Šta je novo?

Samsung Galaxy Tab s8 /s8plus /s8 Ultra

A da vas pitam... kad dignete olovku u liniju ociju,da li vam je vrh olovke simetrican,ili je jedna strana vise savijena,poput kljuna recimo? Meni je tako maaaalo savijena,a ubedjen sam da bi trebalo da je simetricno.... Takav vrh mi je dosao kao novi,za sad radi sve,al sam veoma pazljiv sa olovkom,uopste mi ne deluje pouzdano
 
Treba da bude simetričan, ali samo nov kad se izvadi iz kutije pre prvog korišćenja. Posle počne da se troši, pa i krivi, tako da nema brige...
 
Poz svima.

Pitanje za upucenije u podesavanja tableta od mene. Uzeo sam tab S8+ devojci(treba joj za posao) pa sam postavio 2 usera. E sad na njenom useru (admin) edge paneli su tu a na mom ih nema i ne mogu se aktivirati iz nekog razloga. Cisto da bude jasnije opcija ne postoji cak je citav navigation bar u podesavanjima posivljen i ne moze mu se pristupiti. Sve moguce sta mi je palo na pamet za svoj nalog sam dao od permisija ali nije promelilo nista. Meni bez edge panela gubi veci deo upotrebne vrednosti pa ako neko ima neku ideju kako to da resim bio bih mu zahvalan. Inace mi ostaje samo da citam knjige na njemu xD

poz
 
Da se zapljunem u temu sa S8+ 5G tab-om. Lomio sam se izmedju Ultra i Plus modela ali na kraju ipak prelomio za Plus. Mala azdaja je za sada. Jurim original book ili neki Spigen sa staklom da se to sve lepo zastiti.
 
bas sam gledao juce kod MTSa ista rata i isti uslovi za S8+ 5G kao sto su bili i za S7+ 5G. A u sustini su i identicni tableti. Cestitam na kupovini... UZIVAJ!!
 
Hvala ;). Zaista tablet dobija svoju punu pricu sa sim karticom. Od sada bih samo te varijante uzimao.
 
Cestitam,nadam se da si nasao nacin da ga stavis u auto umesto onog fabrickog kompjutera :p
 
Hahahaha, zamenio sam i auto masteru. Uzeo sam Superb, ima vec stakleni ekran u njemu :). Elem, porucio sam malo pre i original cover book sa KP. Cena 42€, tako da sam time resio jedan deo price, a videcu da li pase whitestone na Samsung cover pa ako ga ima za Tab S8+ da ga porucim da stigne.
 
Nećeš se usrećiti sa book coverom, juri druge, od Samsunga jedino onaj hard case nije los...
 
Moja greska. Standing Protection Case.
 
ima li neko od korsnika S7+ ili mozda ovih novijih problema sa Iris TV Go aplikacijom? Meni radi dok je tablet na wifi mrezi cim predjem na mobilne podatke ne mogu ni da udjem u aplikaciju,samo se pojavi naslovni ekran sa imenom IRIS i to je to
 
Cija ti je kartica za prenos podataka? Meni se desavalo ranije da nisu isti provajderi za wifi i mobile data i zato ne radi. Ili mozda imas neko podesavanje u aplikaciji da radi samo kada je upaljen wifi.
 
Cija ti je kartica za prenos podataka? Meni se desavalo ranije da nisu isti provajderi za wifi i mobile data i zato ne radi. Ili mozda imas neko podesavanje u aplikaciji da radi samo kada je upaljen wifi.
ma mts to mts.... a u aplikaciji je sve podeseno kako treba... nazalost nece.. nejasno mi je totalno kako uopste nece ni da udje u aplikaciju vec samo crn ekran i logo aplikacije preko celog ekrana i ne mogu ni da se vratim nazad vec prisilno gasenje. I neverovatno mi je da niko ovde nema taj problem
 
Hm...meni ne radi EON svuda, ali instalirao sam i kupio Bear VPN i radi čak i iz Grčke.
 
Stigao standing case, legao savrseno uz neko zastitno staklo od 900 rsd. Sada je mali tenkic :).
 
Stigao veliki update upravo. Mislim da ćemo imati još bolji uređaj jer se konačno pojavio taskbar za brže šetanje među aplikacijama.
 
Nazad
Vrh Dno