Mikica86
Slavan
- Učlanjen(a)
- 23.12.2009
- Poruke
- 93
- Poena
- 310
Pa ovo je Gorenje, samo po H u oznaci (WNHA74SASEU) znam da je prikriveni Hisense...Nemam iskustva sa njihovim masinama.
Pa ovo je Gorenje, samo po H u oznaci (WNHA74SASEU) znam da je prikriveni Hisense...Nemam iskustva sa njihovim masinama.
Nemoj hisense, kinezi ih prave i nista nisu dobre. Moja stanarka kupila hisense, zena sama zivi, otisli lezajevi bubnja za nepune dve godine, dok ja imam gorenje pravljena u Sloveniji, i jos par njih oko mene u porodici, niko nikakav problem. Odlicne za svaku preporuku gorenje, hisense ne.Jeste da sam tekao da ne bi Hisense, ali da li neko ima iskustva sa ovim prikrivenim Hisensom ?
WNHA74SASEU
Jako mi odgovara sto je slim a ima i inverter...
Svaka gorenje koja u nazivu ima slovo H je kinez, da znas.Nemoj hisense, kinezi ih prave i nista nisu dobre. Moja stanarka kupila hisense, zena sama zivi, otisli lezajevi bubnja za nepune dve godine, dok ja imam gorenje pravljena u Sloveniji, i jos par njih oko mene u porodici, niko nikakav problem. Odlicne za svaku preporuku gorenje, hisense ne.
A zašto da ne, uzeli smo posle 12 god. korišćenja Hotpoint Aristonke (kombinovane) koja je već na izdisaju bez ijednog kvara LG isto kombinovanu i evo više od pola godine radi kao sat. Tačno da nema mnogo opcija sušenja ali uvek se nešto ukombinuje tako da nemam zamerki a ni supruga. Kada je ona zadovoljna onda je Ok.Uzeo bih novu ves masinu u tehnomaniji sa ovom MTS akcijom na rate pa me zanima sta je najbolja kupovina? Na prvu loptu bih uzeo Bosch, LG ili Samsung. Koliko je pametno uzimati masinu za pranje+susenje vesa i da li mozda ici na tu opciju (iako sumnjam da nesto hibridno moze da valja).
Dva uredjaja je uvek bolje odvojeno.Uzeo bih novu ves masinu u tehnomaniji sa ovom MTS akcijom na rate pa me zanima sta je najbolja kupovina? Na prvu loptu bih uzeo Bosch, LG ili Samsung. Koliko je pametno uzimati masinu za pranje+susenje vesa i da li mozda ici na tu opciju (iako sumnjam da nesto hibridno moze da valja).
To je tačno ali kada si ograničen sa prostorom a nameće se tako koji je izbor, stambena zgrada bez terase a kupatilo klasika....bar u mom slučaju. Ali eto imam neke sreće pa sa belom tehnikom nemam problem osim sa prvom sudo mašinom tipa Whirlpool koja je dva puta menjana jer nisu mogli otkloniti kvar i na kraju vratili novac pa je uleteo Beko koja i dan danas evo 9_a godina radi.Dva uredjaja je uvek bolje odvojeno.
Sad sam video ovo za Tehnomaniju i MTS, a svakako mi treba mašina za pranje+sušenje. Mi u stanu nemamo mnogo mesta, ne znam da li postoje neke uže za p+s i šta mi je najbolja i ne tako skupa opcija.Uzeo bih novu ves masinu u tehnomaniji sa ovom MTS akcijom na rate pa me zanima sta je najbolja kupovina? Na prvu loptu bih uzeo Bosch, LG ili Samsung. Koliko je pametno uzimati masinu za pranje+susenje vesa i da li mozda ici na tu opciju (iako sumnjam da nesto hibridno moze da valja).
Ove su mi prvi izbor pa cu po pocratku da pogledam sve i da odlucim.Bosch WGJ244A2BY
Bosch WGG244F3BY
Bosch WGG244Z2BY
Bosch WAN2826NBY
Ja lično bih se odlučio za LG, moj model je F4DR509SBW (sa sušenjem) ali su u principu iste. Pere odlično. A što se tiče Bosh_a modeli srednje i niže klase (kao što su Serija 2, Serija 4 i Serija 6) se najčešće proizvode u fabrikama u Poljskoj i Turskoj. Moj model dolazi iz njihove fabrike i Kini. Ne znači da nisu dobre ali šta znam. I ja čitam da se žale na pojedine modele. Ali znaš kako, 100 ljudi, 100 ćudi i 100 mišljenja i uvek će neko naći neku manu.Evo i mene s istim glupim pitanjem, mene zanimaju iskustva ljudi za dve masine:
BOSCH WGG244Z5BY
LG F4WR509SWW
Procitao sam dosta o BosHku, i vidim da su verovatno pojedinacne manice koje znaju da se pojave.
Za ovu Lg nisam video (mozda mi je i promaklo) nista.
Zanima me iskustvo ljudi koji imaju jednu od ove dve, jer mi je to najuzi izbor za kupovinu
ja imam ovu LG F4WR511SWW objavljenu ovde tokom kupovine par strana unazadEvo i mene s istim glupim pitanjem, mene zanimaju iskustva ljudi za dve masine:
BOSCH WGG244Z5BY
LG F4WR509SWW
Procitao sam dosta o BosHku, i vidim da su verovatno pojedinacne manice koje znaju da se pojave.
Za ovu Lg nisam video (mozda mi je i promaklo) nista.
Zanima me iskustvo ljudi koji imaju jednu od ove dve, jer mi je to najuzi izbor za kupovinu
LG ThinkQ? tvoj Xiaomi je sa kineskim ROM-om, pa nema Google Play store?@H.U.D. tu se u potpunosti slazemo, wifi ne treba. Sta ko ima da "'fata" beleske sta masina, kad i kako radi pa sam zato i birao masinu bez te opcije. Nego kako si uspeo i koju aplikaciju da uparis sa R2D2 pa da porazgovaraju. Ja na Xiaomiju nema sanse da instaliram tu Lg_evu aplikaciju
Ne, EU rom i ima play prodavnicu ali Lg thinq ne zarezuje ni dva posto.LG ThinkQ? tvoj Xiaomi je sa kineskim ROM-om, pa nema Google Play store?
Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Napomena: this_feature_currently_requires_accessing_site_using_safari