Šta je novo?

Poslednji odgledani filmovi

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
A predsednik u filmu,kao najava danasnjeg Bajdena :D
Čuveni Lojd Bridžes, otac između ostalih i Džefa Bridžesa. Dobar glumac bio. Gledao ga pre neki dan u Airplane! (Ima li pilota u avionu?). Možeš i te da pogledaš ako si se navukao na komedije te vrste.;)

Iskreno, kad se raspričaju o bioskopima to jeste zabranjeno.
Ali preporuke smatram da nisu i ovde vlada jako lepa atmosfera.
Može u nazivu teme da se doda "i preporuke".
Nema razloga ni za kakvom nestajanjem.
Ne boj se, nije usmereno na tebe konkretno iako si ti taj koji ovde najčešće nešto preporučuje.;):giggle:
Nisi ispratio sve, malo smo "zatrpali" temu. Mada, s druge strane, diskusija o neuroplastičnosti je opstala...:D
 
Malo više ste je zatrpali, ispratio sam sve. 😁
Preporučujem jer ove godine i prošle većinom gledam filmove koje sam gledao jednom a oduševili su me... Danas je na red Audicija jer me @Yojinbo podseti i uskoro ću Sedam psihopata, bolesno zabavan film.
 
Shodno smernicama, ovaj film ne preporučujem.:)
Očekivao sam više od Arnija i Džekija, ne da budu pomoćni točkovi. Žao mi ih je, zaslužuju bolje. A film bez njih i goru ocenu - 3.
 
Bojim se da niste u pravu i molim da se diskusija usmeri u skladu sa pravilima:
1655369589432.png

A poruka za @srki018 - ne dopada mi se da mi se obraćaš sa rečenicama koje se završavaju znakovima uzvika. Nije u redu.
 
Gledao ga pre neki dan u Airplane! (Ima li pilota u avionu?). Možeš i te da pogledaš ako si se navukao na komedije te vrste.;)
Ma nisam se navukao,nego sam hteo da prvo pogledam originalni TOP GUN (1986.) i onda mi neko napisao da pogledam i Hot Shots pa sam prihvatio da se podsetim i toga,a onda ajd i dvojku iako nema veze sa Kruzovim filmom.Realno,ipak je te komedije nekako pojelo vreme. Neeeego,pogledah prvi TOP GUN ocekujuci da ce ovaj drugi biti kao nastavak tipa "30 godina posle",a izgleda da nije tako,a? p.s.jos ga nisam pogledao
 
Danas gledao na RTS-u posle jako dugo vremena. Ni sada nisam mogao pogledati sam kraj, one scene...

Ma nisam se navukao,nego sam hteo da prvo pogledam originalni TOP GUN (1986.) i onda mi neko napisao da pogledam i Hot Shots pa sam prihvatio da se podsetim i toga,a onda ajd i dvojku iako nema veze sa Kruzovim filmom.
Taj što te je navukao da pogledaš Hot Shots, pripazi ga se. Mutan je to lik.
 
Znakove interpukcije uvek koristim ,žao mi je ako ste imali pogrešno tumačenje istih .
Hvala Vam
Na bilo kojem forumu nije dozvoljeno pisati velikim slovima i koristiti znak interpunkcije (!). Jer to mozda znaci da vices... Da si besan, ljutit... Agresivan... Moj savet. Izbegavaj taj nacin pisanja.
 
Na bilo kojem forumu nije dozvoljeno pisati velikim slovima i koristiti znak interpunkcije (!). Jer to mozda znaci da vices... Da si besan, ljutit... Agresivan... Moj savet. Izbegavaj taj nacin pisanja.
A to e pa to nisam znao od sada ću paziti ( od sada bez bilo kojih znakova ) nema osećaja samo prazne reči i tekst
Ma neću stavljati ni tačke više ni zareze
 
Sad ćeš da odmoriš od ove teme na 10 dana.
lep pozdrav.
 
Serije: Band of brothers & The Pacific
Filmovi: Das Boot (1981), Stalingrad (1993), Saving Private Ryan, T-34, The letters from Iwo Jima, Come and See, The Cross of Iron i meni nekako drag dok sam bio mali "Escape to victory"(1981). Nešto drukčiji pogled na rat kroz The Pianist, Life is beautiful, Schindler's list. Ima ih sigurno još ovo nekako na prvu loptu.
Ovoj listi bih samo dodao U-571 , Greyhound (2020) , Enemy at the Gates , Where eagles dare...
 
Auuu ljudi sta je ovo!? U zadnje vreme ne umem ubosti film,pa to ti je.... veceras


I ponovo se ne slazem sa ocenom,mislim da je previsoka (iako je nisam gledao pre filma). Jedva sam cekao da se film zavrsi,dosadan,predvidiv,bez trunke humora,bledunjave scene... jedino zali boze lepih lokacija i sto nisu iskoriscene za neki kvalitetniji film... 5.5/10

Tacno sam dobio strah od biranja filmova :D
 
Toliko puta sam ga pogledao i iščitao skoro stotinu komentara ovde ali ne vredi... Jednostavno mi ne leži nešto. Nisam napisao da je loš ali mi je nekako precenjen. Nemam neke zamerke na detalje i slično, da me neko ne pita šta mi to smeta.

Ovaj mi već leži. Sinoć ga pogledao i setio se gledanja prvog puta. 1999. godina, bombe, TV Politika davala još takvih sa Patrikom Stjuartom a bilo je još Sci-Fi fillmova kao Starship Troopers ili Virus (flop ali meni se sviđao tada).
Dobri dani, loša vremena.
 
Odgledah Korejski ratni film My Way iz 2011. Film je stvarno odličan. Od ocena dao bih mu dobru osmicu. Još jednom hvala kolegi koji mi ga je preporučio.

 
Води се као анимирано, мада више делује као мапет шоу, никад нисам гледао овако нешто нити сам фан анимираних остварења, знам да на теми има колега који прате па им препоручујем да погледају ово и дају мишљење, могу само да кажем да се не кајем што сам гледао и немам појма коју бих оцену дао.
И немојте да се преварите да пустите деци ово, болешчина тешка 😀
 
Stop motion animation je animiran ali u klasicnom smislu, glina ili lutkice & rokaj-snimaj... Odgledaj Wallace & Gromit, Kubo & 2 strings ili Coraline, svaki je pravo malo remek-delo.
Licno obozavam stop motion animacija od kada sam prvi put imao kontakt sa Armikrogom :) (tople preporuke za Dream Machine)

Film je vrlo uvrnut i verujem da ce biti love-hate utisci, ako uopste ljudi budu gledali
Od mene lagano 8/10, doduse vrlo subjektivno. :)
 
I veceras sam fulao u izboru filma :D


lagao bih kada bih rekao da film nema lepih momenata i scena,ali opet.... u odnosu na prethodne ocekivao sam skroz drugaciju pricu,ova u filmu mi se nekako ucinila glupom... kad pogledam ocenu na imdb pa tacno je tu nekako... glupa prica i lepi kadrovi... ajd 6.5/10
 
Води се као анимирано, мада више делује као мапет шоу, никад нисам гледао овако нешто нити сам фан анимираних остварења, знам да на теми има колега који прате па им препоручујем да погледају ово и дају мишљење, могу само да кажем да се не кајем што сам гледао и немам појма коју бих оцену дао.
И немојте да се преварите да пустите деци ово, болешчина тешка 😀
Vizuelno jeste remek delo, i ne može se zanemariti činjenica da je rađen preko 30 godina (!)
Meni lično previše arty, msm. svakako to nikad nije ni trebao biti mejnstrim film, ali opet sam očekivao makar mrvicu smislenosti. Ovako na kraju ispade samo prezentacija. Svakako će ljubitelji arthousea uživati. Ko ume da ceni trud i prave specijalne efekte (minimum cgi, ako ga uoppšte i ima), obavezno da overi, ali da ne očekuje ništa sa aspekta priče, radnje, dijaloga.
 
Солидан и тужан 6/10

Сендлеру леже овакве бозе са његовим њањавим гласом.
 
Ne baš toliko da je priča zbrzano, više je da su pogrešno reklamirali film. Vikinzi tamo, vikinzi vamo, sunuli malo akcije i ostalo drama-lajt avantura. Da su bili iskreni od početka ili drugačije reklamirali, našli bi na odgovarajuću publiku.
 
Marketning tim je video film i odliučio da ga promoviše kao John Wick-a. Što možda i nije loše jer u suprotnom ne bi pokrili ni troškove snimanja.
Film je dobar ali nije za mainstream publiku. Meni se lično svideo ali više je subjektivno pošto sam slab na Nordijsku mitologiju.
 

Kakav film i kakva ekipa :ROFLMAO:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno