Šta je novo?

Poslednji odgledani filmovi (2024)

Dune 2 sasvim solidan ,muzika posebna priča .Na nivou prvog dela .Nadam se da će nastaviti da ih stancaju i da neće stati na ovome .
 
Kao fan svetog Nikole, ne znam kako propustih
Pig (2021),
zapravo znam, teska mi je bila godina privatno, pa nisam stigao da gledam mnogo filmova...

Po meni jedan od najboljih njegovih filmova.
Kejdz sasvim na mestu, maestralan, glumacki odlicno odradio, zabavan na jako mracan nacin, tema nesvakidasnja, film svakako vredi i treba odgledati.
ne citajte nista u vezi filma, samo ga pogledajte... zabava zagaranotavana, a i poenta je vrh.
8.5/10
 
Poslednja izmena:
Одгледао ремастеровани (4К) Амбис.
Вреди сваког минута. Ко би рекао да је прошло 32 године? Глума, слика, музика... неће се више снимити таквих филмова, на нашу жалост. 8/10.
 
Po plotu ga se sećam da je odlican ali.pojma nemam nista o filmu a gledao sam ga pre par god. Španske filmove tako brzo zaboravim da mi je to baš čudno.
 
Jesu ali na primer nevidiljivog svedoka kad sam upalio posle 10 minuta kad se
bab pojavila sam znao da lera lika tj. da ima neke veze sa nesrecom
posto je cuerpo na slican fazon a gledao sam jedan za drugim.

Te bi ih trebalo gledati sa pauzom, nisu isti ali imaju slican "neverovatno" efekat.
 
Dune - Part two
Svaka cast Villeneuve-u napravio je blokbaster ali ne i kvalitetan film. Sve je zbrzano. Nema nikakvog vremenskog toka. Imao sam utisak da je radnja sabijena u par dana. Kao da sam imao produzeni vikend sa beduinima. Odlican kasting...
Sem Bautiste 🤮.
Da se razumemo ovo je ok, dobar film. Apsolutno filmcina u odnosu na ono sto nam se servira par godina unazad. Kada su blokbasteri u pitanju uvek imam velika ocekivanja i obicno se razocaram. Zato vise i gledam indie (nezavisne) filmove. Ne ocekujes nista a dobijes mnogo.
Ocena 7/10.
 
Rimejk Dune, veliko razočaranje, od glavnog glumca, do izostanka nekih od ključnih scena iz prve verzije.

Zar nikom nije palo napamet da se neka uloga nađe sa Meklahana, zato su je dobili kečeri!
 
Dune 2,previse peska,sta reci.A ja cekao 4K verziju da bi gledao.A ceo film je ili u pescanoj oluji,ili u polumraku!Sve zamuljano,milion nijansi sivo-zuto crvene boje.Ladno sam mogao i u 720p da odgledam.Da nema plavih ociju,mislio bi da sam gledao crno-beli film!
 
Nazad
Vrh Dno