shamanNS
Uticajan
- Učlanjen(a)
- 11.08.2007
- Poruke
- 12,311
- Poena
- 1,555
Nit je naročito dobar film (par zabavnih momenata, ta anti-AV, anti-zombifikacija tinejdžera tema je za određene starosne grupe gledalaca glavni plus) nit je "nepredvidiv skroz".Do ja.. je film. Nepredvidiv skroz.
Apsolutno je "telefonirano" na nekih 60 minuta filma ili kad se već tačno pojavljuje scena iz budućnosti kad je klinac sa majkom u bunkeru koji ženski lik iz prošlosti / sadašnjosti mu je majka.
Film se baš raspada u zadnjoj trećini.
Za mene je to 6.5/10 (i to ako se uzme u obzir to koliko su drugi moderni filmovi krš, a ovaj eto kao nije taj nivo "lošosti"; inače po starim kriterijumima bi bio 5/10) i nivo recimo Zombieland 2. Kao što rekoh već tema je jedini i najveći plus tog filma. I to naravno ne iz aspekta mlađe populacije nego nas matorijih.

