Šta je novo?

Black friday 2021

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Svako ima sa strane po neki disk. Da se razumemo, jesi u pravu, disk ili fleš koštaju sitno naspram NAS-a ali NAS kada se kupi tada nema više šetanja fleševa i diskova po kući i prebacivanja sa jednog na drugi uređaj, sve je u jednoj kutijici i pristupa se sa mobilnog, gleda se film bez ubacivanja fleša/diska u TV....
 
fles je tesko sranje, zato je i 1500din...
bacih pare, ali nema veze, moooozda zatreba nekad :D
upisuje normalnom brzinom neko vreme i onda padne na ultra niske brzine... probao sa fajlom od 25gb, bas da vidim sta ce da se desi posle par gb kopiranja :)
 
Svako ima sa strane po neki disk. Da se razumemo, jesi u pravu, disk ili fleš koštaju sitno naspram NAS-a ali NAS kada se kupi tada nema više šetanja fleševa i diskova po kući i prebacivanja sa jednog na drugi uređaj, sve je u jednoj kutijici i pristupa se sa mobilnog, gleda se film bez ubacivanja fleša/diska u TV....
Kapiram ja sve to, imam omv nas build, ali samo kažem da nije mala razlika u investiciji.
 

fles je tesko sranje, zato je i 1500din...
bacih pare, ali nema veze, moooozda zatreba nekad :D
upisuje normalnom brzinom neko vreme i onda padne na ultra niske brzine... probao sa fajlom od 25gb, bas da vidim sta ce da se desi posle par gb kopiranja :)
Za te pare, kapacitet i 5 godina garancije je odličan.
A za brzinu se uzima Sandisk Ultra a to košta kao što znaš :)
 
Moj mladi prijatelju. Još neki mesec ovde pa da visiš u temi o NAS ovima i pitaš za detalje o softveru (y)
 
Jesu li ovi iz bazzar-a nekom poslali poruceni USB ? :)
 
meni nije još stigao ni iz Gigatrona
 
Ne, stoji da je odobreno ali nista vise od toga. Stoji u pripremi na pracenju.
 
Baš htedoh da pitam da li je nekom stiglo ono što je poručeno od Bazzara. Čekam neke memorijske odande, kao i USB fleš memoriju.
 
Meni City skoro uvek dostavljao danas za sutra, ali ja sam u Niskoj Banji, njihovo skladiste mi je na par KM od kuce i na tom putu nema guzve nikad.
 
Ni ja nisam imao problema sa dostavom City-ja. U njih mogu da se uzdam. Ali nisu ni poslate porudžbine, da bi mogle da stignu. :)
 
Da li neko zna ko stoji iza prodavca Notebook na bazzaru?
 
Upravo mi je stigao mejl od Bazzara da je poslata porudžbina u kojoj se nalazi onaj fleš i neke memorijske kartice. Od Notebook-a. Ali broj paketa i dalje nije dostupan na sajtu City Express-a. Videćemo da li će stići sutra.

Porudžbina od Lista nije poslata još uvek.
 
Ako dobijes i neku vrstu racuna uz paket, ako mozes, javi ovde ko je prodavac zaista.
 
Preuzeo sam fleš u "G"
 
Upravo mi je stigao mejl od Bazzara da je poslata porudžbina u kojoj se nalazi onaj fleš i neke memorijske kartice. Od Notebook-a. Ali broj paketa i dalje nije dostupan na sajtu City Express-a. Videćemo da li će stići sutra.

Porudžbina od Lista nije poslata još uvek.
Ni mog flesha jos uvek nema.
 
Ja sam moj flesh otkazao Bazzaru preko Messanger-a, i otkazase bez pitanja. Predugo stoji kao prihvaceno, a vidim da i utisci o radu nisu neki..
 
Ma meni zavrsava kapacitet brzina manje vise bitna,za brzinu peglam SanDisk 256. Ovaj nek se nadje za vece podatke kad nekom treba dati usb :D
 
Meni stigli samsung a52 iz T.manije malopre (ono za cetvrtak sto je bilo) a jos uvek cekam frizider da dostave koji nije bio izlozen... Bedno mi je sto samsung ne stavlja slusalice u pakovanju i sto je sad 1 sim + sim ili sd dok na a51 to nije bilo tako al to mu je sto mu je...
 
Ovako od ponedeljka.
 

Prilozi

  • 45495857-B54D-4CF8-B045-91C4D0C20707.jpeg
    45495857-B54D-4CF8-B045-91C4D0C20707.jpeg
    56 KB · Pregleda: 102
Generalno mogu reći da mi se ne sviđa ovaj princip prodaje. Šta, naručim deset različitih artikala u Bazaar-u i čekam deset različitih paketa, potencijalno u deset različitih dana?

Nema tu ozbiljnosti bez centralnog magacina i centralne distribucije.

Vodite računa o popustu, meni za sve tri stavke koje sam naručio stoji puna cena na njihovom portalu, a ja neću prihvatiti pakete ako ne bude obračunat popust od 15%.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno