Šta je novo?

Samsung Galaxy Tab s8 /s8plus /s8 Ultra

Ja sam resio da sacekam, pasce cena za Cover sa tast. Bice ih uskoro nadam se za nekih 100€.
Ahh...jis jedan tabletas, fino 👍
 
Ma, ne pada mi na pamet da uzimam tastaturu, ni za prosli joj nisam nasao primenu, još manje za ovaj. Sto se case tiče, ni tu ne patim od originala za 70-80 eur...treba nešto da ga zaštiti, ali pre svega za odgovarajući položaj
 
@djurkash bravo za 512gb.
Ja sam hteo isto, ali na žalost nije bilo kod mog provajdera.
Koliko te izašao 512gb, ako sme znati, kažeš pivolj o ispalo, a žan se koliko kosta 512gb.
Jel 5G ili WiFi?
 
Od mene ćeš morati malo sačekati, prvo nemam nameru da ga koristim intenzivnije dok ne nabavim neki case, verovali ili ne, nema nista na tržištu trenutno. A, drugo, treba i prebaciti sve naloge, podatke, aplikacije...
 
Sad me tera djavo da menjam S7 FE WiFi za S8 Ultra. Sto se opreme tice, ja sve porucujem spolja. Tablet mi je kao tenk. Spigen staklo i maska, i plus jos jedna Samsung sa stand opcijom.
 
Jbt nisam ni razmisljao o S8 Ultra,sad citajuci ovaj topic... neka me jeza hvata :D :D :D al valjda cu se iskontrolisati... jednostavno mislim da mi to "prevelik" zalogaj :)
 
Pa nema greške ako uzmeš što se tableta tiče, znas to i sam, e sad veličina, to sam moras da vidis /odlučiš.
Ja sam se navikao /privikao već na veličinu, to je to, ali stvarno zadovoljan.
Moram reci, samsung je napravio full uređaj, svaka im čast.
Još ću tačno preći na S22 ultra 😂😂😂
 
Narucih ovaj Cover, nije original, ali deluje dosta dobro, robust o i stiti dobro, da probam, cena i nije neka 25€
 

Prilozi

  • IMG_20220420_153427_937.jpg
    IMG_20220420_153427_937.jpg
    93 KB · Pregleda: 28
Narucih ovaj Cover, nije original, ali deluje dosta dobro, robust o i stiti dobro, da probam, cena i nije neka 25€
Kada ti stiže?
Ja nesto nemam poverenja u taj trougao da će držati težinu tableta, posto ga često koristim ležeći u krevetu i tab je na mekoj površini (dušek), sumnjam da bi stajao sa tim caseom...
Ovako nešto sa slike je provereno...
 

Prilozi

  • IMG20220415111302.jpg
    IMG20220415111302.jpg
    235.1 KB · Pregleda: 28
Za koji dan... Ma bitna mi zastita za pocetak, videcemo... Ako ne valja, vratim ga i uzmem Samsung original i to je to...
Kako si zadovoljan sa s8 ultra u poredjenju sa ostalim tabletima sto si koristio?
 
Ma, bolje me ne pitaj, eno ga u torbici, ne pali se, još uvek koristim S7+, sad idu praznici pa cu imati vremena da ga sredim i prebacim podatke.
 
Ako ovaj Cover sto sam naručio ne bude okay, vratim ga pa cu verovatno ovaj naruciti.

Mnogo velik izbor, sad sam malo vise gledao eBay i Amazon.
 
Ako ovaj Cover sto sam naručio ne bude okay, vratim ga pa cu verovatno ovaj naruciti.

Mnogo velik izbor, sad sam malo vise gledao eBay i Amazon.

Ebay gledao, nista mi nije nesto zapalo za oko, Amazon nisam, ali taj koji si linkovao izgleda odlično, ali ga nema trenutno. U svakom slučaju meni treba bas tako nešto...
 
Citao sad bas komentare sa foruma androidhilfe.de
Kazu da je odlican Cover.

Neo da te pitam, kako ikone da promenim?
Uopste nisam u toku sa Samsung, iskreno pojma nemam. Necu nikakav launcher, ima li to na Samsung kao na Huawei, app Designs.
 
A daj objasnite mi za sta vama treba 14 incni tablet?
Prvo tablet je znaci bilo kakav nacin zarade je van pameti...(pruduktivnost i ostalo).
Da, super je za gledanje filmova ali za to ce posluziti i max 12" na 1080p.
Znaci nema bas neke pretjerane koristi ni od toga.
Pa me zanima razlog "bacanja toliko para".
Jel to ona "ljudi imam tablet od 14 inca od 1500 eura"?
 
Tebe zanima "tudje" bacanje para?
Sa takvim stavom neces dobiti odgovor ovde od nikoga.
Svako ima svoje razlog zasto neku stvar/uredjaj ili bilo sta kupuje. Uzaludno je bilo kome se pravdati i davatpi razlog zasto je neko nesto kupio.
 
Jel to ona "ljudi imam tablet od 14 inca od 1500 eura"?
Telefoni su za qrcenje,a ne tableti... za qrcenje je vredniji mali telefon od 1200e nego tablet od 1500. :) Jednostavno meni licno tablet znaci i komfor u svakom smislu,s tim da ipak ne smem da idem na 14inca,jer mojim nacinom zivota bi verovatno za mozda i manje od mesec dana pretvorio tu spravu u dva tableta od recimo 8 i 6 inca,al dva nefunkcionalna tableta :D
U svakom slucaju imam potpuno razumevanje za kupce kvalitetnih tableta
 
Pa ovo cudo svakako nije za nosanja, tako da opada svaka funkcija kao tablet.
Znaci samo za kuce, a tome ce sluzit i laptop od 300 eura.
Mozda da stavite na nosac pa na zid kuci.
Telefoni su za qrcenje,a ne tableti... za qrcenje je vredniji mali telefon od 1200e nego tablet od 1500. :) Jednostavno meni licno tablet znaci i komfor u svakom smislu,s tim da ipak ne smem da idem na 14inca,jer mojim nacinom zivota bi verovatno za mozda i manje od mesec dana pretvorio tu spravu u dva tableta od recimo 8 i 6 inca,al dva nefunkcionalna tableta :D
U svakom slucaju imam potpuno razumevanje za kupce kvalitetnih tableta
Druze ja imam 8 tableta tako da nemoj mi TI pricati o tabletima 😅😘
Tablet plafon dijagonala 10.6 dalje sve niti je za drzanja u rukama a kamoli nosanja.
No ko ima para nek trosi...
Da ne govorim o losem kvalitetu, sve sto je Samsung novije izbacio brze se kvari kako telefoni tako i tableti.
Moji tableti od 2014 od Samsunga rade, meni ne treba neki Snapdragon 8 ili koji vec necu na tabletu raditi video rendering na Androidu 😅
 
Druze ja imam 8 tableta tako da nemoj mi TI pricati o tabletima 😅😘
Eto bar naucismo da za qrcenje nije potreban jedan tablet od 14 inca i 1500e vec da se moze qrciti i sa 8 manjih tableta :p

Tablet plafon dijagonala 10.6 dalje sve niti je za drzanja u rukama a kamoli nosanja.
A ovo me podesti na onaj vic kada Perica dobio zadatak da napise rad na temu "najsladja stvar na svetu". Pa pita dedu da mu pomogne i deda se sve necka,neprijatno mu,al posle duzeg ubedjivanja popusti i kaze "Perice najsladja stvar na svetu je p*cka". Perica je sumnjao da ga deda zeza,pa odluci da pita i babu. Baba se isto sve necka,al kad je popustila odgovori "Perice najsladja stvar na svetu je qrac". Perica se zbuni pa upita "ali bako deda kaze da je najsladja stvar p*cka",a baba mu odgovori "E MOJ SINE NIJE TAJ JOS QRCA PROBAO" :D
 
Koja je svrha tvoja dva Post-a ovde?
Tebi ne treba ovakav tablet, ne svidja ti se, i skroz ok, ali nismo svi kao ti, ima nas i kojima je ovaj tablet ok.
Mislim cemu dalje pisanje oko toga, da li ce neko da ga nosi ili nece ili sta ce raditi sa njim, uopste nije bitno.
Kazes bacanje para?
Sta ce tebi 8 tableta?
Mi cemo ovaj jedan na zid da okacimo, a ti okaci svojih 8 🤣🤣🤣
To nije bacanje para?
🤣🤣🤣
 
Koja je svrha tvoja dva Post-a ovde?
Tebi ne treba ovakav tablet, ne svidja ti se, i skroz ok, ali nismo svi kao ti, ima nas i kojima je ovaj tablet ok.
Mislim cemu dalje pisanje oko toga, da li ce neko da ga nosi ili nece ili sta ce raditi sa njim, uopste nije bitno.
Kazes bacanje para?
Sta ce tebi 8 tableta?
Mi cemo ovaj jedan na zid da okacimo, a ti okaci svojih 8 🤣🤣🤣
To nije bacanje para?
🤣🤣🤣
Ma mene zanima razlog kupovine 14 incnog tableta od 1500 eur...
Svrha,namjena?
 
I mene zanima svrha, imati 8 tableta?
Wtf 😲
Napisao ti gore vec, procitaj.
Sta tebi bilo ko ovde ima da se pravda i objasnjava razlog kupovone bilo kog uredjaja ili bilo cega drugog?
 
Nazad
Vrh Dno