Šta je novo?

World of Tanks

E krastavac ja se ponadao da hoce da me pocaste a ono malo sutra. Hvala na odgovoru.
 
Pa pocastice te ako das 200e za kutije :ROFLMAO:
 
Neka fala, to nije onda da su me oni castili nego sam sebe.

Inace sam juce igru instalirao posle ko zna koliko vremena i obrisaoo je posle sat vremena. Posto sam moj nalog sa tier x tenkovima jos davne 2014 prodao sada imam neki nalog sa tier 7 i ono je zali boze truda i vremena, odigrao 5 partija i sve se zavrsile u 4 min. Tako su igrali 2014 tako igraju sada, ne zna ko gde ide. Ili svi na jednu stranu ili svako za sebe ide gde hoce, teski tenkovi snajpaju iz baze, td glumi formulu pa je prvi da pogine, t50-2 ne zna sta radi.
 
Nece covek vise kupovati premium...
 
Aaa 🤣🤣🤣 Mislio sam da menjaju nesto oko premiuma. Mada ni premium ne pomaze oko grindanja vec toliko kao pre. Sve dok oni imaju u ponudi boostere za kupiti, znaju sta rade. Nije ni to dovoljno vise. Jbt odigras dobru partiju i u plusu si 10-15k. Nedaj boze da izgubis i i uspes da napravis tipa 2000 dmg u 3min. U minusu si... dzabe. Alavost preovladala odavno u igri.
 
Sve u svemu, Wot je zahvalna igra, engine odlican, meni ne pali ventove u 2K 3080, sa limitom na 100fps. Ne mozes da sudis po igracima, kojih je uvek bilo raznih. Napravi ekipu pa igraj.
 
Da da zahvalna igra a do 2015 ili koje godine je igra idalje radila na single coru, dzaba sto smo svi imali quad core procesore ili vise kada u wargaming-u su idalje nisu znali kako da prebace igru.
 
Jel postoji neki način kupovine u premijum storu osim kartice? Bilo je golde moglo se SMS porukom, više to odavno nema. Drugar reče ima neka kartica, ili nešto za kupovinu u igrama u Hrvatskoj kod njih, to kupiš na trafici, i posle iskoristiš platiš u igri. Jel ima nešto slično i kod nas?
 
Da da zahvalna igra a do 2015 ili koje godine je igra idalje radila na single coru, dzaba sto smo svi imali quad core procesore ili vise kada u wargaming-u su idalje nisu znali kako da prebace igru.
Jer im je glavno tržište bilo Rusija, koja je imala 10tine miliona igrača online, a nisu imali ni dual core, a kamo li šta više. Ne brinem ja za njih, da nisu bili sposobni ne bi namuzli milijarde u kasicu. Svidelo se to meni ili ne ;)
 
Jel postoji neki način kupovine u premijum storu osim kartice? Bilo je golde moglo se SMS porukom, više to odavno nema. Drugar reče ima neka kartica, ili nešto za kupovinu u igrama u Hrvatskoj kod njih, to kupiš na trafici, i posle iskoristiš platiš u igri. Jel ima nešto slično i kod nas?
Mozes da kupis za Gold koji zaradis u igri na primer :)
 
Da da zahvalna igra a do 2015 ili koje godine je igra idalje radila na single coru, dzaba sto smo svi imali quad core procesore ili vise kada u wargaming-u su idalje nisu znali kako da prebace igru.
Opet, svejedno. Sada radi perfektno ako mene neko pita. A i ranije nisam nikakvih bagova imao. Mene ne zanima kako su dosli do ovog koda, samo mi je bitno da radi lepo.

Pogledaj samo koliko kubure razni naslovi, pa alfa/beta faze traju po 10 godina, katastrofa. Igram poodavno EFT, mislim da je performansno sve gora. Evo ti sada WoW Dragonflight, non stop neki stuttering. DayZ da ne pominjem.. you name it..

Star Citizen nece nikad ni raditi kako treba :D
 
Sve u svemu, Wot je zahvalna igra, engine odlican, meni ne pali ventove u 2K 3080, sa limitom na 100fps. Ne mozes da sudis po igracima, kojih je uvek bilo raznih. Napravi ekipu pa igraj.
Mi pricamo o gameplay-u i napredovanju u igri a ti nesto sasvim 10-to si poceo oko engine-a i grafike. Mislim... koga briga za grafiku ako partije traju 2minute. :D
 
Cek, pa ja sam negde 2018e batalio, jos je bila verzija 0.9 nesto (manje od 1.0 je valjda beta... ili pre-release... ili sta god).
 
Mi pricamo o gameplay-u i napredovanju u igri a ti nesto sasvim 10-to si poceo oko engine-a i grafike. Mislim... koga briga za grafiku ako partije traju 2minute. :D
Sry, vidim thread je World of Tanks, a ne gameplay WoT :). Ja pricam o igri generalno, pardon me :)
 
Iskreno ne razumem otkud na Steamu release date 29. Apr. 2021.
 
Svi mi koji smo bili closed beta testeri znamo odlicno kad je doslo do wipe-a i kada je igra zvanicno pustena. To je bio april 2011. Pre toga sam igrao 7-8 meseci closed beta test, onda open beta, a onda je najavljeno zvanično pustanje igre i brisanje svih tenkova koje smo izgrindali do tada
 
Poslednja izmena:
2011 je izasla igra iz bete. Ja sam poceo negde u augustu.
 
I u znak zahvalnosti dobili onaj premium tenk sa slonovskom kupolom. Znam kako izgleda ali sam zaboravio oznaku.

Mislim da je to ovaj:

Za taj tenk se trebalo platiti nesto odma u pocetku, ne secam se ni sta ni koliko ali sam siguran da je moralo tako. Za nas sa jeftinijim ulaznicama je bio onaj t6 Jumbo ili tako nesto.

Edit: Evo sad sam naso, u pitanju je bio preorder.
The "heavy" package will feature the American M6A2E1 tank, the "medium" package has the German Pz. Kpfw. V/IV, and the "light" offers the Soviet A-32 tank.
Za nas neplatise su davali M4A2E4, t5 premium.
 
To uopšte nije bila finalna verzija, vec patch 1.0, koji je dosta toga promenio. Ako tako gledas, onda finalna verzija nikada ne moze da izadje, jer stalno izlaze novi patchevi.
Bio sam potpuno jasan.
Finalna verzija je bila verzija 1.0, hteo ti da priznas ili ne, igrao si neku betu tokom silnih godina. Igrao sam i ja, daleko od toga da nisam….
 
Finalna verzija je bila verzija 1.0, hteo ti da priznas ili ne, igrao si neku betu tokom silnih godina. Igrao sam i ja, daleko od toga da nisam….
Ne razumes ti to najbolje. Klasicno beta testiranje je zavrseno onda kada sam napisao. Posle toga, svaki update ide kroz beta testiranje pre konacnog pustanja. Svaki novi update je nova verzija i po tebi nikada ne bi nastala finalna verzija igre. Verzija 1.0 je donela mnogo promena i prakticno WoT pretvorila u potpuno novu igru. To sigurno nije bila finalna verzija, vec veliki update.
Da si bio beta tester, kao sto sam bio ja, znao bi kad je osnovno beta testiranje prekinuto i kada je igra lansirana. Ali, nema veze... Odosmo mnogo u off
 
Nazad
Vrh Dno