Šta je novo?

Yettel Hipernet

Najjeftiniji trio paketi po provajderima
Telenor: Internet do 150 Mbps, TV 109 kanala (19 HD), cena 4.100 din.
MTS: Internet do 100 Mbps, TV 170 kanala (97 HD), cena 2.900 din.
Supernova: Internet do 150 Mbps, TV 210 kanala (50 HD), cena 3.300 din.
SBB: Internet do 150 Mbps, TV 156 kanala (64 HD), cena 3.500 din.
 
  • Like
Reagovanja: dtl
Izbor HD kanala je patetičan. Na EON premium paketu sam izbrojao 102 HD (možda sam se malo zabrojao, al' tu je negde), dok ovi nude 20-tak?
Dobija se Android TV uredjaj - ZTE Media Box 866, sa Tech4Home Khamsin daljinskim.
Nema ni video kluba, ni radio kanala, box je otvoren i mogu se instalirati aplikacije,...
Prednosti: može samo internet, odnos 2:1,...
Pozdrav
 
Nedovršena TV reklama. U disklejmeru se dva puta ponavlja ista rečenica.
Ovo bi što neko reče, srednjoškolci bolje uradili u pauzi između dva časa.

Nema tu one "telenor sređenosti" ni malo. Ovo je kao radna verzija moglo da prođe, nikako kao final product.

hnet.jpg
 
Ova ponuda za ove novce je blago rečeno smešna. 119 kanala od toga 19 hd za 3499 hahaha, daju kao Deezer i Hbo go. Alo drugari iz Telenora, imam broj kod vas i već imam i Deezer i Hbo go. Šta će mi to duplo? Stvarno mi nisu jasni. Dajte veće brzine interneta barem za ove novce. Stvarno su debili. Ovaj menadžent im razbija.
 
Sustina je da prebacis broj u mts,pa lepo uzmes BOX Optik fantaskik paket,ako imas digitron 😁
Mislim,ako si do sada bio pored mts optike, a nisi je uzeo ,zasto?????
 
Kao sto napisah par postova iznad, meni ovo savrseno odgovara. Na mtsu imam isti paket, 3500 net 200/80 plus tv i fiksni. Mts nudi 4 meseca max, a na telenoru dobijam 8. Dobijem i hbo go i dizer (hbo imam preko drugara, al ajd, sad imam svoj), kanale imam sve koji mi trebaju. Jos ako je box i otkljucan, pa mogu da se instaliraju dodatne aplikacije, eto koristi i od toga.
Ko ima broj u telenoru, dobije i solidan popust, tako da ne vidim kako ponuda bas kriminalna.
Najbolje (najpovoljnije) sto ima jeste mts 12m po dinar, ali ko nema uslove za to, mislim da je sad ovih 8 meseci prilicno ok.
 
Sustina je da prebacis broj u mts,pa lepo uzmes BOX Optik fantaskik paket,ako imas digitron 😁
Mislim,ako si do sada bio pored mts optike, a nisi je uzeo ,zasto?????
Nisam pored Mts-a, ali pored Supernove i Sbb jesam. Tako da za ove novce što ovi genijalci nude imam bolju ponudu kod ova dva operatera. Ovde jedino što je privlačnije je upload.
 
Smešta ponuda, baš smešna
A ona tv reklama je tragično loša
 
Najjeftiniji trio paketi po provajderima
Telenor: Internet do 150 Mbps, TV 109 kanala (19 HD), cena 4.100 din.
MTS: Internet do 100 Mbps, TV 170 kanala (97 HD), cena 2.900 din.
Supernova: Internet do 150 Mbps, TV 210 kanala (50 HD), cena 3.300 din.
SBB: Internet do 150 Mbps, TV 156 kanala (64 HD), cena 3.500 din.
Na cene paketa u Telenoru se dobija dodatni popust ko ima mobilni broj kod njih, i duple brzine interneta na internet pakete. Ali je ponuda HD kanala smešna za sada verovatno će vremenom taj broj rasti.
 
Ova ponuda za ove novce je blago rečeno smešna. 119 kanala od toga 19 hd za 3499 hahaha, daju kao Deezer i Hbo go. Alo drugari iz Telenora, imam broj kod vas i već imam i Deezer i Hbo go. Šta će mi to duplo? Stvarno mi nisu jasni. Dajte veće brzine interneta barem za ove novce. Stvarno su debili. Ovaj menadžent im razbija.
a youtube?
 
Najjeftiniji trio paketi po provajderima
Telenor: Internet do 150 Mbps, TV 109 kanala (19 HD), cena 4.100 din.
MTS: Internet do 100 Mbps, TV 170 kanala (97 HD), cena 2.900 din.
Supernova: Internet do 150 Mbps, TV 210 kanala (50 HD), cena 3.300 din.
SBB: Internet do 150 Mbps, TV 156 kanala (64 HD), cena 3.500 din.
Orion: Internet do 500Mbps, TV 150+ KANALA, cena 2.200 din
 
Ili kao ja, Orion 1000 Mbps, full TV i telefon sa 3 Laki box STBa, za 3300 uz ugovor...
 
Poslednja izmena:
Sustina je da prebacis broj u mts,pa lepo uzmes BOX Optik fantaskik paket,ako imas digitron 😁
Mislim,ako si do sada bio pored mts optike, a nisi je uzeo ,zasto?????
Zato što gledam kanale koje nema MTS, a ako bih uzeo njihovu pojedinačnu uslugu, mnogo me košta i brzina nije konkurentna, samo u paketu ima smisla. Osim toga, uslovljavaju me da imam fiksni telefon, a odjavio sam ga ozarenog lica. I još, korisnik sam Telenora i ne želim da budem korisnik Telekoma. Nikad. Ako budu jedini provajder u zemlji i oteraju sve druge, kupiću kartice u susednim zemljama (ili će mi rodbina kupiti), pa ću plaćati roming uslugu drugoj zemlji. Eto toliko...
 
Jedino (koliko-toliko) interesantan (i konkurentan) je paket

HIPERNET M​


9732_d.jpg


  • Download: do 150 Mbps
  • Upload: do 75 Mbps
za 2499 din mesečno.
 
Trebali su da daju veću brzinu za taj paket jer koriste mts optiku. Kod MTS-a je do 200/80 mbs za 2360
 
Jeste ali moras da platis fiksni..
 
Dzabe ako rade preko mts optike,na lokacijama gde nema mogucnosti za instalaciju uredjaja,sta treba da cekaju da im MTS razvede optiku da bi ponudili ugovore :) Smesno. A u manjim gradovima samo po centru ako neko ubode i to nista nije sigurno. Npr kod mene moja zgrada nema a susedna koja je na 3 metra ima :) Podneo sam im zahtev,ja mislim da ima godinu dana i jos nista. Sad sam opet obnovio komunikaciju ako mogu da urade nesto ali mislim da se dzaba cimam. Inace ugovor mi istice pocetkom decembra i ako ubodem optiku to ce biti premija za mene :)
 
Kod mene u zgradi je Telekom odradio optiku još u decembru 2020 a od moje zgrade su krenuli jer im je tu neki glavni čvor kako bi povezali i druge. Od tada do sad povezali su 0 zgrada i komšiluku. Dakle sporo, sporo...
Da ne skrećem mnogo sa teme, Telenor je znao šta uzima i da je ograničen teritorijom koju Telekom optika pokriva. Verovatno im je to bilo jeftinije nego da sami rade instalacije i kopaju po gradovima i selima.

I da, gde je objedinjena ponuda sa mobilnim paketima? Imaš mobilnu telefoniju i sklonio si je iz paketa. Verovatno uslovljavanje Telekoma.
 
@Bandzi8
Da ne bude da box dolazi sa preinstaliranim You Tube, Deezer i HBO GO aplikacijama i da je to (a pretplate moraš posebno da platiš).
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno