Šta je novo?

Diskusija o cenama kripto valuta (2024)

Probudila se Evropa. Šta nas tek očekuje kada se Amerikanci vrate sa vikenda?
 
Ja halving ne bih cekao u novcicima uopste. Najkasnije 1. Aprila izlazak. Ustvari poslednji dan marta pred zatvaranje svece. Posle su sve sanse da ce biti damp.

I ja potpuno isto rezonujem. Međutim, sada kad vidim da i drugi tako isto razmišljaju, moram da pomerim izlaz unapred, negde 20. - 22. mart.
 
Ako sam dobro pohvatao, očekivanja su da krajem marta idem dole, pa onda...? Ako se sećam 2021, negde do maja smo išli gore, pa korekcija do jula, pa onda gore do novog ath, što je trajalo negde do oktobra, novembra, pa onda dve godine međeda.
 
Ako sam dobro pohvatao, očekivanja su da krajem marta idem dole, pa onda...? Ako se sećam 2021, negde do maja smo išli gore, pa korekcija do jula, pa onda gore do novog ath, što je trajalo negde do oktobra, novembra, pa onda dve godine međeda.
Ciklusi su na svakih 4 godine, tako da bi ovaj scenario trebao da se odnosi na 2025-u godinu kao i ATH, ali su se sada pojavili ETF-ovi i sve poremetili.
Ko zna šta sve može da se desi. Samo razmišljam, ništa ne tvrdim. Ne smem ništa da prodajem bar za sada.
 
Sedim u restoranu i cekam let prema Budimpesti i pored mene dva cistaca aerodroma sjedose i pocese pricat o BTC-u. U stilu koliko je skocio za godinu, za dan itd, kao da su ulozili prosle godine koliko bi to bilo danas...krece fomo malo po malo ali sigurno, dolazi do zadjeg sloja.
 
Mislim da ETF neće poremetiti ciklus. Možda porementi cene u ciklusu, ali ciklus ostaje na 4 godine.
 
Jel prati neko BNB detaljnije? Kakve su mu sanse za ozbiljniji skok? Imam nesto BNBa koji nisam na vreme prodao i sada sam konacno na 0 pa bih da izadjem.
 
Pratim ja. BNB je i dalje najozbiljniji konkurent ETH-u. Još uvek testiraju optimism mrežu, a kada ona u potpunosti zaživi, transakcije će biti nekoliko puta jeftinije od sadašnjih. Mislim da će se lepo držati odnosa sa BTC i u ovom ciklusu.
 
Ok, onda da ne jurim izlazak odmah. Hvala.
 
Nestalo bitcoina na krekenu
Moze li da se kupi na drugim menjacnicama
Kad god BTC krene da probija ka ATH-u, neko na menjačnicama pritisne crveno dugme da to uspori/zaustavi (primer prošlonedeljni "glitch" Coinbase-a).
Čista manipulacija tržišta od strane par menjačnica.
 
Mislim da ETF neće poremetiti ciklus. Možda porementi cene u ciklusu, ali ciklus ostaje na 4 godine.

I ja sam bio siguran u ovo, ali šipak. BTC je već na ATH, Ponzi mora da se odigra sada, kasno je za povlačenje. Ja ne vidim kako bi dolazeća SEKa mogla da bude gotova već sledeće godine da se ciklus odigra po rasporedu.
 
Mislim da ETF neće poremetiti ciklus. Možda porementi cene u ciklusu, ali ciklus ostaje na 4 godine.
Ako bude tako, znači da će cene biti daleko veće nego što smo očekivali.
Novi ATH za BTC se tada pomera sa 150k na nekoliko stotina k. Ludilo. Bože pogledaj i nas grešnike i halave.
 
Recite mi kako se pokazala istorija, ako BTC postavi novi ATH na fazon 80-90K, sta ETH radi u tom slucaju, da li i on raste u nebesa odmah, ili nakon nekog vremena? Pitam da li je pametnije onda preci iz BTC-a u ETH do neke cifre, pa onda iz ETH u altove, jer bi valjda onda nakon ETH ATH, trebalo da krene alt sezona?
 
Sedim u restoranu i cekam let prema Budimpesti i pored mene dva cistaca aerodroma sjedose i pocese pricat o BTC-u. U stilu koliko je skocio za godinu, za dan itd, kao da su ulozili prosle godine koliko bi to bilo danas...krece fomo malo po malo ali sigurno, dolazi do zadjeg sloja.
A ja bas idem na sastanak sa nekim dekicom koji je dobio moj broj preko mame ( sa kojom sam xx puta pricao da to ne radi kao i u cemu je razlika izmedju Chorme-a i Firefox-a ali ne vredi. Ona sve to zove Google ) da razgovaramo o Bitcoinu i vestackoj inteligenciji i da on hoce da ulozi u to. Ako to nije znak ja ne znam sta jeste.
 
Ja mislim da ce btc doci do lako do 69k (ko ltc onomad do 69) i da ce neko vreme na tom nivou zagrcnuti :)
 
Pretvorili ste se u zveri za samo 2 strane 😂
 
Il su dobro ovi sto su shortovali Pepe? @igysa @josty
hvala na pitanju, odlično, što i vama želimo ! :) slavim novi BTC ATH ! .) ima fala Bogu dosta drugih aseta sem tog PEPE. da se dodaje malo pomalo na taj short + pomera likvidacija.. a ta PEPA prase će pasti ko kamen jednog dana.. dotle svaka čast ko je ušao u Long i izuzetno zaradio, živeli !
 
Pretvorili ste se u zveri za samo 2 strane 😂

Neko moje viđenje situacije, ciklus 2017. bio davno, ciklus 2021. bio slab, a evro je dosta oslabio, Ponzi pare su do sad često potrošene. Puno ljudi su mislili da će se od ovog obogatiti, puno je nervoze, ovaj ciklus je možda i zadnji, mora da se grabi.
 
Ti pricas o napadu na neku cifru u narednih dan dva.


On u sat dva probije tu cifru.....
Mozda vidimo novi ATH ove nedelje..
Ja sam pricao pre nego sto je krenulo kao nesto sto ce sigurno da se desi. Nisam ni ja ocekivao bas toliko brzo i agresivno da ide ali neka, samo neka pici.

@igysa Hoce pasti ali ne jos. Ako doge i Shiba mogu da budu u top 10 moze i Pepe bar u top 20 ako ne i da ih presisa. Nista tu ne vredi ni blizo tih para ali nije bitno, samo neka skace. Ja sam vec toliko zaradio da moze slobodno i da se prepolovi.
 
Shiba Inu imam vec godinama i bio sam u minusu vec odavno.
Sada sam u debelom plusu nekih 10k i ne znam šta da radim.
Da li neko zna šta se sprema za SHIB ?
 
Sprema se skok do kraja marta, pa onda pad u toku aprila :D. Niko ne zna ništa sa sigurnošću. Vozimo se dok traje. Sa MEME koinima sam oprezniji, sa ostalima malo manje oprezan, jer oni neće tako brzo da padnu.
 
Vrh Dno