Šta je novo?

plocha+procesor+grafika za 180

  • Začetnik teme Začetnik teme SIMON
  • Datum pokretanja Datum pokretanja

SIMON

Slavan
Učlanjen(a)
17.10.2005
Poruke
8
Poena
301
Molim vas za optimalnu preporuku ove tri komponente za 180 eur, s tim da grafichka ne mora da bude neka vrhunska (shto za te pare mislim da i nije mogucce)
unapred hvala!!! :wall:
 
Tesko, ali ajde da pokusam:
MSI K8N NEO-FSR nF3 D400/8x/SATA RAID/7.1/GLan 62 evra
Sempron 64 2500+ 60 evra
GIGABYTE / ATI 9550 / GV-R955128D / AGP8x / 128MB / 128Bit / D-SUB / S/AV / DVI-I 63.5 evra
--------------------
185.5 evra

Sve imas u ..... bez reklame molim.
 
Poslednja izmena od urednika:
MSI ATI 9550 SE 128MB 53 evra
ASUS P4P800-MX I865GV 800 MHZ 61.5 evra
BOX INTEL CELERON 2.66 PRESKOT 77 evra

Ovo je 191.5 evra, ali vredi svaki evro.
Imas u .... necemo sad da se reklamiramo, jel tako. To ume i treba da kosta. :smoke:
 
Poslednja izmena od urednika:
@ Gagarin, to sto si ti naveo ne valja.

Ovo sto je naveo Raga Muffin, je najbolje uskladjeno u te pare sto je moguce.
 
Sve zavisi sta znaci "optimalno" i "valja-ne valja" !? Za mene je odlicno, s obzirom za sta se komp koristi :muzika+net+film na TV out. Bez igrica.
 
gagarin je napisao(la):
MSI ATI 9550 SE 128MB 53 evra
ASUS P4P800-MX I865GV 800 MHZ 61.5 evra
BOX INTEL CELERON 2.66 PRESKOT 77 evra
[/url]

samo sto bi qpovao grafichku kad vetj ista postoji za plochi... chemu to? i + 9550 SE... zanimljivo :d
a i za te pare se uzme nf3+s64, i na konju si...
 
Poslednja izmena od urednika:
MSI Neo FSR (nF3 250)
S2600+ (1.6GHz, 128kB L2 kesa)
Radeon 9250 (128bit - brze i jeftinije od R9550SE)
 
Poslednja izmena:
Dobro bre ljudi, ovaj sad' pa predlaze 9250, lepo covek u prvom odgovoru, naveo ono sto je najbolje za te pare, a to je 9550 128 bita.

@ Gagarin
Ti si bas veze nemas.
 
a kako bi bilo da uzme sempron 2xxx+ sa nf4x i neku pci-e turbo kesh ... ne znam tacne cene ali mislim da je tu negde.
 
@Antipatriota

Lose bi bilo, jedino ako po svaku cenu hoce PCI-grafiku, pa makar ona bila i najgora moguca.

Mogao bi tu kombinaciju i za 70 eura da nadje x550 128 bita, to bi onda bilo najbolje, ali bi to njega kostalo nesto preko 185 eura.
 
Sempron 2500 64bit
MSI K8Neo V2.0
Radeon 9550 128mb/128bit

sve to zajedno kosta 183e!
 
Flight je napisao(la):
Dobro bre ljudi, ovaj sad' pa predlaze 9250, lepo covek u prvom odgovoru, naveo ono sto je najbolje za te pare, a to je 9550 128 bita.

Decko je rekao 180E, ti ako mozes da sklopis nF3, semprona i r9550 128bit reci gde.
Pride je rekao da je graficka najmanje bitna.

Ako ne mozes, kao sto ne moze, cuti i ne pametuj. Mene ne prozivaj ako ne znas sta pricas.
 
Poslednja izmena:
simpson H je napisao(la):
Sempron 2500 64bit
MSI K8Neo V2.0
Radeon 9550 128mb/128bit

sve to zajedno kosta 183e!

Identicno bih preporucio ako mora sve novo, mada jos bolje idi na polovnu graficku, mozda mozes i malo jeftinije/bolje da prodjes.
 
Nazad
Vrh Dno