Šta je novo?

Samsung Galaxy S23

Isteklo vreme za edit evo


9-10% za 50min na 4g i bt zvucnik u pozadini, dok ja gledam nesto po mape i brosveru...klasika kao i pre apdejta drzi ubija 😂
UOstalom ovaj displej nije bas ni mali j.bg...mora da trosi

1000004165.jpg
 
Овај нови приказ потрошње батерије је криминалан, севап је вратити све на Андроид 12. Чини ми се да је од тада више глупости и проблема него паметних ствари убачено, превасходно код Самсунга.
 
Kad istekne garancija, roknuo bih neki custom rom, ako toga uopšte više i ima kao nekad i ako valja, naravno. Nesto da zauzima što manje, da instaliram ono što ja hoću, a ne da mi narokaju 50 nepotrebnih aplikacija.
 
Baterija,na ultri je bolja ali na S23 je sve samo ne losa.Uvek izcucem pdeko 5h ukljucenog ekrana.Za ovako malu bateriju to je odlican rezultat
Upravo tako, jos bi dodao da nisam primetio da je imalo degradirala za ovih 8-9 meseci koliko ga imam.
Inaće, kome je bitno da li mu je na kraju dana ostalo 20% ili 30%,svejedno ce ga staviti na punjac, pa sutra isti krug....pricam o normalnim uslovima korišćenja, docice ponekad i do izrazaja ta bolja baterija, ali generalno u normalni uslovima to je to.
 
Poslednja izmena:
Poslednja izmena:
Danas mi ispade telefon na beton. Bio je u masci.
Rezultat puklo staklo kamere, izgleda da je potrefio neki kamencic na betonu.
Narucio sam novo odmah 10 evra.

Jos ja razmisljam jutros necu ga nositi u sumu da ga ne razbijem dok secem drva u tovarim... pola sata kasnije drmnu od beton....🤣
I meni je ispao na beton i razbilo se staklo kamere, nikakav kamencic nike bio, ocigledno imaju problem sa tim. Gde si kupio zamensko staklo kamere? Zamenio sam staklo ali nije to to svetlije je od ostalih, nigde ne mogu naci originalno zamenako staklo
 
Mislim da ne. Ljudi su jednostavno pali na marketing. Na dosta mesta proglašen najboljim telefonom....ikada. Kamera 200 mpx, zumira Mesec, veći hajpovi i od Apple-a....i neki ljudi su prosto očekivali previše. Na Ultri je posebno izražen taj pixel peeping kad se uzme u obzir i cena i reklama. Samo svima treba malo više tolerancije za tuđa mišljenja. Ne računam ovaj ranac gore.
 
S23 Ultra.Nov.Katastrofa kamere,pogledajte na slici gde je teren kakav je asfalt sve u nekim kockicama,u realnosti je potpuno crn ne znam odakle izvlači ove boje.Totalno promasene boje.Strasno koliko je loša kamera za ove pare koliko kosta telefon.Znam još ljudi koji se žale na kameru tako da je svima isto.Veoma loš potez samsunga da ovo radi sa premium segmentom

Ja iskreno ne vidim ama bas nikakav problem na ovim slikama.
 
E jako sam se vratio u s23u druzbinu. Taman postaje zanimljiva tema. Kamere su ok. Za selfie kameru ne mogu nista da kazem jer nisam fotogenican. Baterija predobra sa poslednjim januarskim apdejtom i radi kao 110ah akumulator na golf 2 1.3b iz 1990godine. Zvuk perfektan uz primese subwofera. Bluetooth u vezi sa autom radi bez problema i auto uziva u mojim razgovorima na otvorenom. Spen radi kao sto treba za skrabotinu cisto da vidimo da li radi(e sad koliko ce raditi to je pitanje umetnosti koja cuci u svima nama). Stavio sam mu private foliju i otisak prsta ucitava kao kirbi usisivac 5kg praska za ves. Punim ga preko apple punjaca sa magsafe a kupio sam danas 45w samsung punjac za 13e. Jeste da je skup punjac ali ne zalim na orginale... Eto u kratkim crtama. Nadam se da sam vas malo nasmejao a i bicu tu kao bill burr dok ga ne skinu sa netflixa
 
1000018750.jpg

Da li je neko imao problema sa No SIM - Emergency calls only?

Iako ima pun signal.
 
Pa kako ćeš drugačije da razmotriš S24 seriju ako te "poguraju". Ove godine je to providno. 😅
Ontopic, nisam imao problema ali moguce da imaš staru karticu?
 
Posle ovako neubedljive S24 serije, šta može da se očekuje od cena S23, konkretno S23U modela? Mislim na cene u domaćim prodavnicama tipa GT.
Godinama nisam pratio cene na taj način, a razmišljam da pređem na S23U u toku godine, i najlakše bi mi bilo da kupim u GT-u (gde skupljam bodove i navikao sam tu da kupujem) ali ove trenutne cene su ipak preterano visoke, i ne znam šta da očekujem, koliki pad cena, do sredine godine otprilike.
 
Može da ide ispod 140k možda, ali na neku razumnu cifru teško. I ja sam ljubitelj G radnji, isto radim kao i ti, ali retko kada obaraju cene. Još su mi kodovi od 17% neupotrebljivi jer im je sve šok i akcija, pa i top cena.
 
Posle ovako neubedljive S24 serije, šta može da se očekuje od cena S23, konkretno S23U modela? Mislim na cene u domaćim prodavnicama tipa GT.
Godinama nisam pratio cene na taj način, a razmišljam da pređem na S23U u toku godine, i najlakše bi mi bilo da kupim u GT-u (gde skupljam bodove i navikao sam tu da kupujem) ali ove trenutne cene su ipak preterano visoke, i ne znam šta da očekujem, koliki pad cena, do sredine godine otprilike.
Juce mi je na instagramu izbacena jedna stranica za online prodaju telefona, i msm da je S23 U sa 8/256 gb kostao ako se dobro secam, vakum 119k din. Zaboravio sam da skrensotujem al ako naletim opet, prosledicu ovde
 
Može da ide ispod 140k možda, ali na neku razumnu cifru teško. I ja sam ljubitelj G radnji, isto radim kao i ti, ali retko kada obaraju cene. Još su mi kodovi od 17% neupotrebljivi jer im je sve šok i akcija, pa i top cena.
Da, to sa kodovima i šok cenama je haos. Toliko sam batalio sve to da sam propustio mogućnost da iskoristim kod kada sam kupovao monitor, koji nije bio na šok akciji :D
Ne znam šta da radim, znam da je sve poskupelo ali sve preko 1000e mi je apsolutno suludo za telefon, posebno za Samsung koji je (sudeći po GSMA) još pre nekoliko meseci počeo da sakati kameru, i ko zna šta će još uraditi sa pojavom S24 modela.
Opet, do tih 1000e bih platio, jer ne menjam često telefone i S23U bih koristio 4 godine sigurno.

@dulic993
Hvala, ali ne znam koja prodavnica je u pitanju, inače izbegavam sve sive i poludivlje opcije, više sam za GT, TM, BCG i slične prodavnice.
Ima vremena, samo me zanimala neka prognoza kretanja cena u GT-u, jer nisam pratio poslednjih godina.
 
Posle ovako neubedljive S24 serije, šta može da se očekuje od cena S23, konkretno S23U modela? Mislim na cene u domaćim prodavnicama tipa GT.
Godinama nisam pratio cene na taj način, a razmišljam da pređem na S23U u toku godine, i najlakše bi mi bilo da kupim u GT-u (gde skupljam bodove i navikao sam tu da kupujem) ali ove trenutne cene su ipak preterano visoke, i ne znam šta da očekujem, koliki pad cena, do sredine godine otprilike.

Ako baš ne mora da bude radnja na G a opet želiš baš legalno, sačekaj (ako nije hitno) rođendan ProMobi u junu, prošle godine je bio ozbiljan popust na sve memorijske verzije Ultre, oko 130k je bila 8/256 verzija to znam jer iskoristih. 🙂 Ove godine će sigurno biti mnogo niže cene zbog s24.
 
Ako baš ne mora da bude radnja na G a opet želiš baš legalno, sačekaj (ako nije hitno) rođendan ProMobi u junu, prošle godine je bio ozbiljan popust na sve memorijske verzije Ultre, oko 130k je bila 8/256 verzija to znam jer iskoristih. 🙂 Ove godine će sigurno biti mnogo niže cene zbog s24.

Pitanje je da li ce biti, svaki popust koji mogu da daju je rasprodaja starog lagera a S23 serija se super prodavala i pitanje koliko ih ima. Ti si tada dobro prosao za legalne prodavnice.
 
Posle ovako neubedljive S24 serije, šta može da se očekuje od cena S23, konkretno S23U modela? Mislim na cene u domaćim prodavnicama tipa GT.
Godinama nisam pratio cene na taj način, a razmišljam da pređem na S23U u toku godine, i najlakše bi mi bilo da kupim u GT-u (gde skupljam bodove i navikao sam tu da kupujem) ali ove trenutne cene su ipak preterano visoke, i ne znam šta da očekujem, koliki pad cena, do sredine godine otprilike.
Ja sam cekao takodje da izadje s24 da bih upecao s23.
 
Nazad
Vrh Dno