Da li je neko već Orionu vraćao kurirskom sluzbom opremu i ako jeste kojom? Ko plaća poštarinu i na koga da glasi paket? Kako da budem siguran a će sve poslato stići do njih i kako da dobijem potvrdu a sam razduzio opremu? Iskreno prvi put čujem da se ovako vraca provajderu oprema.