Šta je novo?

Samsung Galaxy Tab s8 /s8plus /s8 Ultra

Okay, nista onda, bice neki drugi Cover za sada. Taj Cover sa tast nov je cena 350€.preko oglasa ide i za 200€, sacekacu mozda jos neko vreme pa ce ga biti i za Max 100€
 
Ma ovde je jedino taj tablet bio u ponudi.od 128 gb. Vec sam narucio micro sd od 256 gb. Uzivacu sigurno,hvala,bas se primecuje razlika u velicini ekrana izmedju tab s7+ i tab s8 ultra. Registorvao sam se kod Samsunga pa cekamBook Cover Tastatura i ejos i punjac od 45 w.
Svaka cast... ja ostajem na 7+. A gde zavrsi tvoja sedmica? Secas li se (zajednicke) avanture priliko porudzbine s7+ :D Inace danas dobih neki novi update
 
Koji smo/ste bolesnici, tuto kompleto 😂😂😂
Ej, mada ovaj moj stari Huawei M2 10.1, stvarno radi još uvek ok, ne kao M5 i sad s8 ultra, ali služi, nije za baciti.
 
Mislim da je kod mene na trojci android 4.4 cak i fudbalski rezultati prestali da rade za tu verziju androida :D A maksimalno ocuvan tablet,ne znam koju bih mu namenu nasao,a zao mi ga se odreci :D Kako se S8 snalazi sa aplikacijama,radi li sve kako valja ili se na nesto mora i zazmuriti? Kontam da je multitasking uzivanje
 
Ja za sada 4 komada :D. 2 Samsunga, jedan Huawei i jedan Xiaomi.
 
Malo, nisu popularni, da se ne lažemo, a koštaju kao laptopovi.
 
Razlog zasto sam uzeo s8 ultra, tablet mi je korisnici na duze vreme. Ali ok, telefona vec imam, tako da, tablet je tablet.
 
Hm...ne slažem se baš da više pruža :). Tastatura dodatnih 100 evra, imaš onda dva uređaja koje moraš da nosiš. Ne možeš da proširiš RAM memoriju recimo. Po meni, tablet nikako ne može da zameni laptop.
 
Sto se tice koriscenja istih,tablete koristim najvise za posao,na posao laptop i ne nosim.Radim u prosveti,pa ih tu rabim.Naravno,za filmve i serije, ne prevazidjeni
 
Mnogo jako.Tab s(on jedini ne radi),Tab s2,Tab s3,Tab s5e,Tab s6,Tab s7+,Tab s8 ultra,tab active 2 i 3,lenovo yoga smart tab,ipad generacija 8,huawei matepad pro 10.8, htc flyer,i nexus 7 i jos par nekih tableta koji rade,ali sam zaboravio kako se i zovu,ne ukljucujem ih.
Imamo isti Huawei Mediapad M5 10,8 Pro?
Odlican tablet👍
Ti si lud 😃😃😃
 
Sad videh tacno, ti imas matepad, a moj je mediapad... Tvoj je noviji.
 
Pored toliko tableta sto imas, vise si merodavan da izneses iskustvo sa s8 ultra.
 
@zoranbkv nego reci mi, onako za info ako želiš, uzeo si na ugovor s8 ultra verovatno kao i ja.
Koliko plaćaš, sta imas od neta itd
..
 
Ne videh temu... Isto prelazim sa Tab S7+ 256/8 na S8 ultra 512/16. Vodim se mišlju da memorije kod androida nikad dosta. Sto se use case tiče, tablete koristim već 15tak godina (ko se seća Nook Color, HTC Flyer, Nexus 7), samo za zabavu, dok mi laptop služi isključivo za posao. Doduše, ne lagerujem ih, vec se uredno prethodni prodaje kad se novi kompletira. Sa laptopom koliko god tanak bio/rotirao tastaturu itd se ne možeš zavaliti ko covek i uživati, jos Windows kad pomenemo...
Elem, isto pre-orderovao u WinWinu, i posle mesec dana čekanja dobio info da ga neće biti i pored pre-ordera. Na kraju se to ispostavilo kao dobra stvar jer je naletela najjača verzija za ok novac.
Još nisam prebacio stvari, niti cu stici za vikend, ali ima vremena. Vidim da ima kolega koji imaju stari i novi uporedo, ali ako zatreba neki info, tu sam...

I, da, gde naći bilo kakav case?
 
Da li si gledao na zvanicnoj stranici samsung.rs? Koliko vidim imaju u ponudi dve vrste case.
Bez case, ovaj tablet definitivno ne treba nositi sa sobom,i na stalku za tablet je nesiguran.
 
Da dodam jos i ovo.Prosto je neverovatna cena futrole sa tastaturim za ovaj model. Na moju srecu,ja sam uzeo tablet u preorderu,pa mi sleduje.
 
Nazad
Vrh Dno