Šta je novo?

Nedavni sadržaj od SIMON

  1. S

    Blokada sistema, zamrznuta slika

    Pozdrav! Imam problem sa rachunarom takav shto povremeno jednostavno ceo sistem blokira, lampice ne sijaju, slika se zamrzne, tastatura ne reaguje, dakle sve stane. Posle restarta radi neko vreme i tako opet mada nekad radi i ceo dan ok. Do toga chescce dolazi ako pokrenem neku igru. Imam 3...
  2. S

    Problem sa memorijom

    Imam Asus K8N Plocha ima 3 socketa za memoriju i na 2 x 256mb ram-a radi dobro. Kada ubacim trecu ram memoriju od 256mb necce da podigne Windows. Lezhishta su ok jer sam isprobao sve kombinacije a i memorije su ok. Dakle na 512 radi a na 768 upali komp ali nece da uchita Windows.:wall: Molim...
  3. S

    napajanje

    Potrebno mi je napajanje za polozheno IBM kucishte model aztec AA20610 ili neko koje mozhe da ga zameni. Ako neko ima neka se javi. please!!!
  4. S

    mala pomoc

    kada podignem fsb preko 250 komp nece da se upali a sa tim fsb-om od 250 radi na 1.75 Mhz Zeleo bih da ga dignem bar na 2.00 Mhz Sta bih jos mogao da uradim
  5. S

    mala pomoc

    Asus k8n sempron 2500+ 64 256 ram ok! dizao sam fsb radi na 1.7 ali sam vratio odmah jer nisam siguran sta jos treba da uradim. ne mogu da pronadjem mnozioc! zeleo bih da izvucem maksimum! unapred hvala
  6. S

    21 inch

    kod mene je u pitanju Cornerstone 1500 21" star 5 godina. slika je fantasticna ali imam male glavobolje. mozda su ipak sinusi
  7. S

    21 inch

    Koliko je zdravo posedovati ovakav monitor (21 inch)! mislim zbog zracenja i stetnosti za oci :crash: ili je mozda bolji za vid ??? :type:
  8. S

    Flash biosa

    evo ovako asus k8n n force 3 sempron 2500+ 64 kako da instaliram novu verziju biosa za ovu plocu skinuo sam verziju 1009 sa neta i bacio na flopi. shta dalje?
  9. S

    ~ Windows XP x64 ~ Vasa misljenja

    rade li programi i igre normalno!? recimo corell adobe cubase collin mcrae5
  10. S

    plocha+procesor+grafika za 180

    Molim vas za optimalnu preporuku ove tri komponente za 180 eur, s tim da grafichka ne mora da bude neka vrhunska (shto za te pare mislim da i nije mogucce) unapred hvala!!! :wall:
Nazad
Vrh Dno