Šta je novo?

Samsung Galaxy S22

Isto. Od poslednjeg ažuriranja vibera. Radio sam ponovo "optimizaciju aplikacija" preko one aplikacije App Booster i nakon toga radi ok.
 
U Galaxy store. To je jedan modul od više njih (isto veoma korisnih) u okviru aplikacije koja se zove Good Guardians.
 
Ne pomaze ni ta aplikacija, viber kove pa kove, ovo je neverovatno.....
 
Koja vezija je Viber-a? 18.9.2.0?
 
E da i kod mene nešto radi kako treba :D :D :D.
 
Zato ja ne ažuriram aplikacije po par meseci. Ništa neću da dobijem ažuriranjem, a velike su šanse da se nešto zezne. 😁
 
Kod mene na s21u viber (verzija 18.9.2.0) radi normalno, ali zato prilikom video poziva dosta trosi bateriju, dosta vise nego pre, da ne kazem i preko 3x vise.
 
Zahvaljujem za link V19, deluje na prvu da je reseno.. videcemo..
 
Krenuo i kod mene Viber iz cista mira da se zakucava. Wohoooo.
 
Ne bih eksperimentisao sa 19.0.2.0, verzija koju je kolega Stock postavio, 19.0.1.0 radi odlicno, nakon 24h koriscenja telefon se nije ni jednom ukocio.. viber radi perfektno...
 
Ne bih eksperimentisao sa 19.0.2.0, verzija koju je kolega Stock postavio, 19.0.1.0 radi odlicno, nakon 24h koriscenja telefon se nije ni jednom ukocio.. viber radi perfektno...
Meni je zablokirao i na 19.0.1.0, zato instslirah 19.0.2.0...
 
Znaci i dalje bagova... da kucnem u drvo za sada je ok kod mene...
Napomenuo bih da je pozeljno uraditi update svih google servisa preko play store... pa cak i google chrome... mnogima je to resavalo problem...
 
Zamiljivo da na GStore-u nema ovih verzija.
 
Malopre mi se restartovao telefon nakon zabadanja u Viberu. Na poslednjoj verziji aplikacije sam skinute sa apk mirrora. Neke ozbiljne probleme Viber ima sad.
 
Samo se uđe u Settings - Privacy - Personal Data i vidi se odmah kakvo je Viber đubre od aplikacije.
U Manage ad preferences bolje ne ulaziti koliko ima da se skroluje :D

Signal radi kao sat, ali Viber je iz nekog razloga popularan samo na Balkanu tako da je nužno zlo.
 
U A1 je novogodišnji popust . S22U + Neo 23 = 7.099 din. ukupno mesečno.
 
Samo se uđe u Settings - Privacy - Personal Data i vidi se odmah kakvo je Viber đubre od aplikacije.
U Manage ad preferences bolje ne ulaziti koliko ima da se skroluje :D

Signal radi kao sat, ali Viber je iz nekog razloga popularan samo na Balkanu tako da je nužno zlo.
Jeste đubre i ne volim ga, ali je meni i dalje najdraža aplikacija za dopisivanje. Ne znam zašto.
 
Malopre mi se restartovao telefon nakon zabadanja u Viberu. Na poslednjoj verziji aplikacije sam skinute sa apk mirrora. Neke ozbiljne probleme Viber ima sad.
Skini 19.0.1.0 ona za sada radi posao lepo izgleda..

Isto se desilo i mojoj supruzi na Honor 20 - nikad pre ove poslednje zvanične verzije.
Poslednja zvanica na play storu je 18, ona je puna bagova, od 5 puta koriscenja, 8 puta zabode telefon 🙃
 
Niti mi je posebno draga niti je smatram boljom od drugih ali jednostavno svi oko mene je koriste tako da ja generalno nemam alternativu, bez obzira što alternativa ima koliko hoćemo.
Poslednja zvanica na play storu je 18, ona je puna bagova, od 5 puta koriscenja, 8 puta zabode telefon 🙃
Pa o toj zvaničnoj verziji 18.9.2.0 i govorim... Supruga jednostavno ne voli instaliranje nikakvih aplikacija izvan PS i ja se u to ne mešam - nekako sam srećniji kad nema ubeđivanja bez obzira što na kraju ipak moja bude poslednja (OK, sve si u pravu)...
 
Bio jeftiniji pre godinu dana u pretprodaji nego sad
 
Nazad
Vrh Dno