Šta je novo?

Samsung Galaxy S24

Primetio sam po komentarima da najviše kude s24 ultra oni koji ga nemaju, što je donekle i očekivano.
Uglavnom morao sam i ženi da pazarim isti, doduše njen je bio u sivoj boji i 512gb verzija, I moram da priznam da uživo lepše izgleda sivi od ljubičastog koji imam ja.
 

Prilozi

  • received_1775989869570321.jpeg
    received_1775989869570321.jpeg
    65.9 KB · Pregleda: 150
Za koliko stiže u srbiju ako se poruci sa oficijalnog sajta?
Ja sam uzeo na mobilefun.co.uk, 44e sa shippingom.
Sad je 53e, al mislim da dele neki kupon 10%, pogledaj.
Stiže za 10ak dana u Srbiju.
 
Snap vs Exy
 
A
Kako lezi S24+ u ruci? Jesi zadovaljan njime? Znaci ipak exy za Evropsko trziste 😁

Po ovome nema razlike neke
Klizavo i ostro,mnogo je gadan kontrast i ton ekrana,mislim da utice cak i na jacinu osvetljenja,sacekacu 12h al subjektivno 99% idem na pixel cak i sa najvecim kompromisom no Volte.
 
Samo whitestone dome provereno, imao sam na s22u, s23u nema greške
Whitestone EZ Dome 3 za S23+ poceo da se odlepljuje po ivicama posle 2 meseca. Isporuka je trajala duze od 90 dana, pa su mi srecom vratili pare. Otisak prsta ne radi uopste.
Ovo ne vredi ni 200 dindzi, a ne 20-tak funti.

IMG-bd1e59b587192c00f8a9c955597b7d21-V.jpg
 
EZ je folija mi pričamo o staklu
Onda vi znate nesto sto ja ne znam, a izgleda ni proizvodjac ne zna.

Key Features​

  • Made to perfectly fit your Samsung Galaxy S23 Plus
  • Superb screen protection; be protected from dust, scratches, and scrapes
  • Bubble Free
  • Smooth Real Glass
  • Great value 3 pack
1707815727452.png
 
Whitestone EZ Dome 3 za S23+ poceo da se odlepljuje po ivicama posle 2 meseca. Isporuka je trajala duze od 90 dana, pa su mi srecom vratili pare. Otisak prsta ne radi uopste.
Ovo ne vredi ni 200 dindzi, a ne 20-tak funti.

Pogledajte prilog 428751
Do tebe je druže, nisi dobro namontirao (možda im je lepak bio loš, dugo stajao), ali ovo se dešava isključivo kada se staklo jako stisne pre "pečenja" i previše lepka iscuri sa strane. Staklo jeste odlično ali je instalacija haotično komplikovana...ja sam ih 10ak namontirao, od toga tipa 50/50 kako valja.
 
Primetio sam po komentarima da najviše kude s24 ultra oni koji ga nemaju, što je donekle i očekivano.
Uglavnom morao sam i ženi da pazarim isti, doduše njen je bio u sivoj boji i 512gb verzija, I moram da priznam da uživo lepše izgleda sivi od ljubičastog koji imam ja.
Kude ga ljudi koji imaju telefone. Mnogi imaju npr. S23 Ultra koji je ako ne bolji onda isti manje više. Što ljudi ne bi kudili kad imaju pravo? Svako kupuje šta hoće, ali ovakav post samo pokazuje da dokle god ljudi nemarili za to šta kupuju, nego samo da se ima novo i da su u trendu a ostali nemaju pojma jer imaju stariji model - neće biti bolje.
 
Do tebe je druže, nisi dobro namontirao (možda im je lepak bio loš, dugo stajao), ali ovo se dešava isključivo kada se staklo jako stisne pre "pečenja" i previše lepka iscuri sa strane. Staklo jeste odlično ali je instalacija haotično komplikovana...ja sam ih 10ak namontirao, od toga tipa 50/50 kako valja.
Nije druze, ovo sa lepkom, Ovo ima samo plasticni ram i prisloni se, bez sto ti rece pecenja.



Nikada nisam imao problem sa "staklima" i folijama koje sam porucivao od kineza. Doduse bila su mnogo tanja, ali da prodaju ovako nesto za 10 puta vecu cenu stvarno nema smisla.
 
100posto i s24plus ima neku vrstu premaza protiv odsjaja ,jer na suncu nema uopste glare, nije bilo danas mnogo sunca ali ono sto sam uhvatio nisam imao odsjaj nikakav sto je prosto nemoguce za ekrane,,23plus koji sam do juce koristio je poprilicno imao odsjaj,tacno ekran ima nivo tona malo na sivkasto pa se pitam i da odrade taj fix pitanje jel ce biti svetle punchy boje kao sto samsung ima mada teza situacija,eto koga zanima za odsjaj na 24plus
 
Da li je neko naleteo na poredjenje jacine mobilnog signala S24 Exy vs Snap? Nikada nisam imao Snap uglavnom Samsung sa Exynosom. I u prirodi gde je los signal, ja ga prvi u drustvu izgubim. Ima li naznaka da su to sredili kod s24 plus?
 
Primetio sam po komentarima da najviše kude s24 ultra oni koji ga nemaju, što je donekle i očekivano.
Uglavnom morao sam i ženi da pazarim isti, doduše njen je bio u sivoj boji i 512gb verzija, I moram da priznam da uživo lepše izgleda sivi od ljubičastog koji imam ja.
Stara dobra oni koji ga nemaju. Testirao problem sa ekranom prisutan.
Reci ti nama imaš li i ti probleme koji se masovno prijavljuju na raznim sajtovima od vlasnika ultre sa skrinovima i fotografijama problema?
Da li je neko naleteo na poredjenje jacine mobilnog signala S24 Exy vs Snap? Nikada nisam imao Snap uglavnom Samsung sa Exynosom. I u prirodi gde je los signal, ja ga prvi u drustvu izgubim. Ima li naznaka da su to sredili kod s24 plus?
Snap je uvek u blagoj prednosti sa signalom u odnosu na exy.
 
Nije druze, ovo sa lepkom, Ovo ima samo plasticni ram i prisloni se, bez sto ti rece pecenja.



Nikada nisam imao problem sa "staklima" i folijama koje sam porucivao od kineza. Doduse bila su mnogo tanja, ali da prodaju ovako nesto za 10 puta vecu cenu stvarno nema smisla.

A, to je već đubar...staklo uzimaj samo ako se lepi na "pečenje". ;)
 
Primetio sam po komentarima da najviše kude s24 ultra oni koji ga nemaju, što je donekle i očekivano.
Uglavnom morao sam i ženi da pazarim isti, doduše njen je bio u sivoj boji i 512gb verzija, I moram da priznam da uživo lepše izgleda sivi od ljubičastog koji imam ja.
Ja msm da si ti neki vrač pa vidiš kroz komentar ko ima,ko nema telefon.
 
A

Klizavo i ostro,mnogo je gadan kontrast i ton ekrana,mislim da utice cak i na jacinu osvetljenja,sacekacu 12h al subjektivno 99% idem na pixel cak i sa najvecim kompromisom no Volte.
Isto imam S24+ i ja ne znam gdje je problem sa ekranom. Meni je fantastičan.
Konačno su stavili QHD i za mene je to očigledna razlika jer uvijek koristim mali font i tu se najviše vidi prednost više rezolucije
 
Isto imam S24+ i ja ne znam gdje je problem sa ekranom. Meni je fantastičan.
Konačno su stavili QHD i za mene je to očigledna razlika jer uvijek koristim mali font i tu se najviše vidi prednost više rezolucije
ti si izgleda onda jedini ili u uzoj grupi kojoj novi "Feature" ne smeta,srecom pa vas nema mnogo
 
S22 Ultra i priča o resetovanju "all over again" koliko vidim :unsure: :ROFLMAO:

Inače, nakon sage sa Dexpressom, konačno stigli :love:

s24u.jpg
 
Pozdrav svima.
Nova sam ovde.
Zanima me vase iskustvo sa baterijom na Samsung S24?!
Telefon koristim nedelju dana, ali sam odmah buvalno drugi dan primetila da se baterija izuzetno brzo trosi. Jednom dnevno moram staviti telefon na punjac, iako ne koristim telefon kao manijak. Dok ne koristim telefon, npr dok spavam, potrosi minimum 15%. A ukljucen je i mod za ustedu energije (od onog momenta kad sam primetila da se trosi baterija brzo,ukljucila sam taj mod). Kupljen je nov, preko mreze. Zelela bih da procitam vasa iskustva sa baterijom, da ne bude da ja preterujem,ali smatram da treba baterija da traje minimum 1 ceo celcati dan uz normalno i racionalno koriscenje.
 
Ja kapiram ljude koji vole samsung prezasićene boje na ekranu i da je samsung trebao da ostavi tu opciju da radi kao i ranije, ali ovde se malo previše to dramatizuje. Realno samsung će u nekom od sledećih apdejta vratiti opciju da se napucaju boje, to se softverski i lako može vratiti. Ja lično ne koristim vivid mod na A54 jer mi fotke onda deluju još više nerealno nego što jesu i svaka dalja obrada fotke gubi poentu jer na vivid modu je svaka boja nerealno napucana.
Ja bih voleo da nam samsung da opciju za natural/vivid mod i u kamera aplikaciji i da svako može da bira šta hoće a ne ovako da moram da sređujem boje u LR ako hoću prirodnije boje😁
 
svi kojima ultra radi kako se očekuje ostavili sve ukupno 5 komentara.
čovek koji je dobio felerični primerak ostavio 26 komentara. uključujući fiskalni, povratnicu i ostalo...
meni preko noći (oko 12h) skine oko 2-3%
 
Pozdrav svima.
Nova sam ovde.
Zanima me vase iskustvo sa baterijom na Samsung S24?!
Telefon koristim nedelju dana, ali sam odmah buvalno drugi dan primetila da se baterija izuzetno brzo trosi. Jednom dnevno moram staviti telefon na punjac, iako ne koristim telefon kao manijak. Dok ne koristim telefon, npr dok spavam, potrosi minimum 15%. A ukljucen je i mod za ustedu energije (od onog momenta kad sam primetila da se trosi baterija brzo,ukljucila sam taj mod). Kupljen je nov, preko mreze. Zelela bih da procitam vasa iskustva sa baterijom, da ne bude da ja preterujem,ali smatram da treba baterija da traje minimum 1 ceo celcati dan uz normalno i racionalno koriscenje.
Postavi nam sliku potrošnje baterije i verziju mesečne zakrpe(about phone). Koristiš li AOD(always on display)? Jesi li probala factory reset?
Isključi mod za uštedu baterije, nema svrhe da se to pali osim ako si u škripcu sa % baterije. Ipak je to flagship.
Imaš još 7 dana da vratiš telefon bez ikakvog objašnjenja "zašto i kako" po zakonu. Iskoristi to vreme da istražiš problem.
Ako ti ne odgovara baterija za tvoju potrošnju i način korišćenja,
moraš drugi telefon uzeti.
Srećno
 
Nazad
Vrh Dno