Šta je novo?

Poslednji odgledani filmovi

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Man from Toronto
4,5/10
Klasican komercijalni film snimljen samo da bi bio snimljen. Onaj sto se zaboravi posle 15min
 
Коначно сам одгледао иако сам одавно имао у плану овај филм, невероватно какве филмове Шпанци праве са неки осредњим буџетом(у поређењу са Америчким блокбастерима) и уз Аустралијанце и Корејанце баш имају врхунских остварења.
Овај почиње слично гомили Америчких затворских филмова али како одмиче има доста мрачних обрта и више се не зна ко је лошији дал затвореници или власт.
Верујем да је већина већ гледала, али ко није нека планира. Врхунски филм 8/10
 
Одгледах га данас, неко га је горе препоручио, делимично сам га разумео, уметничко-филозофски филм, на моменте тужан, све у свему добар утисак је оставио на мене.
 

Ovo za sve one koji nemaju srece u ljubavi :) S obzirom na glumacku ekipu,mozda je mogao biti i bolji film,ali ima neku svoju toplinu... po prvi put mozda da se slazem sa ocenom na imdb 6.2/10
 

Solidan ali je trebalo izdržati prvih 20-30 minuta.
 
Ovo bih samo pogledao zbog Moon BloodGood.
Za vikend resio da manje spavam pa gledah
Gledam ma poznat mi nesto ovaj Enco Ferari kad mi sine mora da je Hobotnica
Ne ulazim u istorisjke cinjenice filma, ipak ovo je fikcija, film bih mogao ponovo da gledam, nema greske cim je Bale tu, cuveni zavrsetak 3 Forda me vratio u vreme pracenja F1 kada je Barikelo propustio Sumahera.
Sledeci film ponovno gledanje
Ako jos nisi pogledaj i https://www.imdb.com/title/tt2518788/?ref_=kw_li_tt

1656308085138.jpeg

Ja sam gledao istovremeno Rush i 1 i i znam da mi je 1 ostavio jaci utisak.
 
Poslednja izmena:
Sinoc RTS davao skorije pominjani


Tako, da ko ga nema u kolekciji, i dalje moze vratiti. Nemam sta mnogo pametno dodati sto vec nije receno o ovome. A i samo snimanje je bilo iscrpljujuce i riskantno, ne bas kao Apocalypse, Now, ali prilicno. Gledao sam negde pricu o snimanju, ali ne mogu da se setim kako zvala emisija, dokumentarac, sta je vec bilo.

Jutros gledao


Hemija izmedju njiih dvoje mi je super. Gandolfini ce uvek biti Tony Soprano, to je neminovno, ali covek je mogao odglumiti sve.
 
Crimes of the Future
Odgledao sat vremena i dovršiću ga samo iz razloga jer je LOTR bitan deo mene i Vigo mi je zauvek Aragorn ali ovaj film je zaista glupost za sada.
 

Gde ih kopam ovakve!? :D Zanimljiva prica,90 minuta trajanje mi je uvek veliki plus kod ovakvih filmova... nekako mi je bio gledljiv jer zaista nisam mogao da pretpostavim sta ce se desavati. Medjutim... na kraju filma nisam ni shvatio sta se desilo (samo pretpostavljam) :D pa ako je neko odgledao neka mi pojasni zadnjih par minuta filma :D Jaaakih 5.5/10 :)
 

Crimes of the Future 2022 vredi li...?​

 
Njihova saradnja je odlicna u krimi ostvarenjima. Eastern promises i History of violence. Future crimes bi bas morao da s enateram da gledam iako su ova dva gore pomenuta odlicna.
 
Poslednja izmena:
Dugo putovanje u rat
Dokumentarni. Odavno nisam gledao film domaće proizvodnje, a da sam kraj dočekao, zakovan za stolicu. Autori su uzeli BBC, Discovery recept i napravili film kakav ova tema zaslužuje.
Naš najbolji dokumentarac i sigurno top 10 i šire. Obavezno štivo za ovu tematiku.
 
Odgledao Dr. Strange multiverse of madness - nista posebno, nije neka prica 6/10

James Bond: No time to die - nije uopste los film, prica je zanimljiva. Da su malo bolje razradili lik i delo glavnog negativca (i njegovu bazu), bio bi jos bolji. Velika steta sto Ana De Armas ima tako kratku epizodnu ulogu, mnogo je zanimljiviji njen lik nego svi ostali sporedni likovi zajedno. Iskreno se nadam da ona crnkinja nece biti novi 007. Glumica je jako antipaticna, cak bezlicna. Ko zna, mozda Ana De Armas... 7/10
 
Dobar, ali mislim da je imao i veći potencijal film. Nije bas za 5.8 kao na IMDb-u, ali tu jedna 7-ica… a moglo je znatno bolje.
 
Ajde neka preporuka za neki krimi film tipa pljačka tako nešto može i stariji film !?
Tipa kao

Great Train Robbery 1963​

Ma da na tu foru su čak odrađena tri filma čak jedan iz 2013 je baš copy -paste verzije koja je baš prejaka
 
Dugo putovanje u rat
Dokumentarni. Odavno nisam gledao film domaće proizvodnje, a da sam kraj dočekao, zakovan za stolicu. Autori su uzeli BBC, Discovery recept i napravili film kakav ova tema zaslužuje.
Nije ni čudo što tema o dokumentarcima zvrji prazna kad ih kačite ovde :D
Bacih pogled, nego mi prijavljuje neku grešku za netflix...
 
Ajde neka preporuka za neki krimi film tipa pljačka tako nešto može i stariji film !?
Tipa kao

Great Train Robbery 1963​

Ma da na tu foru su čak odrađena tri filma čak jedan iz 2013 je baš copy -paste verzije koja je baš prejaka
 
Обавезно погледати и

 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno