Šta je novo?

Digitalna TV: predlozi, sugestije i pitanja

Jel zna neko da li memorijska kartica ubačena u BOX može da posluži kao prostor za recimo keširanje ili nema nikakvu sistemsku upotrebnu vrednost?
Isto važi i za USB slotove.
 
Kod mene posle restarta boksa putem Yettel aplikacije pojavila se verzija 2.11 Hipernet TV. Radi bolje od svih prethodnih verzija. Testiram pa ćemo videti. Pozdrav
 
Kome treba 2.11 apk za Android TV, moze da cima na dm.

Instalirano na Chromecast sa GTV bez problema
 
Izvinjavam se za dupli post, nevezan je za ovo gore.

@Yettel Srbija Kao sto drugi forumasi kazu, app je sve bolja i bolja i moram da pohvalim kvalitet slike na mobilnoj aplikaciji. Elem, stavite brzo menjanje kanala nazad na boxu bilo klikom na dole (za postojeci kanal emisije unazad) i na gore (lista kanala sa strane bliskih po broju trenutnom koji se gleda).

I pade mi na pamet, stavite na mobilnu aplikaciju cast opciju, kad vec box podrzava da se kastuje na njega, taman reklamirate kao jos jedan "feature", kao sto drugi operater radi
 
Neka brza lista kanala bi stvarno bila odlican potez. Resenje koje je na move-u supernova uradila je super, na levu strelicu se pojavi lista kanala, a onda ima kao dodatni padajuci meni sa emisijama gde mozes lako da vratis i pustis sta hoces da gledas. Bas elegantno i brzo resenje
 
Mana aplikacije za fon je ista kao i mana gledanja Hipernet TV preko browsera, nedostatak menjanja kanala dok gledamo neki kanal.

Dakle, bukvalno mora da se izađe iz recimo Arene Premium 1 da bi se prebacilo na Arenu Premium 2. Kanali ne mogu da se "šalraju".

BTW, da li smem da obrišem ova dva uređaja ZTE STB? To su dva set top boxa koja su posle jednog od updatea postali Android TV.

Čisto da mi ne zauzimaju broj prijavljenih uređaja.

Screenshot_2023-01-12-19-53-11-769_rs.yettel.tv.jpg
 
Poslednja izmena:
@Yettel Srbija Da li će nam biti omogućeno da koristimo aplikaciju bez trošenja podataka iz pketa kao sto je slučaj sa kućnim netom i kod MTS-a sa Iris go?
 
Ćao svima,

Kao što su neki od vas već primetili, u toku jučerašnjeg dana smo objavili dugo iščekivanu Hipernet TV aplikaciju namenjenu mobilnim uređajima zasnovanim na Android (v2.10.0) i iOS (v2.9.5) operativnim sistemima. Naknadno ćemo objaviti aplikaciju za AndroidTV uređaje.


Dostupne funkcionalnosti na mobilnim aplikacijama su iste kao na STB aplikaciji koja je već u produkciji (7 dana unazad, najbolji sadržaj po našem izboru do 30 dana unazad, kategorisan sadržaj po tipu, sezonama/epizodama, snimanje sadržaja, pretraga sadržaja, izbor jezika…).


Proces prijave je putem korisničkih kredencijala kreiranih pri pravljenju Yettel naloga za TV uslugu.


Aktivno radimo na unapređenju aplikacija za sve platforme kako po pitanju stabilnosti, tako i po pitanju uvođenja novih funkcionalnosti, ali i na otklanjanju poznatih defekata koje ste i sami prepoznali.


Želimo još jednom da vam se zahvalimo na aktivnom učešću i izdvojenom vremenu za sugestije i kritike koje će, kao i do sada, biti od pomoći prilikom daljeg razvoja Hipernet TV platformi.

~Yettel
 
Ćao svima,

Kao što su neki od vas već primetili, u toku jučerašnjeg dana smo objavili dugo iščekivanu Hipernet TV aplikaciju namenjenu mobilnim uređajima zasnovanim na Android (v2.10.0) i iOS (v2.9.5) operativnim sistemima. Naknadno ćemo objaviti aplikaciju za AndroidTV uređaje.


Dostupne funkcionalnosti na mobilnim aplikacijama su iste kao na STB aplikaciji koja je već u produkciji (7 dana unazad, najbolji sadržaj po našem izboru do 30 dana unazad, kategorisan sadržaj po tipu, sezonama/epizodama, snimanje sadržaja, pretraga sadržaja, izbor jezika…).


Proces prijave je putem korisničkih kredencijala kreiranih pri pravljenju Yettel naloga za TV uslugu.


Aktivno radimo na unapređenju aplikacija za sve platforme kako po pitanju stabilnosti, tako i po pitanju uvođenja novih funkcionalnosti, ali i na otklanjanju poznatih defekata koje ste i sami prepoznali.


Želimo još jednom da vam se zahvalimo na aktivnom učešću i izdvojenom vremenu za sugestije i kritike koje će, kao i do sada, biti od pomoći prilikom daljeg razvoja Hipernet TV platformi.

~Yettel
Вратите нам брзи/сајд мени на СТБ апликацију и подесите да се кликом на ЕПГ дугме упали ЕПГ мени на тренутном каналу и у датом тренутку, а не нешто шта смо гледали пре 5 дана, хвала.
 
"Naknadno ćemo objaviti aplikaciju za AndroidTV uređaje" znaci do maja nista od app za TV ako ne i duze,ovo je vec 3-4 update gde konkretno nista ne vidim da je unapredjeno(probel oko ispisa da nema interneta,a njega ima)to je reseno i ostalo samo menjaju brojeve verzija.2.11 nesto brze radi na home strani (danas,serije,filmovi...itd )ali je prebacivanje sporije i to osetno. Tako da sve u svemu -nista nije uradjeno.
 
Majstori, ko ima pravo pristupa hipernet tv aplikaciji? Kuci imam DuoM hipernet tv paket, i imam pretplatu za mobilni, total25… sta od ovog ponudjenog da odaberem kako bi aktivirao aplikaciju?
483D5642-61C8-4D1D-8395-756D0E1C6CB3.png
Inace, 2.11 radi dosta bolje, brze se menjaju kanali, brze reaguje na komande daljinskog, ne mora se previse cekati da tv aplikacija dodje sebi nakon izlaska iz YouTube/HBOmax/Kodi i drugih aplikacija, al mora jos to bolje. Sto je neko rekao, epg da se otvori na trenutni kanal i trenutno vreme, brzi epg na dzojstiku daljinskog kao sto ima eon.
 
Biraš optički internet, digitalna TV i fiksna telefonija (nema veze što nemaš fiksni, taj si tip korisnika).
 
Evo sad je proradilo. Malopre nije htelo, neku gresku izbacivalo…
 
Odlična je android aplikacija ako hoćete da dobijete epi napad, pošto zamrzava sliku na kratko svake tri četiri sekunde, nisam izdržao minut da gledam City - United..
 
Meni i na fonu i na boxu radi savršeno bez seckanja. Na boxu skoro pa nikad nisam imao seckanje/zamrzavanje slike, za divno čudo.
 
Jedino ako nisi aktivirao onaj dodatak “Bez seckanja” za 99 dinara mesečno…. 😄

Šalu na stranu ne znam od čega to zavisi ali ja stvarno nemam zamerki na televiziju i box, a bas sam bio skeptican pre potpisivanja ugovora
 
Na koliko uredaja može da se aktivira hipernet tv app?
 
Jel postoji nacin da se kanali gledaju preko mreze i na racunaru (windows)?
Paket je optika Hipernet Trio M.
 
Nazad
Vrh Dno