šta se dešava...
 
mozete da pricate o codu sta god ali Black ops je imao najbolju zastitu protiv hakera u poslednje vreme, ne savrsenu ali sasvim funkcionalnu... za razliku od svega ostlaog :(
 
Nije do grafike testirana je vec ;)

@ MAndrak da to se samo u BF3 desava , imao sam toga i ranije ali nije bilo toliko

A overklokovana grafa, a? Pa puca ti gpu! :D

Jel si to "testirao" mozda na default frekvencijama?
Ako jesi eto ti razloga da reklamiras...
 
Samo da moze da reklamira.Nadam se da nisu otisli memorijski cipovi.Mozda je nesto softverske prirode.Meni je pre nedelju dana poceo da zabada BC2(zablokira se ceo komp,samo restart pomaze).Nisam nista dirao na sistemu,nikakvi novi drajveri nisu instalirani.Posle reinstalacije windowze,sad radi kao zmaj.
 
Da li ima neko provjereno mjesto za kupovinu kljuca DLC-a B2K a da je jeftinije nego na originu ili je origin njedini za DLC ?
 
Amazon 14,95$
Mislim da mi je u roku od 1-2 sata stigao kljuc i aktivirao sam na origin-u.
 
Hvala. Pogledat' cu.
 
šta je on imao? VAC? šta je tu specijalno?

imao je battlerecorder, prijavljeni su uvek ubrzo bili banovani

eto sta je tu posebno, dice je spominjao slican sistem da ce biti u bf3 ali nista od toga

ovo je sramota da hakeri banuju regularne korisnike
 
Kakav sam own malopre napravio na metrou. Jedno 15-ak ljudi je popadalo u roku od 20s. Tolko sam pucao da ih na kraju zamalo ciglama nisam gadjao :d Nista sladje kad resis pola tima s ledja :)
 
Pogledaj te sta mi pise kad pokusam da se povezem na PGS:

capturegftsdgdsfg.jpg
 
^ lol
Pa čisto iz zezanja možeš da prijaviš to nekome od nadležnih (pojma nemam kome)...screen shot sa prevodom.
 
Nazad
Vrh Dno