Šta je novo?

World of Tanks

Slazem se potpuno. Prelazak iz beta u produkciono okruzenje podrazumeva wipe, a ja igru igram od 2012. i nisam iskusio wipe. Sve u svemu, ne vidim poentu sto je nekome stalo da pljuje igru koja je sasvim korektna. Moze da radi na procesoru od ves masine :)
 
Ma neka radi na cemu hoce ali ako od 15 odigranih partija ja izgubim svih 15 jer se svaka partija zavrsila u nepunih 5 minuta, gde svi odu na jednu stranu, ili se guraju da stanu bas na tu neku poziciju koju je on zakupio i ima samo on pravo da stoji, gde je arty toliko smesna da je bolje izbrisu iz igre nego da me kvrcka za 50-100 hp-a, gde teski tenkovi snajpaju iz baze, gde td zuri da se prvi popne na neko brdo.

Ovako su igrali jos 2014 godine ali bar arty je tada bila arty pa kada pogodi nekog odvali ga od zivota ili sa t92 namerno ubacim granatu u grupu od 3-4 tenka, nekada je splas pravio vecu stetu nego danas direktan pogodak.

Igru sam vise cenio i postovao dok su bile samo 3 nacije, usa, rusi i nemci... ovo danas ne znas na koju naciju da krenes, koju granu, td, medium, heavi, auto reloderi. Neki tenk op krenes da ga grindas dok ga ne istrazis on ko svajcarski sir busan.
 
Pa ne znam bas, kazes nisi igrao dugo vremena, kako mozes da ocenis igru koja se toliko promenila posle 20ak partija... Probaj da igras u plotunu, ja recimo u zadnjih 100 bitaka imam 79% WR.
Sto se arty tice, mene redovno zabada za 500-1000 dmg ali je to vrv zato sto ja igram uglavnom papirne tenkove, svakako mislim da su je bufovali na kvarno.
U danasnje vreme nema vise istrazivanja tenkova, sve izucavas uz pomoc blue printova, module izucavas sa free exp, na taj nacin se ne mucis sa stock tenkom i ne igras nista sem premium t8 i regularnih t10 tenkova.
 
Sve u svemu coveku ne prija gameplay i to je ok, Mene isto nervira sto izlaze neke nacije, pa sad neki terminator battle pass, pa neki BZ krsh sa mlaznjacima, ali igram ove koji mi prijaju. Noob-ova je uvek bilo u svakom naslovu i bice. Ali mi je i dalje u top 3 igre koje igram vec 10 godina.
 
Nisam ja nigde napisao da meni ne prija gameplay, nego me nerviraju moroni sto se ponasaju u igri ko kreteni. Kada vidim da neki likovi imaju brdo desetki a igra ko muva bez glave onda mi je sve jasno.

Onda ta potreba da se non stop tenkovi steluju, nerfuju, buffuju, da se menja izgled mapa, pomeranje stvari sa mape, dodavanje, oduzimanje.
 
Nisam ja nigde napisao da meni ne prija gameplay, nego me nerviraju moroni sto se ponasaju u igri ko kreteni. Kada vidim da neki likovi imaju brdo desetki a igra ko muva bez glave onda mi je sve jasno.

Onda ta potreba da se non stop tenkovi steluju, nerfuju, buffuju, da se menja izgled mapa, pomeranje stvari sa mape, dodavanje, oduzimanje.
To se apsolutno slazem. Menjaju mape ne da bi poboljsali igru nego da bi bilo dinamicno okruzenje, cesto bespotrebno. Ista prica sa tenkovima..
 
Ti bi mogo da me naučiš da igram spotera. Svi ostali tenkovi mi idu okej, neki bolje neki malo lošije, al za spotera sam duduk teški, nemam prosto osećaja za neki limit koliko daleko smem otići, vazda il ne odspotam ništa il me brzo otkriju i roknu. Sve sem spoterskih misija sam završio, njih nikako ne mogu :(
 
Pa u principu mogu da ti dam par saveta, meni je to omiljena klasa u igri. Za pocetak ne bi blo lose da mi das nick da vidim sta i kako igras.
 
Dajte predlog za neki garage mod? Koristim Aslain ali nema onih starih garaza. Ja bih onu prvu stock/premium garazu da nadjem.
 
Ti bi mogo da me naučiš da igram spotera. Svi ostali tenkovi mi idu okej, neki bolje neki malo lošije, al za spotera sam duduk teški, nemam prosto osećaja za neki limit koliko daleko smem otići, vazda il ne odspotam ništa il me brzo otkriju i roknu. Sve sem spoterskih misija sam završio, njih nikako ne mogu :(
U principu po onome sto sam video, osim ako ne igras na jos nekom acc, ti i nemas dovoljno borbi sa skautima da bi mogao da postignes neke bolje rezultate. Jedino sto si igrao je ELC i to svega 150 partija sto je daleko od toga da se moze reci da si probao, ja recimo imam blizu 6k borbi sa skautima samo u randomu.
Svakako cu probati da ti pomognem kolko god mogu.
1. Moras imati perfektno znanje mehanike igre u pogledu spot mehanizma sto verujem da si vec savladao ali za svaki slucaj evo ti link
2. Moras imati posadu sa minimum 3 skila a pozeljno je i vise, ukoliko nisi siguran koji skillovi su dobri za koji tenk evo ti i za to link
3. Na istom linku imas i preporuku za opremu, skill4ltu je tu odradio odlican posao i to mnogo moze da pomogne pocetnicima
4. Hrana se podrazumeva jer 10% veci view range ne mozes da nadoknadis nicim, direktive su vec po zelji i ja ih smatram bas ekskluzivom i koristim samo kad doguram gunmark na preko 90% i vidim da ne napredujem kako bi zeleo.
5. Daljinu na kojoj ce te protivnik spotati je vrlo tesko odrediti jer to zavisi od neprijatelja i od tvog tenka i za svaki tenk su karakteristike razicite, plus sto ti ne znas sta od opreme i kakve skillove ima protivnicki tenk. Neki osecaj mozes steci samo kroz igru i veliki broj partija.
6. Bushevi nisu svi isti, imas dva tipa, od 50% i od 25% (ja mislim da postoje i lazni bushevi, oni koji ne daju nikakav camo ali to nije dokazano) nije ih uopste lako razlikovati i dok se negde moze videti koji je od 25% negde nema sanse da provalis.
7. Nisu svi skauti isti pa prema tome ne mozes ni ocekivati da im je gameplay isti. Recimo EBR i Mantikor su ti totalno dva razlicita tipa, jedan je brz a drugi ima odlican camo i viewrange ali je spor a opet imas i treci tip kao sto je AMX 13 105 koji ima klip koji moze da napravi 1500dmg u 10ak sekundi.
8. Nisu sve mape za spot, postoje mape na kojima je meni bilo vrlo tesko ili nemoguce da napravim uopste spot. Najbolje su Prohorovka, Malinovka, onda Westfield, Live Oaks, Murovanka, Studzianki, Karelia, Highway a najgore su ti koridor mape kao Mautain Pass (mada sam jednom uspeo da napravim 7500 asist), Pearl Reaver, Empires Border, Tundra.
Zato bi bilo dobro da imas izucene modifikacije i dva seta opreme, jedan za spot a drugi za borbu jer sta ti vredi optika ili cvs ako si dobio Ensk, Himelsdorf, Mines ili Cliff.
9. Za skauta je najvaznije strpljenje, nemoj da pucas osim ako nisi 100% siguran da neces biti spotan jer se greske ne oprastaju.
10. Uvek pre partije pogledaj tvoj i protivnicki setup tenkova i predpostavi ko bi mogao da krene na stranu gde i ti.
11. Ne obaziri se na pajsere koji ti pingaju da krenes napred i da spotas samo da bi oni dali jedan shoot a ti bio mrtav. Da oni znaju bolje oni bi igrali skauta a ne smrdeli pozadi uz redline. Sam procenjuj situaciju u kojoj ti je bolje da krenes napred a u kojoj da ostanes pozadi u bushu.

Eto sigurno sam zaboravio jos tonu stvari ali probao sam. Ono sto ti nije lose jeste da pogledas neke dobre igrace na yt kako igraju skaute, moze mnogo da ti pomogne da saznas pocetne pozicije na mapi. Evo ti ovaj rus, doktor.
 
Sve što si mi rekao već radim, ali još nikako da steknem taj osećaj dokle mogu. Gledam timove, sve tenkove skoro sam namestio po skill ili qb preporukama, hranu koristim, ali svejedno, ili ne odem dovoljno daleko pa mi je učinak slab, ili odem predaleko pa me spotaju i ubiju. Problem je svakako taj što nemam dovoljno partija sa lajtom, to si svakako u pravu, nikad nisam voleo niti bio dobar u lajt tenkovima, pa ih zato nisam ni igrao. Ali sad moram početi, ostale su mi još lajt misije. Imam iskusnijeg drugara sa kojim često igram u vodu, on brate sa lajtom čuda čini, ja ga gledam i radim sve što i on, i mene otkriju, njega ne :)
krastavac, treba mi iskustva i da razvijem taj osećaj.
Hvala (y)
 
Kakav tutorial :D
Elem, dzaba ti sve ako ovu igru ne osetis, sto kaze covek moras da skontas mehaniku, onaj delay od momenta kada su te uocili do mementa kada ti se 6th sense upali, to je kriticno za prezivljavanje. Dodatno, dzaba spotujes ako iza sebe nemas 2 3 tenka koji su ili u snipe modu ili mogu precizno da pucaju prilikom kretnje..
 
Kakav tutorial :D
Elem, dzaba ti sve ako ovu igru ne osetis, sto kaze covek moras da skontas mehaniku, onaj delay od momenta kada su te uocili do mementa kada ti se 6th sense upali, to je kriticno za prezivljavanje. Dodatno, dzaba spotujes ako iza sebe nemas 2 3 tenka koji su ili u snipe modu ili mogu precizno da pucaju prilikom kretnje..
Pa ako oces siguran ucinak najbolje bi bilo da imas u vodu jos dva dobra grilleta ili dva leoparda.

Sve što si mi rekao već radim, ali još nikako da steknem taj osećaj dokle mogu. Gledam timove, sve tenkove skoro sam namestio po skill ili qb preporukama, hranu koristim, ali svejedno, ili ne odem dovoljno daleko pa mi je učinak slab, ili odem predaleko pa me spotaju i ubiju. Problem je svakako taj što nemam dovoljno partija sa lajtom, to si svakako u pravu, nikad nisam voleo niti bio dobar u lajt tenkovima, pa ih zato nisam ni igrao. Ali sad moram početi, ostale su mi još lajt misije. Imam iskusnijeg drugara sa kojim često igram u vodu, on brate sa lajtom čuda čini, ja ga gledam i radim sve što i on, i mene otkriju, njega ne :)
krastavac, treba mi iskustva i da razvijem taj osećaj.
Hvala (y)
Pa kako da steknes osecaj sa 150 borbi, ja tek posle 100 borbi pocnem da "osecam tenk" bez obzira na klasu, cak i heavy a skaut je ipak najteza klasa za igru.

12. Ono sto sam zaboravio, obavezno mod za 6 sense od 10 sekundi jer onda znas kad si izasao iz spota. Imas u promodu, i da ne brines, mod je legalan.
 
Poslednja izmena:
Mozda najbolji video koji sam pogledao u ovoj godini.


Najaci je screenshoot posta na kraju videa. :ROFLMAO:
 
Kako se dobija ova nova X, Lion?
Juce si mogao da ga uzmes za razne resurse, ali je bukvalno prodat u roku od sat vremena, jer je bio ogranicen na 65.000 ili tako nesto.

Ja sam hteo onaj sa brojem i bukvalno u prvih 45 sekundi sam uspeo da dobijem 7303, a drugar je posle 60 sec vec bio na 20.656.
 
Juce si mogao da ga uzmes za razne resurse, ali je bukvalno prodat u roku od sat vremena, jer je bio ogranicen na 65.000 ili tako nesto.

Ja sam hteo onaj sa brojem i bukvalno u prvih 45 sekundi sam uspeo da dobijem 7303, a drugar je posle 60 sec vec bio na 20.656.
Ali fakticki je ispalo da ga dobije onaj koji ima dovoljno resursa, ne?
Ja kad sam sve svoje ukljucio sam bio na 33%.
 
Ali fakticki je ispalo da ga dobije onaj koji ima dovoljno resursa, ne?
Ja kad sam sve svoje ukljucio sam bio na 33%.
Tako je, trebalo je bas dosta resursa. Najlakse je bilo preko free expa i blueprinta ako ih imas dovoljno. Ja sam manje/vise sve tenkove otkljucao, pa nemam vise na sta da trosim...
 
Juce si mogao da ga uzmes za razne resurse, ali je bukvalno prodat u roku od sat vremena, jer je bio ogranicen na 65.000 ili tako nesto.

Ja sam hteo onaj sa brojem i bukvalno u prvih 45 sekundi sam uspeo da dobijem 7303, a drugar je posle 60 sec vec bio na 20.656.

Jezivo kako WG mašinerija obrće pare na jedan isti fazon. Čitam juče na njihovom forumu kako masovno kukaju na WG poteze "FOMO eventi, muženje korisnika novim tenkovima a neće da srede igru, ovo je SCAM i ja preskačem, preskupo je, i slično". Rekao bi čovek da WG puca po svim šavovima, a zapravo samo donose biznis odluke na osnovu toga kako se igrači (korisnici, customers) ponašaju. Isisali su akumulirane blueprintove, freeXP, srebro i bondove...kao i ogromne količine zlata koja je akumulirana novogodišnjim kutijama. Isto je važilo i za tzv Terminator 2 battle pass. Koliko god kukali, ponašanje igrača se ne menja - pa zašto bi oni menjali svoj pristup!? Ja prvi ne bih na njihovom mestu.

Lion je u ponudi bio u zaista velikom broju (65k komada) i nisam očekivao da će tako brzo da ode. Obj. 780 je "koštao" manje resursa i manje ih je bilo u ponudi (ne sećam se cifre, ali sam ubeđen da je bilo ispod 40k...možda čak i ispod 30k). Uzeo sam ga, naravno, jer sam imao akumuliranih resursa. Da sam potrošio freeXP na novu kinesku heavy granu - verovatno bih propustio Lava (što mi se npr. desilo kada su puštali u etar Obj. 268/5). Nisam ga još vozio i verovatno neću narednih mesec-dva dana, dok ne prođe hype (kapiram da random vrišti sad od ovih tenkova).
 
Jezivo kako WG mašinerija obrće pare na jedan isti fazon. Čitam juče na njihovom forumu kako masovno kukaju na WG poteze "FOMO eventi, muženje korisnika novim tenkovima a neće da srede igru, ovo je SCAM i ja preskačem, preskupo je, i slično". Rekao bi čovek da WG puca po svim šavovima, a zapravo samo donose biznis odluke na osnovu toga kako se igrači (korisnici, customers) ponašaju. Isisali su akumulirane blueprintove, freeXP, srebro i bondove...kao i ogromne količine zlata koja je akumulirana novogodišnjim kutijama. Isto je važilo i za tzv Terminator 2 battle pass. Koliko god kukali, ponašanje igrača se ne menja - pa zašto bi oni menjali svoj pristup!? Ja prvi ne bih na njihovom mestu.

Lion je u ponudi bio u zaista velikom broju (65k komada) i nisam očekivao da će tako brzo da ode. Obj. 780 je "koštao" manje resursa i manje ih je bilo u ponudi (ne sećam se cifre, ali sam ubeđen da je bilo ispod 40k...možda čak i ispod 30k). Uzeo sam ga, naravno, jer sam imao akumuliranih resursa. Da sam potrošio freeXP na novu kinesku heavy granu - verovatno bih propustio Lava (što mi se npr. desilo kada su puštali u etar Obj. 268/5). Nisam ga još vozio i verovatno neću narednih mesec-dva dana, dok ne prođe hype (kapiram da random vrišti sad od ovih tenkova).
Vristi nego sta, juce ih je bilo 10/30 u partiji. Mislim da sam prvi put dosiveo da nije bilo HTs u desetkama sa obe strane u game-u 😂
Meni ce se ulozeni resursi vratiti, krastavac. nisam pratio da ce biti ovo uzimanje i sve sam nedavno ispucao(oko 150k free xp, nedavno sam i 15k bondova na foch-a dao, plus srebro i fragmente 🫠)
 
Naravno, svi hoce da isprobaju novu igracku.

Meni iskreno ne smetaju ovi eventovi, jer ionako nemam sta sa resursima da radim, a igram relativno redovno i onda kada se nakupe samo stoje i nicemu ne sluze.
 
Bolesno, samo to mogu da kazem. Bolesno uopste sto je neko u stanju da daje konstanto tolike pare WG-u. To je najbolesnije. Sve bi bilo opravdano da igra stvarno moze da bude skill required ali ovako... sve dok ti neki 'RNG' donosi srecu ili nesrecu... bolesno.
 
Vristi nego sta, juce ih je bilo 10/30 u partiji. Mislim da sam prvi put dosiveo da nije bilo HTs u desetkama sa obe strane u game-u 😂
Meni ce se ulozeni resursi vratiti, krastavac. nisam pratio da ce biti ovo uzimanje i sve sam nedavno ispucao(oko 150k free xp, nedavno sam i 15k bondova na foch-a dao, plus srebro i fragmente 🫠)
Ali nije to nista, nista nece promenuti period nemackih kodova i kada su svi zivi pokupovali Type 59, udjes u random bitku 15-15 samo Type 59.
 
@vemiessubdentem

Nazalost to je bilo neminovno, ko ga je bio kupio pre tih nemackih kodova i kada naletis na njega u partiji bilo je samo ding ding ding, nista mu nisi mogo kada se ukopa ili ima skrivenu donju plocu. Mali tenk, brz i imao povlasten MM, gde ces gore konbinacije... posle toga su ga bukvalno unistili do te mere da je bez problema upadao u tier X partije a tamo nije imao sta da trazi.

Kako je kasnije bilo ne znam jer sam posle tih nemackih kodova i svih tih desavanja sam bio prestao da igram. Nedavno sam video kod baba urketa da ima neki zlatan type 59.
 
Bolesno, samo to mogu da kazem. Bolesno uopste sto je neko u stanju da daje konstanto tolike pare WG-u. To je najbolesnije. Sve bi bilo opravdano da igra stvarno moze da bude skill required ali ovako... sve dok ti neki 'RNG' donosi srecu ili nesrecu... bolesno.
Zasto da dajes pare?
Evo ja na primer sam kupio dva battle passa prosle godine (pritom dobio isto toliko premium dana) i to je prvi put da sam im nesto platio a igram godinama igru, jos iz closed beta (naravno sa prekidima).
Igra jeste skill required i RNG nema veze sa tim jer je on isti za sve i na velikom broju partija te uproseci i pokaze tvoj skill.
Problem je sto mozes da udjes u seriju bad rng kao ja pre neki dan, ne pamtim da sam se tolko iztiltovao u igri. Pucam 60TP u hach, mozda 10ak puta, 3 puta ga promasim, 2 puta pogodim turet i granata rikosetira a ostale 5 granate moze se videti dole na slikama. Sve pogoci bez dmg. Pritom covek stoji na manje od 100m od mene i to malo nize od mene.
Sto se tice Leona, ja sam dao blueprinteve, free exp i 5m silvera, naravno dok sam to ukucao proslo 2 min i nisam dobio onaj sa brojkom. Zahtevan tenk, imao sam partije i sa 6k a i sa po jednim pogotkom. Leopardu ne moze ni da prismrdi, ni u brzini, ni u preciznosti. Tenk jeste precizan ali mu je blum ogroman i ako ne stanes i nanisanis lepo (a nisani prilicno dugo) nista ne mozes da pogodis, takodje granate ne lete gotovo nikad u tacku kao kod Leoparda. Armor nema, cak ni turet.
shot_004.jpgshot_005.jpgshot_006.jpgshot_007.jpgshot_008.jpg
Nikad ga nisam imao ali je takva zvetka bio da mi je uvek bio zelja. Koliko cujem naravno da su ga kasnije sjebali…
@vemiessubdentem

Nazalost to je bilo neminovno, ko ga je bio kupio pre tih nemackih kodova i kada naletis na njega u partiji bilo je samo ding ding ding, nista mu nisi mogo kada se ukopa ili ima skrivenu donju plocu. Mali tenk, brz i imao povlasten MM, gde ces gore konbinacije... posle toga su ga bukvalno unistili do te mere da je bez problema upadao u tier X partije a tamo nije imao sta da trazi.

Kako je kasnije bilo ne znam jer sam posle tih nemackih kodova i svih tih desavanja sam bio prestao da igram. Nedavno sam video kod baba urketa da ima neki zlatan type 59.
Ne, nisu ga nerfali nego sad svi pucaju gold, danas topovi su sa vecim probijanjem, imas t8 tenkove koji obicnom granatom buse 290mm a goldom 330, toga ondak nije bilo.
Ja kolko sam upoznat Type 59 i dalje ima povlascen mm i ne upada u t10 partije ako nisi sa nekim u vodu ko nema povlasceni mm.
 
Poslednja izmena:
Ne, nisu ga nerfali nego sad svi pucaju gold, danas topovi su sa vecim probijanjem, imas t8 tenkove koji obicnom granatom buse 290mm a goldom 330, toga ondak nije bilo.
Ja kolko sam upoznat Type 59 i dalje ima povlascen mm i ne upada u t10 partije ako nisi sa nekim u vodu ko nema povlasceni mm.

Ja ne govorim za sada nego za situaciju od pre 8-9 godina kada su bili oni nemacki kodovi sto su se uzimali pa si ih mogo kucati do besvesti. Ostavis na sajtu email i nista ne stize i onda odjedared stigne 30 kodova i mogo si svih 30 kodova da kucas, nije to kao sto je sada promenjeno pa mozes samo jedan kod ili vec koliko da ih kucas.

To vece kada smo to saznali celu noc su se pravile fake email adrese i isli na sajtove koji su pravili genericke email adrese koje su sluzile samo da dobijes adresu i na tu adresu da primis i kada zatvoris taj email vise nije validan, e tako celu noc kucanja, bilo se dobijalo 1750 golda 7 dana premiuma i ne znam jel se jos nesto dobijalo. Za tacan iznos me ne drzi za rec davno bese kada se to radilo.

Ali u tom periodu se pojavilo jako puno type 59 jer su ih svi kupovali koji su kucali te kodove a bilo nas je sigurno na hiljade igraca koji smo tu noc do jutra sedeli i kucali, ko zna koliko desetina ili stotina hiljada zlata sam imao na nalogu, sigurno 2 godine ako ne i vise sam imao samo premim nalog od tih kodova sto su dolazili uz gold.

Ali posle toga je Type 59 bio sj*ban da su ga svi zivi busili i tada su mu bili promenuli MM i upadao je u tier X partije e kada su ga posle opet vratili da samo ide do tier 8 ne znam jer posle toga sam bio prestao da igram. Isto znam da je Lowe bio odlican premium tenk a posle ovog kiksa kada smo i njega pokupovali su bili namestili da kako Lowe pogodis u donju plocu da se tenk odma zapali.
 
To za kodove je ok, ja sam tako pokupio dosta kodova od Digital!, magazin koji je jedno vreme izlazio kod nas i bio mnogo ozbiljniji od Sveta Kompjutera.

Type 59:​

  • Increased the traverse speed from 45 to 46 deg/sec.
  • Reduced the gun dispersion during vehicle rotation by 5%.
  • Reduced ground resistance by 10%.
  • Changed the Norinco 12150L engine tier from IX to VIII.
  • Repair cost of Norinco 12150L engine has been increased by 22%.
  • Weight of the hull increased from 15,400kg to 16,478kg.
  • Armoring of the Type 59 turret increased from 104mm to 130mm.
  • Armoring of the Type 59 hull sides decreased from 65mm to 60mm.
  • Reloading time of the Type 59 100mm gun increased from 8.0 sec to 8.7sec.
  • Increased the aiming time for the 100 mm Type 59 gun from 2.86 sec to 2.9 sec.
  • Increased the damage value of the Chuan bei-412 shell from 230 to 250 points.
  • Increased the penetration value of the Chuan bei-412 shell from 175mm to 181mm.
  • Increased the damage value of the Chuan chao-412 shell from 230 to 250 points.
  • Increased the penetration value of the Chuan chao-412 shell from 235mm to 241mm.
  • Increased the tower traverse speed from 45 to 46 deg/sec.
Evo sta je jedino radnjeno na njemu, mozda je nerf a mozda i nije, nego je sve ostalo otislo gore sa probijanjem i alfa dmg pa ti deluje da je sad absolit. Premium tenk koga su stvarno nerfali je Super Pershing i za to su nudili da ljudima vrate gold ko je hteo, posle toga nijedan.
Za premium mm stvano nisam cuo da su menjali, ono sto je sad losije za type 59 je sto vise nema t5 tenkova da ih maltretira.
 
Nisu menjali premium MM. 59ka ne može sa desetkama (osim ako vod nije "inteligentan", pa drugi i/ili treći član voda izaberu tenk koji nema premium MM).
 
Nazad
Vrh Dno