Šta je novo?

Samsung Galaxy S22

I sve u svemu, kakva je ultra? Ima neka akcija u a1 pa da iskoristim to.
 
Ma ne vredi, Viber zakucava kao ekser u dasci. Ali vidim i S21 Ultra korisnici se neki zale da nisu dostupni i da zakucava poziv. Navodi se misao da su razliciti HW-ovi pa samim tim onda i da nije do modema na S22 Ultra.
 
I sve u svemu, kakva je ultra? Ima neka akcija u a1 pa da iskoristim to.

Dobra je ultra ima je drugar pa skoro svaki dan probam,sve u svemu telefon je odlican ali mene spram note 20 ultra koji nosim nije nista odusevio.Sve zavisi i sa kog telefona prelazis ako imas note 20 ultra ili s21 ultra neces videti neke razlike velike.
 
maksim93 : moj Samsung S22 Ultra radi odlično od prvog dana, nikakvih problema u radu apsolutno, nikada se nije restartovao, pozivi rade bez ikakvih problema, viber radi(svaki dan minimum 30min razgovora + poruke).
Cena u A1 je trenutno uz neo23 je skoro ista kao u pred-naručivanju razlika je što smo mi ''dobili'' slušalice(Samsung galaxy buds pro) i bežični punjač(Samsung Super Fast Wireless Charger Duo EP-P5400TBEGEU).
Koristio sam uporedo mesec dana Samsung S21 Ultra i Samsung S22 Ultra razlika minimalna u performansama, bitna razlika je olovka.
Pitanja : Da li čekati Samsung S23 Ultra? Da li će snapdragon biti ugrađen u sve modele S23? Koja će cena biti? - biće odgovorena na zvaničnom predstavljanju S23 serije u Februaru 2023. , dotle su sve samo nagađanja - šta bi mi hteli da dobijemo za uložen novac, što se nažalost prethodnih godina ne isplati proizvođaču...
Odlučiš sam, ako već razmišljaš o kupovini onda je to završeno, srećna kupovina.
 
2 kartice, 2 vibera, 2 whats app, 4g/3g/2g ukljucen 24h, signal, outlook, i slusanje muzike u prevozu (obicne sluske na kabl), malo surfa i izgura skoro pa 2 dana realno. Snap je u pitanju.

Punim ga do 95% a stavljam ga na punjenje kada je negde oko 20%-25%.

Poz
 
Baterija je prosek, izgura dan bez problema što je i najvažnije...
 
Baterija izdrži dan i duže, 4g (koristim u inostranstvu oko 30-ak dana godišnje bonbon kartica - izdrži dan) - uglavnom ''nakačen'' na drugi telefon hotspot wifi, btooth slušalice, btooth sat...
 
Fino drzi, ja sam ukljucio cuvanje baterije, do 85% puni i punim ga svako vece, uvece ima oko 25-30% kad stavim na punjac zavisno od koriscenja...
 
Viber 19.0.2.0 danas u toku dana 3x zakucao, deinstaliran i vracena verzija 19.0.1.0 krastavac...
 
Kod mene nema vibera u care report-u
19.0.2.0 verzija
 
Nemam pojma, meni se desilo onda jedan dan, posle update-a sve pod kontrolom... Kuc kuc i drvo
 
Da li puniti S22U adapterom 1,55A, 7,5W? Hoce li doci do ugrozavanja baterije?
 
Ma ne vredi, Viber zakucava kao ekser u dasci. Ali vidim i S21 Ultra korisnici se neki zale da nisu dostupni i da zakucava poziv. Navodi se misao da su razliciti HW-ovi pa samim tim onda i da nije do modema na S22 Ultra.
A mozda se ne slaze sa Exynos drajverima, na primer? Ne primetih da ljudi sa Snapdragon telefonima imaju problema. Samo vi sa Exynosima i jedan sa Kirinom. Mozda Viber nije dovoljno optimizovan za ostale SoC-ove, a slazem se sa mnogima da nije bas sjajna aplikacija, ali moramo da je koristimo kad je u ovom kraju sveta svako ima.
 
A mozda se ne slaze sa Exynos drajverima, na primer? Ne primetih da ljudi sa Snapdragon telefonima imaju problema. Samo vi sa Exynosima i jedan sa Kirinom. Mozda Viber nije dovoljno optimizovan za ostale SoC-ove, a slazem se sa mnogima da nije bas sjajna aplikacija, ali moramo da je koristimo kad je u ovom kraju sveta svako ima.
Kakve to veze ima koji je SoC u pitanju? Ne postoji Viber kao aplikacija od juce, pa da nema optimizaciju za razne platforme. Od pre nedelju, dve je poludela i za sada nisu resili.
 
I na ios mi viber zamrzava redovno kada udjem preko lock screen notifikacije. Zaledi par sekundi ne reaguje nista…
 
Viber je bagovit zadnjih 2-3 nedelje jer rade neke izmene sa strane servera.
Neko da odgovori da li je pametno puniti telefon adapterom Samsung 1,55A, 7,5Watt?
Da li je snaga previse mala za S22U da ne osteti bateriju? Ako to uopste utice.
Hvala
 
Kako napravite da znate koja aplikacija pravi probleme kad se restartuje fon?
 
OneDrive, B92, Viber. Ispada da ništa ne radi :D.
 
Je li moguce da ga je ovo restartovalo u toku noci? 😑
 

Prilozi

  • Screenshot_20221206_080018_Device care.jpg
    Screenshot_20221206_080018_Device care.jpg
    22.9 KB · Pregleda: 62
Jel ti piše baš za Drive u Restart history-ju? Samo su gledali da izbace A13 bez dobrog testiranja, ali opet, nekome sve radi kako treba. Pola aplikacija ispada da može da bude problem.
 
Ne pominji mi OneDrive - poludeću sa porukom "Your OneDrive is frozen", čak i nakon što sam deinstalirao to šajze.

Ne, ne želim da ga odmrznem a još manje da ga platim! Jedino što želim jeste da se rešim dosadne poruke a za to još nisam našao rešenje.
 
Nazad
Vrh Dno