Šta je novo?

*Supernova - kablovski distributer

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Gde mogu da vidim stari cenovnik, posto moj stari super par nema vise koliko vidim, sve su neki box like paketi...
Da vidim da li mogu da se upgrade na nesto bolje i koliko ce da me kosta. :D
 
Da li se dodatno naplaćuje HBO max ukoliko već imaš HBO GO u okviru paketa?
Screenshot_20220308-121015_HBO Max.jpg
 
Username i password koji je dobijen (napravljen) za HBO go aplikaciju, koristiti za logovanje u HBO max.
 
Još uvek radi aplikacija HBO-GO ulazi se bez problema na obe aplikacije (HBO-GO i HBO max) sa istim nalogom dobijen od supernove, pa sam zato pitao da li se dodatno naplaćuje HBO max, jer HBO GO još uvek radi a na HBO max piše da se pretplata naplaćuje preko operatera supernova
Mogu ladno da mi kažu: Vi ste pretplaćeni na HBO-GO , a ne na HBO max, a zvanično nigde nema objava na sajtu supernove bilo šta vezano za HBO max.....
Izvinite što smaram.....😉
 
Poslednja izmena:
Još uvek radi aplikacija HBO-GO ulazi se bez problema na obe aplikacije (HBO-GO i HBO max) sa istim nalogom dobijen od supernove, pa sam zato pitao da li se dodatno naplaćuje HBO max jer HBO GO još uvek radi
Više ne, do malo pre radilo, sad me tera na max
 

Prilozi

  • Screenshot_20220308_125123_eu.hbogo.android.jpg
    Screenshot_20220308_125123_eu.hbogo.android.jpg
    64.3 KB · Pregleda: 48
Gasi se danas Go. Samo se čeka da Max postane skroz operativan.
 
Najbitnija razlika je da aplikacija konačno podržava 4K, HDR, Dolby Atmos i Vision, kao i da je povećan bitrate na svim naslovima, tako da slika izgleda milion puta bolje nego na raspalom Go.

Takođe tu su i korisnički profili, pa pretplata može da se deli.
 
Moje iskustvo sa supernovom:
Subotica je u pitanju, KDS ifrastruktura. Komšija i ja podneli zahtev on za tv i net ja samo za net. Došli i uključili njega a za mene nema tehničkih mogućnosti d:
Kuća pored kuće.
 
HBO GO više ne postoji.
 
Ne, samo se ponovo uloguješ sa starim kredencijalima. Svi dosad registrovani uređaji su obrisani.
 
Moje iskustvo sa supernovom:
Subotica je u pitanju, KDS ifrastruktura. Komšija i ja podneli zahtev on za tv i net ja samo za net. Došli i uključili njega a za mene nema tehničkih mogućnosti d:
Kuća pored kuće.
Biseri. Evo vidm kao postavljaju ''optiku'' po MZ Gat, Novo Selo samo sto je to u stvari obnavljanje dotrajale infrastrukture bivseg CATV POSTANET-a i omogucavanje svima tehnickih mogucnosti za ove nove Supernova pakete
 
Moje iskustvo sa supernovom:
Subotica je u pitanju, KDS ifrastruktura. Komšija i ja podneli zahtev on za tv i net ja samo za net. Došli i uključili njega a za mene nema tehničkih mogućnosti d:
Kuća pored kuće.
Nema tehničkih mogućnosti ili "nema tehničkih mogućnosti" bez TV-a i neta zajedno?
 
a cek sto ne dignu net na 80/8 sa 60/8 kad je vec istekao ugovor i placam 3100 ili mora da ih zovem..?
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno