Šta je novo?

iPhone 13

Ja bih iskreno koristio nesto drugo ali dzabe kada je ovde Viber ukorenjen.
 
Taman sam u poslednjih 20 dan počeo da razmišljam da prvi put u životu pređem na ajfon i sve mi nekako frka da se neću navići, i sada pročitam ovo tvoje i malo me otrezni da ne odlazim od Androida. Meni takođe smeta što nema srpski što je zaista ponižavajuće. A taj one+ sam nišanio jedno vreme
Gde nema srpski? Da ti meni na telefonu bude na srpskom? Ja lično to nikad nigde nisam koristio niti sam video nekome telefon na srpskom čak ni roditeljima. Ali kako god, svako drugačije, mislim da to nije dealbraker za inače odličan telefon
 
Negde sam pročitao da je procentualno po broju stanovništva Viber najzastupljeniji kod nas i da nas Rakuten gleda kao mačo vode na dlanu. Ima ih još malo po istočnoj Evropi i Rusiji i to je to.
Preko nikog nisam video da ga koristi, sem naših tamo. Italijani, Nemci par njih kad su dolazili kod mene na posao pa im kažem (pre 6-7 god još) u fazonu tu imam i Viber na tom službenom, oni u fazonu šta je Viber? Samo Wapp i kraj, a i realno najstabilnija je. Ali navikao narod i onda mora da se ima. I generalno jeste Viber tinejdžerska app
Gde nema srpski?
Pa na ajfonu i one veljače i kolovozi na onu stvar. Ili se možda nešto promenilo. Svakako sačekaću neki ios 632 valjda do tada dodaju Srbistan za sve šta treba
 
otvorim iTunes store i crn ekran a na dnu piše itunes u,kad kliknem malo dulje sa zadrškom ima neke postavke ali se brzo izgube,u čemu je problem
 
nema itunes store u Srbiji
 
Imam pitanje u vezi IP13PM
Kupio sam ga 10og uvece u Tehnomediji , prvi nov nov Iphone , svi do sada preko oglasa .
Zbunjuje me pisanja nov , zamenski , refubrished . Po serijskom broju ispada da je zamenski NVPW1...
Zanima me u cemu je razlika . Da ne bi davio ovde moze li neko u private da objasni . Aple garancija do 10 . 11. 23 . Tehnomedija 10.11.2024.
Hvala
Izvinite na glupom pitanju za vas
 
Broj modela MLL6....
ALI me zanima da li postoji razlika u garanciji izmedju novnov i zamenskog , za ona druga dva znam
Hvala puno
 
Koliko se sećam na drugom forumu je pisao regionalni menadžer iStyle servisa pre X vremena kako ta priča sa tim nije tačna.

Imaš garanciju do datuma na Apple sajtu a posle garanciju kod Tehnomedije, serijski ili model number nemaju nikakve veze, totalno je nebitno sa kojim slovom počinje.
 
Planiram apple watch SE 2022 da uzmem pa gledam sad i punjace, jel moze neka preoporuka za 2u1 bezicni punjac ( za sat i iphone 13). Moze i na pm ako krsim neko pravilo
 
Vidi neki od Belkin modela. Obično ih ima na KP.
Skupooo, vidim da ide punjac uz apple watch tako da odustajem od te price.

Nije ni cudo sto su najjaci, uskoro cemo doplacivati i za ambalazu
 
Ja sam uzeo Xiaomi stand punjač 20W stoji mi pored stola. Za sat nisam uzeo, jer nema brzi kao original za 7icu.
 
Gde da kupim nillkin super frosted shield pro? Treba mi za obican 13, vidim ima ih na kp za 1500 rsd.
 
kako mislis gde da kupis? pa tamo gde si video na kp
 
Koja podesavanja su mi za zvuk da u toku poziva podesavam jacinu zvuka dok razgovaram, imam problem da mogu da pojacam/smanjim sa dugmicima sa strane u toku razgovora samo kad sklonim tel sa uha i upali se ekran, dok je ugasen ekran u toku razgovora ne mogu da pojacavam , mogla sam na SE2 ne mogu na 13 i 14, verujem da je neko bzv podesavanje ali ubih se trazeci...
 
Pozdrav svima,
dobih iznenada lepu priliku da predjem u Apple tabor, imam u ruci nov neotpakovan iphone 13, obican.
Najvise me brinu kamere, vazna mi je to stavka. Da li je velika razlika u kamerama obican vs pro vs pro max?
Koliko gledam po oglasima doplata je preko 200e za pro, sto bas i nije malo, pa me interesuje da li vredi ta doplata gledajuci kvalitet koji bih eventualno dobio na kamerama u odnosu na obican 13?
Zaboravih da napomenem, trenutno koristim Samsung S10+...
 
Poslednja izmena:
Kapiram da svako ima svoju racunicu, ali po meni te fotke sa pro modelom nece izgledati 200eur bolje :)
 
obican 13 ima kamere kao 12 pro minus telephoto. 12 pro ima bolju kameru od S10+
 
Ma imam ja MILC, ali nije uvek u dzepu...
Po svemu sudeci druzicu se ja sa obicnim 13, svakako mi je ovo prvi iphone, pa cemo da vidimo kako ce ici ta druzba :)
Hvala svima.
 
Ma imam ja MILC, ali nije uvek u dzepu...
Po svemu sudeci druzicu se ja sa obicnim 13, svakako mi je ovo prvi iphone, pa cemo da vidimo kako ce ici ta druzba :)
Hvala svima.
meni je isto ovo prvi put sa iphone,imo sam svakakve mobitele,od nokie do realme i xaomi koji su super,imo sam i motorolu razr kojoj se odljepio displej,još pod garancijom kojoj radi vanjski zaslon,prekrasnog izgleda ali iphone je koliko vidim u mjesec dana super,dosta mi je cigli,ovaj 6.1 je najbolji
 
Kako se telefon "snalazi" sa 4gb rama? Nisam nešto zahtevan korisnik. Ne igram igrice.
Svestan sam displeja i 120hz, bilo bi lepo, ali šta da radim...
 
Lagano, kao android sa 16gb. Ja koristim mini i sve radi fluidno.
 
Ali će tih 6 giga verovatno lakše da guraju buduće apdejte sistema, ako planiraš da duže imaš telefon. U svakom slučaju,ako imaš, kad već daješ te pare, daj i tih 200 i imaš lepo i kompletno zaokružen telefon
 
Kupio sam IP 13 PM 10 og novembra , na 15.2 ios , iscito sve o ios 15 i nista pametniji nisam . Imam ponudjeno i azuriranje na 15.7 . Da li da ga uopšte ažuriram ili ne , dvoumim se . Na ovom radi sve super za sada . Da ne pricam više da ga ne ureknem .
 
Nazad
Vrh Dno