simmke
Slavan
- Učlanjen(a)
- 03.08.2014
- Poruke
- 2,285
- Poena
- 335
Za "tepanje" mikrogamadi - nema mnogo, samo neka "prži" dok ne prepeče, pa onda još malo za svaki slučaj 🙃😆🤣🖕A što se čišćenja tiče,mnogo je sat vremena plus što greje posle kad se suši na svu vrućinu što kaže @sasa76 .
👍🍻
Neisprobano i neprovereno (za sad), kako sama opcija kompenzacije tako ni ulazak u ovaj servisni meni, no ako te ne mrzi da se igraš/zezaš, trebalo bi da može da se našteluje da izjednačiš zadatu i dobijenu (sobnu) temperaturu.... 🙂 👇Koliko se vama razlikuje Target temp od Indoor temp?
Meni je u Brezeeless modu 1-2°C. Nikako da objasnim ženi da ne spušta temperaturu na 22-23°C pošto ćemo u sobi dobiti skoro 20°C. Smrzavam se. Kud sam i ugradio klimu!
Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Napomena: this_feature_currently_requires_accessing_site_using_safari