Šta je novo?

Samsung Galaxy S23

Izrada deluje prilicno okej, nisam uspeo da skeniram QR code...
 

Prilozi

  • 20240115_163107.jpg
    20240115_163107.jpg
    257.3 KB · Pregleda: 178
  • 20240115_163117.jpg
    20240115_163117.jpg
    253 KB · Pregleda: 152
Da li je moguce da je do zast.stakla na ekranu sto mi vrlo tesko cita otisak prsta na S23? Inace imam i S23+ koji je po tome OK sa sve zas.staklom...
 
Imao sam i problem sa otiskom kada sam stavio staklo na s23.
Pa sam odustao od otiska i to je to...
 
Ma sve to znam, dodajem i po 3 puta isti prst + kombinacije sa drugim. Ali razlika u odnosu na s23+ ogromna. Obicno otkljucavam na facu ali u maraku nikako....
Isti je citac, jedino ako je neka hardverka greska, ali vise je do staklo...sa folijom ja koristim i nema problema. Ultra doduse al opet sve to isto..kako rekose kolege samo wsd staklo, na njemu to radi okej-nisam probao...
 
Skoro presao sa S23 na S23U, baterija neuporedivo bolja, kamere takodje.
Bukvalno sve sto sam uslikao sa Ultrom je ispalo TOP, naravno samo izvadio telefon iz dzepa i slikao.
S23 je u pocetku stvarno bio dobar, ali bateriju je s vremenom mnogo vise trosio. Kamere su bile ok, ali ovde sada na Utlri su top.
Svi ovi koji sa Ultrom prave ove katastrofalne slike mi nisu jasni, prosto ne mogu da dokucim u kojim uslovima ti ljudi fotografisu pa im fotografije "ispadaju" ovako ocajne.

A jos nesto sto se baterije tice, S23 sam uvek punio do 100% i 24h sam izgurao sa preostalih jedva 20%, Ultru punim do 85%, i baterija (takodje kroz 24h), ostane na oko 30%.
 
1000000338.jpg1000000339.jpg1000000340.jpg1000000341.jpg

Evo 4 nasumicne fotografije, 1x, 3x, 10x i 30x zoom, sve bez nocnog moda slikanja.
Ove fotografije sa 10x zoom gde se jasno mogu razaznati tablice vozila u pokretu i ova sa 30x zoom gde se jasno vide svi ovi reklamni sadrzaji kao i vreme i temperatura na tabli stajalista, su zaista fantasticni.

Pritom, ove noci pada sneg, koji dodatno otezava fotografisanje zumiranjem.
 
Skoro presao sa S23 na S23U, baterija neuporedivo bolja, kamere takodje.
Bukvalno sve sto sam uslikao sa Ultrom je ispalo TOP, naravno samo izvadio telefon iz dzepa i slikao.
S23 je u pocetku stvarno bio dobar, ali bateriju je s vremenom mnogo vise trosio. Kamere su bile ok, ali ovde sada na Utlri su top.
Svi ovi koji sa Ultrom prave ove katastrofalne slike mi nisu jasni, prosto ne mogu da dokucim u kojim uslovima ti ljudi fotografisu pa im fotografije "ispadaju" ovako ocajne.

A jos nesto sto se baterije tice, S23 sam uvek punio do 100% i 24h sam izgurao sa preostalih jedva 20%, Ultru punim do 85%, i baterija (takodje kroz 24h), ostane na oko 30%.
Baterija,na ultri je bolja ali na S23 je sve samo ne losa.Uvek izcucem pdeko 5h ukljucenog ekrana.Za ovako malu bateriju to je odlican rezultat
 
Drugari,

Nakon zadnjeg update na Ultri baterija se brze prazni... Mozda ce biti OK nakon nekoliko punjenja...

Poz
 
10% potrosnja baterije na stand by za 4 sata... Cudno... Pre update bilo sve perfektno...
 
^ iskreno ništa čudno za Samsung. Sledeći update je moguće da će rešiti. Probaj wipe cache možda pomogne.
 
Uradio wipe cache. Isto...

panther_, izgleda da je to...
 
^ ne mora da znači. Možda dođe sebi kroz koji dan a možda sledeći update reši. Zadnje je factory reset.
 
Hvala svima na odgovorima. Praticu sledecih dana sta se desava. Ovo mi bas cudno...

Poz
 
Osnovno pravilo je ne raditi update neposredno pre izlaska nove serije 😁
 
Nazad
Vrh Dno