danijel00 je napisao(la):Kako mislis za asusovu karticu?!?
i ati i nvidia imaju svoje drajvere, za x64... ako mislis na tuner, to je druga prica, tj TUZNA prica..
SIMON je napisao(la):rade li programi i igre normalno!?
recimo corell adobe cubase collin mcrae5
Bobiko je napisao(la):jel neko uspeo da instalira Netmod ISDN pod win XP64 meni nikako nije uspelo iako ljudi iz tehnicke podrske Intracoma kazu da treba da radi preko serijskog porta ali ne radi
Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Napomena: this_feature_currently_requires_accessing_site_using_safari