Šta je novo?

Digitalna TV: predlozi, sugestije i pitanja

Odličan, nema laga, sve isto kao i dok smo bili na MTS-u
Igram FH4 i FH 5, žena AOE, nikada nije bilo bilo kakvih problema sa online igranjem, FPS ne igram pa ne znam
 
Kakav je za igre internet nema nekih lagova ili packet loss?
Mozda smaram ali moram da se raspitam :D
Evo, na brzaka :D

1672745961963.png

Jednom je otisao na 3ms i 6ms, ostalo 2ms kao sat. I to dok Onedrive radi upload u pozadini
 
Može li neko da uporedi hipernet tv sa iris-om? Gledam šta je manje zlo, hipernet ili mts optika 😄
Ja sam koristio Iris TV par meseci, nisam bio zadovoljan uopste kako to izgleda (softver). Hipernet TV (softver) u sadasnjem stanju takodje nije ok, moze da prodje po ovoj promo ceni i ako nemas obicaj da cesto menjas kanale, pa gledas uglavnom mali set linijskog programa, tipa HBO, Arena.
 
Poslednja izmena:
Znaci manje više isto s… Dobro u suštini mi je net i najbitniji, može li da se pravi neka favorites lista ili slično pa da se izdvoji 10tak kanala na njoj?
 
Ljudi hvala vam,pa cu ja videti imam jos 3nedelje da razmislim.
 
Odličan, nema laga, sve isto kao i dok smo bili na MTS-u
Igram FH4 i FH 5, žena AOE, nikada nije bilo bilo kakvih problema sa online igranjem, FPS ne igram pa ne znam
Kako igraš? Uz pomoć nekog bežičnog blutut kontrolera? Ima žičani usb kontroler, može li sa njim?
Da li je neko uspeo da aktivira besplatan HBO paket koji traje do 31.01?
 
Ja sam aktivirao besplatan HBO paket preko Yettel aplikacije.

Samo napravi sebi podestnik 31.01. da ga deaktiviraš, da ti ga ne naplate narednog meseca.
 
Ideš prvo na Hipernet tv, pa pod Digitalna televizija imaš opciju Dodatni tv servisi.

Tu kad klikneš, imaš opciju HBO Premium da aktiviraš.Screenshot_2023-01-04-18-37-45-635_rs.telenor.mymenu.jpg
 
Има на Јетел апликацији, уђеш у сегмент за Хипернет, па под додатни ТВ сервиси имаш ХБО, кликнеш на стрелицу и ту ћеш видети опцију деактивирај.
 
Ističe mi ugovor uskoro box 4. Hteo sam da uzmem hipernet duo ali Da li je baš toliko loša televizija ? Ne bih da se zeznem a box 3 mi je samo malo skuplji
 
Па и није више толико лоша, макар нема више оног иритантног губљења мреже свако мало, крешовања апликације код сваке промене канала, или бесконачног ресетовања због којих смо углавном и звали кол центар као луди... Сада остају неки мање иритантни проблеми који требају да се среде: споро мењање канала, непостојање брзог менија, непостојање листе омиљених канала, спор одзив данас на програму функције, проблеми са ЕПГ-ом....
Свакако је предност у односу на МТС то што су боксеви откључани за друге апликације, као и тај промо период од 13-14 месеци по динар и, макар тренутно, приступ СББ каналима.
 
A mobilne aplikacije još nema ? Ipak ću najverovatnije ostati na mts box . Ne vredi za 800 din manju mesečnu pretplatu da se zezam kad još hipernet ne radi kako treba , a i mobilna aplikacija mi je potrebna.
 
Pozdrav svima, želimo srećne praznike!
U duhu istih želeli smo da ovaj trenutak iskoristimo kako bismo podelili sa vama novosti. Reč je o našoj aplikaciji za Android i IOS uređaje, koja će u narednim danima biti dostupna našim Hipernet korisnicima. Pripremamo još mnogo toga o čemu ćemo vas uskoro obavestiti. Nadamo se da ćete uživati u novim proizvodima!

Srdačan pozdrav!
 
Има на Јетел апликацији, уђеш у сегмент за Хипернет, па под додатни ТВ сервиси имаш ХБО, кликнеш на стрелицу и ту ћеш видети опцију деактивирај.
Kod mene nema opcija za deaktiviranje.
 
Kod mene je sada verzija 2.11. i konačno sve radi fluidno, brzo, odmah reaguje na komande daljinca, zap je isto ubrzan
Ovo je sada konačno skroz upotrebljivo
 
Da, automatski
 
I kod mene je 2.11 verzija, ali mi sporije menja kanale nego pre, ništa mi više nije jasno.. Minimum tri sekunde je crn ekran pre pojavljivanja novog kanala.. :cautious:
 
Mene nervira što bukvalno sedam-osam sekundi stoji informacija o kanalu kada prebacujem kanale.

Verzija 2.11.
 
Nazad
Vrh Dno