Šta je novo?

Digitalna TV: predlozi, sugestije i pitanja

@Yettel Srbija Pošto je došao i prošao Vaš famozni oktobar a uskoro i godina do kraja godine ste se "obavezali" da cete resiti probleme i pustiti android i ios aplikaciju, smatram da smo zaslužili bar da čujemo dokle se stiglo i kakvi su Vam planovi. Ipak je naziv glavne teme Yettel "podrška" ali se slabo oglašavate u Vašoj temi.
 
Menjali su verzije od srede do petka,
al' se nisu makli dalje od početka.

Haha koji bogovi, menjaju one brojeve, kao da su nešto i promenili, isto ti je 2.6.5 ili 2.9.2 ili 2.3.4.5.6.7.
Sporo radi, ulasci i izlasci iz menija su frustrirajući, EPG kao što je i rečeno odvratno podešen, dugmad gore dole levo desno sve ista funkcija, užas.
 
Hipernet televizija je nesto najgore sto sam ikada koristio. Nije mi jasno samo da li su oni ovo ikada probali/testirali pre pustanja. Ovo nije cak ni usluga vec poluusluga. Jedini cilj im je da se potpise ugovor. Kao da jure neki broj korisnika i to im je jedino vazno. Nekima daju za dinar, nekima ne i bave se iskljucivo marketingom, ali uslugu ne unapredjuju uopste vec godinu dana. Cak bi se moglo reci da su se vratili unazad.

A sve to mogu da rade jer potrosace nema ko da zastiti od ugovora koji omogucava @Yettel Srbija da naplacuje neverovatne iznoze u slucaju raskida, bez ikakve obaveze sa njihove strane. Dakle oni prodaju "uslugu" koju nemaju, jure sto veci broj korisnika kako bi verovatno ceo biznis sto skuplje prodali nekoj ozbiljnijoj kompaniji, a nasa drzava im to omogucava, naravno na nasu stetu. Pitam se samo da li gospoda iz Ceske mogu raditi nesto ovako i u svojoj domovini ili bi u roku od nekoliko dana vec bili ugaseni/sankcionisani.

Mada, istini za volju udruzenje potrosaca Efektiva je vec par puta pisalo o nezakonitim ugovorima kompanije Yettel. Videcemo da li ce Ministarstvo i RATEL reagovati.

@Peca i Benchmark.rs su takodje delimicno odgovorni za ovo jer su promovisali usluge Yettela, a sada verovatno zbog nekih sponzorskih ugovora ili ko zna cega vec, cute na ovu temu.

Isto kao i kompanija @Yettel Srbija. Svi se prave mrtvi, a korisnici ce i dalje placati usluge koje su nefunkcionalne. Tuzno.
 
Dobro, nije više baš tako loše kako što je bilo tokom celog jula i avgusta meseca ove godine. Set top box je vrlo dobar ali im je aplikacija bila krš. Sada sa nekoliko updatea je solidna.

Optički net im je odličan jer ga pozajmljuju od mts-a.
 
Јел зна неко да ли ће и нама несрећницима из Јетела стићи ови нови Мтс-ови Еуро Синема канали?
 
Dobro, nije više baš tako loše kako što je bilo tokom celog jula i avgusta meseca ove godine. Set top box je vrlo dobar ali im je aplikacija bila krš. Sada sa nekoliko updatea je solidna.

Optički net im je odličan jer ga pozajmljuju od mts-a.
Da, definitivno se sve stabilizovalo i sada se normalno može pratiti
I nema više problema kada je neki jako gledan sadržaj
Ide ovo baš na bolje
 
Stvarno mnogo nervira neusaglašenost EPG-a sa programom koji ide, svaki put EPG ide od prvog kanala, tako da ako gledam neki visoki kanal treba 100 godina da se islista dok se do njega ne dođe..

Isto tako, zašto ne vrate program unazad kanala koji se gleda u donjem delu ekrana kada se klikne donji deo kruga na daljinskom, to je bilo ranije pa su ga bez potrebe ukinuli..
 
Svi kojima se ne sviđa Hipernet TV, mogu lepo za 1500 din da plate EON app i da ga furaju na Yettel boxu, i dalje im je to jeftinije nego da plaćaju Eon box 2000 din. mesečno. Plus ovako imaju Arena Sportove, kome to znači, što bi posebno morali da plaćaju da imaju samo Eon box.
Na primer…

Pitanje: da li se ubacivanjem mem. kartice u slot na Yettel android tv boxu može proširiti skladišni prostor za apps i da li je neko to uradio?
 
Svi kojima se ne sviđa Hipernet TV, mogu lepo za 1500 din da plate EON app i da ga furaju na Yettel boxu, i dalje im je to jeftinije nego da plaćaju Eon box 2000 din. mesečno. Plus ovako imaju Arena Sportove, kome to znači, što bi posebno morali da plaćaju da imaju samo Eon box.
Na primer…

Pitanje: da li se ubacivanjem mem. kartice u slot na Yettel android tv boxu može proširiti skladišni prostor za apps i da li je neko to uradio?
ja sam uboo eksterni HDD, u stvari passport drive sa nekim SSD. Zasad sam na početku box ga vidi.
Imam ozbiljnu sumnju da će da pokaže rezultate
 
EPG ne radi svima ili samo meni?
 
Ево сада после ресета је прорадио.
 
Vidim ovde sarena misljenja u vezi yettela internet i tlevizije. Uskoro mi istice ugovor sa supernovom,pa se razmisljam za yettel. Citajuci ove komentare nisam siguran sta da radim. Bitno mi je da internet i televizija rade odlicno. Da li neko iz Nisa moze da podeli utiske kako se ponasa?
 
Internet ne radi odlično, nego savršeno
TV onako, dosta se popravilo od prvih dana kako smo mnogo kukali i žalili se
 
Internet ne radi odlično, nego savršeno
TV onako, dosta se popravilo od prvih dana kako smo mnogo kukali i žalili se
DObro je :D
Sta je generalno lose kod televizije,seckaju,gube kanali ili sta vec?
Ja od tv kanala gledam jedino nekolicinu sportcke i ako bude neki film,zeni je tv najbitniji.
 
Meni net radi savršeno. Televizija dobro radi dok se gleda nema seckanja itd, ali čim hoćeš da menjaš kanal ili tražiš nešto baguje samo tako. Nije na nivou EON-a, ne verujem ni da će biti nekad.
Za 1000 din mesečno i nije toliko loše (meni je iskreno televizija nebitna jer je uopšte ne gledam). S obzirom da sam supernovu plaćao 2700 (3 tv-a i 60mbps kablovski net) i da su mi za novi ugovor ponudili 1 mesec za dinar....😂
Mada ako nude u mts 18 meseci po dinar to je najbolja opcija, koga briga za operatera bitno da je korisniku što povoljnije.
 
Može li neko da uporedi hipernet tv sa iris-om? Gledam šta je manje zlo, hipernet ili mts optika 😄
 
Isto je, sem što na mts ne radi EON.
Ako ti to ništa ne znači onda izaberi šta je jeftinije.
 
Kakav je za igre internet nema nekih lagova ili packet loss?
Mozda smaram ali moram da se raspitam :D
 
Nazad
Vrh Dno