Šta je novo?

Prepaid u Srbiji: tarife, promocije, iskustva, problemi..(FAQ u 1.postu)

Kolko znam na A1 prepaidu ne radi bezuslovno preusmeravanje poziva, mozes proveriti i sa call centrom. Na postpaidu provereno radi.
 
A1 prepaid brojevi zahtevaju intervenciju u sistemu nakon koje je omoogućeno bezuslovno preusmeravanje, dakle zahtevati to pozivanjem Kol centra.
 
Jel neko primetio da kad se prenese broj na A1 prepaid sa mtsa da iz nekog razloga dan dva posle prenosa telefon izgubi mrežu dok se ne restartuje. Mislim da sam video taj bag 3 puta do sad. Pa mi se cini interesantno da li je neko jos primetio. Jedanput pukne resetujes telefon i radi posle normalno.
 
Yettel je izmenio svoju prepaid internet ponudu. Malo pre naletoh na ovu ponudu, ne izgleda lose, posebno onima koja treba dosta neta. Evo linka:

 
A to piše da je turistički paket. Da li to znači da li je samo za turiste ili mogu da koriste svi- tj.mi koji živimo u Srbiji? I kako se dopunjuje taj internet paket? Jel mora online ili nekako drugačije?
 
Jel pustio neko od operatera VoLTE na pripejd? A1 vidim da nije, Globaltel neće ni za 1000 godina. Yettel?
 
Jel pustio neko od operatera VoLTE na pripejd? A1 vidim da nije, Globaltel neće ni za 1000 godina. Yettel?
Ja na jednoj prepaid imam aktivirano vidim da pise VOLTE.Aktiviralo se samo od sebe.
 
Yettel uveo foru da se prepaid korisnicima svako preusmeravanje poziva naplaćuje iz osnovnog kredita, ignoriše minute iz kupljenih dodataka.
 
Yettel uveo foru da se prepaid korisnicima svako preusmeravanje poziva naplaćuje iz osnovnog kredita, ignoriše minute iz kupljenih dodataka.
Tako je već nekoliko godina, minimum 3-4, a za pre toga ne mogu da tvrdim.

Jako glupa fora, za koju sam saznao tako što mi je svukao sav kredit, a minuti ostali netaknuti.
 
Kod yettela sve skuplje usluge a sa ponudom se stisliii, makar da ti smanje brzinu ako nista drugo i to danas kad se po evropi prodaje gomila neta za nekoliko €. U ponedeljak cu do njih da gasim postpejd, nisu nezamenjivi. Kod nas se dobro oseca nedostatak konkurencije, pa su nam i usluge medju najskupljima u jevropi.
 
Ovako rade shapping down ide do 13-14mb tu su isekli dok upload ide do kraja.Za prepaid turisticke.Poslacu kasnije screenshot samo da prebacim link posto je telefonom testirano.Drugar uzeo kao backup konekciju pa sam iskoristio priliku da odradim par testova.
 
I na običnim prepaid karticama radi prilično sporo DL, od 3-4-5mbps do po nekad 40, ali generalno do oko 10Mbps.
 
I na običnim prepaid karticama radi prilično sporo DL, od 3-4-5mbps do po nekad 40, ali generalno do oko 10Mbps.
Kod mene prepaid ide od 80-130 down bez problema.Okacio sam ss od drugara na speedtest temi da se vidi kako seku down.

8637118610.png
 
Pozdrav,
Uzeo sam u Yettel-u 1gb u romingu na 7 dana. Da li to vazi i u Srbiji, po povratku iz inostranstva?
 
Za prelazak na A1 pripejd iz druge mreže može samo u poslovnici da se podnese zahtev, ne može online ili preko telefona?
 
Danas su mi na mom mts broju, koji koristim petnaestak godina i koji dopunjavam jednom godišnje, stigle 2 interesantne ponude. Evo ih na slikama
 

Prilozi

  • Screenshot_20220913-133035.png
    Screenshot_20220913-133035.png
    239.1 KB · Pregleda: 105
  • Screenshot_20220913-133027.png
    Screenshot_20220913-133027.png
    227.4 KB · Pregleda: 105
Danas su mi na mom mts broju, koji koristim petnaestak godina i koji dopunjavam jednom godišnje, stigle 2 interesantne ponude. Evo ih na slikama
To ekstra od 20din imam na 2 broja koja tako dopunjavam.A na jednoj od te 2 sam dobio to gratis isto.
 
i ja sam dobio ovu ponudu za plan za 0 din, ali me zanima do kad će stajati ta ponuda u aplikaciji? Ne bi baš sad da je aktiviram pošto mi sad ne treba.
 
Slično ima Yettel, tipa za 1 din aktiviraj 300 minuta u mreži i 3 gb koji važe 3 do 7 dana. Doduše to nije vidljivo u aplikaciji, već kad ti stigne sms. Povremeno ;)
 
Da li se još nešto može plaćati sms-om tj prepaid kreditom osim parkinga? Ja ne znam ništa drugo.
 
Nazad
Vrh Dno