Šta je novo?

Prijava problema i bagova

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Drustvo, od vikenda imam problem da ne mogu da izadjem na sajt ni sa racunara ni sa telefona. Ako idem na private page mogu da otvorim, cim se ulogujem blokira sve zivo, ucitava stranice po nekoliko minuta i uglavnom ne ucita. Ako surfujem van logina radi sajt normalno iz private moda. Ali da otvorim sajt sa normalne stranice je nemoguce. Da li moze pomoc? Mozila je u pitanju...
 
Polako sa čestitanjem. 😀 Greška je bila u pitanju, dobro je da si rekao. Bitno je da je rešeno.
 
Već 4-5 dana ne mogu da otvorim forum dok prvo ne isklikćem brodove, autobuse ili avione, Cloudfire me ne pušta. Šta bi moglo da bude?
 
Mislim da je dosta bilo zabranee pisanja u delu sekcije potrosacka-elektronika kućna multimedija.

Admini i uređivači, ako ne mogu da istrpe članove i njihove komentare, već striktno sankcionišu, trebali bi da se zapitaju da li im je dodeljen pravi status, i da li su za te funkcije uopšte sposobni, tolerancija, demokratija, poštovanje i tuđeg mišljenja.
 
Mislim da je dosta bilo zabranee pisanja u delu sekcije potrosacka-elektronika kućna multimedija.

Admini i uređivači, ako ne mogu da istrpe članove i njihove komentare, već striktno sankcionišu, trebali bi da se zapitaju da li im je dodeljen pravi status, i da li su za te funkcije uopšte sposobni, tolerancija, demokratija, poštovanje i tuđeg mišljenja.
Ja se samo pitam dokle ćete da kukate na kojekakve "nepravde" od strane moderatora?
 
U cemu je ovde problem, pocelo da se desava malopre iz cista mira..??
sshot-2021-12-05-[1].png
sshot-2021-12-05-[2].png
Kad skrolujem na dole nema vise prikaza za poruke, obavestenja, slike naloga itd.
Vidi se samo kad je stranica na pocetku, cim pocnem skrol odmah se izgubi.
Sad sam proverio drugi browser...desava se na Operi, sa Edge sve radi. Probao sam sa brisanjem kolacica, kesa, istorije.. ne pomaze.
Sta moze da bude?
 
Nasao sam sta je problem, banalna stvar..:sneaky:
Zum level za Bench (stranicu) sam slucajno povecao na 125%, vratio na 110% i sad je ok.
 
Drustvo, od vikenda imam problem da ne mogu da izadjem na sajt ni sa racunara ni sa telefona. Ako idem na private page mogu da otvorim, cim se ulogujem blokira sve zivo, ucitava stranice po nekoliko minuta i uglavnom ne ucita. Ako surfujem van logina radi sajt normalno iz private moda. Ali da otvorim sajt sa normalne stranice je nemoguce. Da li moze pomoc? Mozila je u pitanju...
Isti problem samo Chrome, cim se prijavi uspori, baguje, izbacuje neke greske (evo sad "Oops! We ran into some problems. You must wait at least 319 seconds before performing this action"), search se pojavi svaki treci put, itd.
 
^ Pogledah. Dobio si poene za kačenje linkova do KP u temama izvan "Gde da kupim" podforuma, što se smatra reklamom. I automatski si dobio discourage zbog većeg broja kaznenih poena. Moraćeš da sačekaš da ti isteknu poeni.
 
Pa sta kad covek pita sta da radi s telefonom nego da ostavim link, nisam reklamirao servis vec pretragu, ako moze google rezultati moze i ovo. I ako su neke kazne onda blokirajte/banujte, ovo usporavanje je mnogo glupo (a kaznjavanje necega sto se nije desilo usled slepog postovanja propisa cista birokratija)
 
Ja se samo pitam dokle ćete da kukate na kojekakve "nepravde" od strane moderatora?
Prvo ne znam ko je tebe šta pitao i tražio odgovore od tebe? Pitanje je postavljeno administraciji uz sada i dodatak (prilog)
 

Prilozi

  • IMG_20211206_161721.jpg
    IMG_20211206_161721.jpg
    47.3 KB · Pregleda: 75
Admini i uređivači, ako ne mogu da istrpe članove i njihove komentare, već striktno sankcionišu, trebali bi da se zapitaju da li im je dodeljen pravi status, i da li su za te funkcije uopšte sposobni, tolerancija, demokratija, poštovanje i tuđeg mišljenja
U pravu si. Da je demokratije i pravih moderatora, ti bi odavno bio banovan zbog arogantnog i prepotentnog ponasanja u minimum 2 teme, sa sve omalovazavanjem i vredjanjem ucesnika.
No bolje ikad nego ikad...
 
Izvinjavam se ako sam na pogresnoj temi, ali resenje za svoj problem ne mogu da nadjem nigde. Evo o cemu se radi.

Pre 3 godine jedan moj kolega sa foruma poslao mi je poruku sa slikom (nije bila attachment), ali sad ta slika nece da mi se otvori, vec mi stoji ikonica sa nekim podugackim kodom i na kraju jpg. Probao sam na Load i Open in new tab, ali dobivam informaciju "error: document not found". Jako mi je bitna ta slika, pa ako neko ima ideju kako da je vratim, neka mi se javi. Veliki pozdrav i unapred hvala
 
Posalji link slike na PM pa cemo videti sta mozemo uciniti, mada su tanke sanse...
 
Poslednja izmena:
Meni zvuči kao da je slika sa FB u pitanju, a njima se menjaju linkovi.
 
Nije. Slika je uploadovana na stari forum preko tapatalk-a.
Znaci nista od toga... Jedino ako nekim cudom Kutija moze da otvori u staroj bazi pm doticnog gde je i slika...
 
Poslednja izmena:
Evo vec duze vreme pratim (watch) i primetio sam da mi vise ne stizu nikakva obavestenja (Alert) kada je nova tema ili promena u "Hardver aka prodajem ili menjam" sekciji. Ranije mi je radio watch. Probao sam "unwatch/watch", bez promena.
 
Posle nekoliko meseci sam ušao na temu Banca Intesa, kliknuvši da otvorim prvi nepročitan post, ali me je sajt bacio na prvi post na temi, tj. na sam početak, iako sam je čitao i nakon što je Bench prešao na novi softver. Da li će to biti sređeno? Mislim da su se ljudi već žalili zbog tog problema.
 
Ja sam primetio da za teme koje nisu aktivne neko vreme forum 'zaboravi' gde je bila poslednja poseta, i automatski prebacuje na prvu poruku.
 
Mislim da pamti do mesec dana.
 
U tom slučaju, opcija "Idite na novo".
 
Ja sam primetio da za teme koje nisu aktivne neko vreme forum 'zaboravi' gde je bila poslednja poseta, i automatski prebacuje na prvu poruku.
 
Molba za pojasnjenjem.
Naime, mogu da kacim nove postove i da repliciram na stare ali ne mogu da okacim nijedan oglas jer pise da vise nemam dovoljno privilegija. Sta se desilo, kako i zasto?
 
Ok. Shvatam .
  • Izvršena je revizija statusa korisnika koji su mogli da postavljaju oglase iako nisu ispunjavali uslove za Member status. 55.000 korisnika je ažurirano i izgubilo je neosnovanu privilegiju za pristup oglasima.
Sta je nov uslov za povremeno postavljanje istih?
 
250 postova, 6 meseci staža na forumu.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno