Šta je novo?

Samsung Galaxy S20 Fan Edition

Neće da mi radi IGO na A13, javlja grešku za global_cfg.zip?
Ima li rešenja?
 
Код мене ради Иго, управо проверио.
 
Sredio, radi, ali neće preko celog ekrana, a na 12 radio bez problema?
 
Ako koristite otisak prsta za otključavanje, da li vam se dešava da telefon povremeno, na par 4-5-6 dana ne prihvata otisak tj. uopšte ne nudi opciju već traži da se unese šifra?
I još jedno, nema preistaliran audio plejer, prebacio neki mp3 da stavim za zvono i nudi mi Spotify i Youtube music kao jedine opcije!
 
1. Da, na svakih 72h moras da uneses PIN
2. Idi u opcije -> sounds & vibration -> ringtone pa na +, ne treba ti plejer za to
 
1. Hvala za info, nisam to znao, moraću da promenim pin na nešto što mogu da upamtim jer ja kad lupim šifur to niko živ neće zapamtiti :D
2. Znam za taj sistem, onda ih automatski doda na listu ali bi hteo i ovako za slušanje da ubacim par albuma (10-15GB), stavio sam SD karticu pa ima mesta i za muziku :)
 
Nisam bas razumeo sta pokusavas, ako hoces da dodas tu muziku u plejer to super radi:

  1. Poweramp (placa se ali vredi svaki dinar, ja kupio odavno ali slabo koristim jer imam Deezer. Ima opciju skeniranja foldera pa odaberes gde je muzika i ucita sve) ili
  2. Rocket player (dzabe verzija je bila ok nekad, sad ne znam kakav je, koliko se secam isto ima skeniranje foldera).
 
Ideja mi je da prebacim na telefon par albuma koje bi mogao da slušam po želji ili potrebi (za šta je potreban plejer) a saznao sam da nema "fabričkog" plejera juče
kad sam isekao neki mp3 da bi ga dodao kao ringtone, uglavnom "izmiksao" sam dve varijante iste pesme, prebacio na telefon i hteo sam da ih poslušem koja će mi se više svideti kad ono nećeš moći...
 
Aha, onda Poweramp ili Rocket player, oba mogu da odrade posao.

U Powerampu je bas prosto. Trial verzija traje 30 dana, a mozes mozda da iskopas i neku narodnu full verziju.
 

Prilozi

  • Screenshot_20230104_230646_Poweramp.jpg
    Screenshot_20230104_230646_Poweramp.jpg
    42.1 KB · Pregleda: 59
Mislim da nece posto je izasao sa a10, dobijace jos jednu godinu sigurnosne zakrpe. Bar je tako Samsung najavio za s20 seriju
 
Ja iskreno ne vidim razliku između a12 i a13, osim u broju!
I što mi Igo više ne radi u full screenu! 🤬
 
Najbitnije je da ga nisu unazadili, kao sto se to desavalo sa nekim modelima u proslosti. 🙂
SD865 verzija sjajno radi i dalje.
 
Tacno, radi kao sat.

Sledeci je mozda S21 FE mada ne vidim razlog da menjam.
 
^Osim duze softverske podrske za noviji model (i proximity senzora), ne bi dobio nista primetno bolje. 🙂
Zbog minimalno bolje kamere, dobio bi nesto losiju autonomiju, a sto se tice sirove SoC snage, SD888 je u igricama bolji samo prvih 10min, posle su egal ili je SD865 bolji, posto se S21fe vise greje od S20fe. Probao sam letos wot blitz uporedno, novijem modelu je ranije opao fps.
 
С21 ФЕ није разлог за замену, остаје да се види хоће ли Самсунг изненадити са С22 ФЕ моделом.
 
Posto ce imati veliku "rupu" izmedju A54 i S23, mozda je popune nekim novim FE modelom. Dok istovremeno imaju gomilu telefona nize klase (A1x, A2x, A3x...). Zasto da kinezima prepuste cenovni rang izmedju 400 i 900e?
 
Utisci posle mesec dana...
-------------------------------------------

SJAJNO!
Baterija,performanse,brzina,ekran....kamera je slabija nego na P40 Pro ali je odlična za moje potrebe,možda samo malo podešavanja generalno ima za kameru.
Baterija drži odlično a naslušao sam se pljuvačina o bateriji za Samsung telefone.Na lraju,supruga uzela Note 20 kojo sam sebi 0lanirao a ja ostavio S20 FE 8/128 i nisam pogrešio 🤣🤣
Doduše,njoj slabije drži baterija,između 5-6h sa tamnim režimom tako joj odgovara kao i sa uštedom msm baterije.Meni svetli težim,120Hz bez uštede i to je rezultat svakodnevno ...
Jedino sam negde u opcijama limitirao procesor na 70%,možda zbog grejanja ne mogu da se setim ali to je to.Pokišao bi sa ištedom energije jedan dan da probam bateriju ali ne znam da li će to uticati posle kada se vratim bez uštede zbog učenja onih obrazaca itd...?
Po meni 👌👌👌👌👌
 

Prilozi

  • Screenshot_20230115_141604_Device care.jpg
    Screenshot_20230115_141604_Device care.jpg
    49.9 KB · Pregleda: 45
Postoji li mogućnost da se u listi nedavnih poziva kao opcija kontakta doda viber?
Idem na Phone i tu izaberem broj koji me zvao (ili koji sam pozvao) i ispod broja se prikaže informacija koliko je trajao poziv, opcija da dodam broj u kontakte a ispod svega toga su opcije u vidu ikonica i to pozvati, poslati sms, treća opcija je nešto od googla, kao kockasta slika kamere! nemam pojma šta je to i četvrta je "i" kao info tj. prikazuje dodatne informacije.
Da li bi recimo mogao da izbacim onu treću guglovu ikonicu i umesto nje da bude viber?
 
To sto hoces ima aplikacija Drupe, za druge ne znam.
 

Prilozi

  • Screenshot_20230213_112251_drupe~3.jpg
    Screenshot_20230213_112251_drupe~3.jpg
    80.1 KB · Pregleda: 32
Da li se nekome dešava da telefon zamrzne ekran na par sekundi, a onda se resetuje? Posle radi par dana normalno, pa opet..
 
Kreni od aplikacija redom, ako si instalirao nesto skoro.

Restartovao se i meni s vremena na vreme jer su se "sudarale" aplikacije Zepp i Notify for Amazfit. Od kako sam to resio vise nema tih problema.

Mozda je nesto drugo kod tebe ali probaj svejedno.
 
Pitanje: kako se "aktivira" multitasking u smislu da pustim video na YT ili fejsu i pređem u drugu aplikaciju a da video nastavi da svira?
Takođe bi mi bilo korisno kada bi mogao da isključim ekran a video sa YT ili fejsa i dalje nastavi da svira.
 
Pitanje: kako se "aktivira" multitasking u smislu da pustim video na YT ili fejsu i pređem u drugu aplikaciju a da video nastavi da svira?
Takođe bi mi bilo korisno kada bi mogao da isključim ekran a video sa YT ili fejsa i dalje nastavi da svira.
Ako hoćeš da aktiviraš multitasking odeš u podešavanja pa napredne funkcije pa eksperimentalne funkcije tu aktiviraš podeljen ekran. I posle kada si u bilo kojoj aplikaciji samo prevučeš dva prsta sa dna ekrana na gore
 
Kreni od aplikacija redom, ako si instalirao nesto skoro.

Restartovao se i meni s vremena na vreme jer su se "sudarale" aplikacije Zepp i Notify for Amazfit. Od kako sam to resio vise nema tih problema.

Mozda je nesto drugo kod tebe ali probaj svejedno.
Nema veze sa app, jer sam probao i sa factory reset.

Kada se uključi prednja kamera i ostavi tako par sekundi, bez okidanja, telefon se "smrzne" i resetuje...
 
Ako hoćeš da aktiviraš multitasking odeš u podešavanja pa napredne funkcije pa eksperimentalne funkcije tu aktiviraš podeljen ekran. I posle kada si u bilo kojoj aplikaciji samo prevučeš dva prsta sa dna ekrana na gore
Hala, uradio ovo i zaista aktivira multitasking, malo je čudno i treba vremena da se navikne ali funkcioniše.
 
Riknula mi SD kartica u telefonu.
How f* nice... Slike, video sve snimano na karticu...
:mad:
 
Nazad
Vrh Dno