Šta je novo?

Diskusija o cenama

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Znaš li koja je verovatnoća da tako neku cenu upecaš? Jako mala.
Od lending se od 1 BTC napravi 2 kom za oko 4 meseca ako ubodeš kamate oko 0.7% daily. 😎
Gde ima 0,7 dnevno za lending? I još da je svaki dan 4 meseca... Ja nisam u stanju da trgovinom zaradim ni približno, što zbog znanja (nedostatka istog) što zbog vremena (nedostatka).
 
Pogrešio je za 10k = 65k
 
Da li mislis da je to to sto se dip-a tice, ili bi mogli zaroniti jos nize? Tipa 56-58k?
S obzirom da je propao support ( 64k ), verovatno ćemo imati wick ispod 60k, da se rasčiste / likvidiraju longovi.
Danas je dosta longova popucalo, i mislim da če još... pa lagano sa ulazima.
 
Ko je budan nek isprati Solanu, ima lep pump
 
Ko je budan nek isprati Solanu, ima lep pump
Baš se potrefi sa otvaranjem FTX arene.
Glavni sponzori Miami Heat narednih 10 godina, 100 miliona po sezoni.
Evo ga Sam bio na otvaranju, gleda tekmu.
Ko ne zna FTX stoji iz SOL neki delom.
 

Prilozi

  • 20211022_030335.jpg
    20211022_030335.jpg
    223.4 KB · Pregleda: 140
  • 20211022_030138.jpg
    20211022_030138.jpg
    269.5 KB · Pregleda: 110
Moja strategija do kraja je sledeca: Nema trgovanja, nema prelaska u altova iz btc. Preostali btc sam podelio na 10 delova i krenuo da prodajem na svakih 5k rasta od 45k. Znaci poslednji deo je na 90k.
Altove cuvam dok ne prodam sav btc.
Ako jaka alt sezona krene ranije, prilagodicu i plan.
Na ovaj nacin sigurno necu izvuci maksimalan profit ali to i ne ocekujem.

P.s. Aritmeticka sredina: (30k + 100k) / 2 = 65k
Geometrijska sredina: √(30k x 100k) = 54772.25
 
Bolje bi ti bilo da sve prodaš na 90000$, pa kada BTC ode na 130000 da se kaješ zašto si tako jeftino prodao. :)
Dogovoreno. Evo dacu ti i popust, prodacu ti sve sad za 85k.

Sve je to lepo, samo sto ni tih 90k a tek 130k ne moraju da se dese. Zato sam se i odlucio na sigurniju varijantu. A i altova imam dosta koje cu prodavati ako btc bude preko 100k.

U maju tako nista nisam prodavao cekajuci 70k koje se nisu desile. Ne zelim da napravim istu gresku dvaput zaredom.
 
Moja strategija do kraja je sledeca: Nema trgovanja, nema prelaska u altova iz btc. Preostali btc sam podelio na 10 delova i krenuo da prodajem na svakih 5k rasta od 45k. Znaci poslednji deo je na 90k.
Altove cuvam dok ne prodam sav btc.
Ako jaka alt sezona krene ranije, prilagodicu i plan.
Na ovaj nacin sigurno necu izvuci maksimalan profit ali to i ne ocekujem.

P.s. Aritmeticka sredina: (30k + 100k) / 2 = 65k
Geometrijska sredina: √(30k x 100k) = 54772.25
Lep plan, svaka čast.
Naravno, pod uslovom da će ti prodaja na kraju promeniti život na bolje, tipa - kupiti nekretninu, ili otvoriti neki svoj biznis, ili dobar auto ili šta već. Ako neće, onda hodl i podiži targete dok se ne realizuje ;)
 
Koji bre lažni nalozi😂? Imas li dokaze za te optužbe? Znaci stigla je paranoja pa me vidite i u svakom medvedu. Ovde neće smeti niko da napise bilo šta o bearu, jer ćete ga napasti da je on u stvari ja.
@Labello eto vidiš pojedini misle da si ti u stvari ja, i da se ja sam sa sobom svadjam i usaglašavam. Eto vidiš kakvi ljudi me ne podnose. Neverovatno.
U prozivke ne zalazim i to sto te sprdaju.

A za porednje, wtf... :rolleyes: Jedino bih voleo da imam znanje o valutama i tih 10 BTC-a, i to je to. :)
Od svega toga imam saku evra u Dogecoinu i Safemoonu gde sam u minusu. :cry:
 
Lep plan, svaka čast.
Naravno, pod uslovom da će ti prodaja na kraju promeniti život na bolje, tipa - kupiti nekretninu, ili otvoriti neki svoj biznis, ili dobar auto ili šta već. Ako neće, onda hodl i podiži targete dok se ne realizuje ;)
Najvisa cena po kojoj sam kupovao btc za kes je ako se dobro secam oko 8.6k. Tako da bice za sve. Okvirno to je plata koju zaradim na poslu za oko 20 godina. (nisam u IT sektoru).

Najjednostavnija ideja je da se kupe nekretnina (jedna, dve, tri ili vise - koliko ko moze). Pa od kirije recimo 50% za lepsi zivot, a 50% nazad u kripto dca i samo hold narednih 5-10 godina. To cu mozda i uraditi ako se ne odlucim za primarnu ideju za biznis koju imam.
 
Bolje bi ti bilo da sve prodaš na 90000$, pa kada BTC ode na 130000 da se kaješ zašto si tako jeftino prodao. :)

Ti sine imaš klasični mentalni sklop ljudi koji na kriptu izgube gaće, bojim se da si već REKT u najavi. Nagledao sam se takvih na forumu, optimizam do meseca, kad se bull market naglo završi, više ih nikad ovde ne vidiš. Nauči risk management dok je vreme, jer ti budućnost u protivnom ne izgleda ni najmanje dobro.
 
Al ga okrpi:oops:

I meni još potresniji momenat kad ste vi pricali o još vise mrtvom SFPu, pa na kraju bilo onako kako sam pričao, SFP dao veći profit i veći ATH.

To ako ložiš nas, smešno je. Ako lažeš sebe, strašno je. Eto.


U prozivke ne zalazim i to sto te sprdaju.

A za porednje, wtf... :rolleyes: Jedino bih voleo da imam znanje o valutama i tih 10 BTC-a, i to je to. :)
Od svega toga imam saku evra u Dogecoinu i Safemoonu gde sam u minusu. :cry:

Bolje je ta šaka dodževa i džak sejfmuna u novčaniku nego 10 btc u glavi! Missim, lako je izmajnovati 10 btc u glavi uz minimalan utrošak el energije, al još nisu izmislili mrežu da se to šibne u novčanik.
Nego, od tog kučeta moš jedino buve da zaradiš. Pretopi ti to u nešto poput Harmony... da je slična cena, dosta manji market kap i ima neko opravdanje što postoji. Ako može iko od iskusnijih da potvrdi ili kaže da smanjim kenjažu, pomoćiće mu u odluci.
 
Ti sine imaš klasični mentalni sklop ljudi koji na kriptu izgube gaće, bojim se da si već REKT u najavi. Nagledao sam se takvih na forumu, optimizam do meseca, kad se bull market naglo završi, više ih nikad ovde ne vidiš. Nauči risk management dok je vreme, jer ti budućnost u protivnom ne izgleda ni najmanje dobro.
Mali (mališa) ne mogu ja da izgubim gaće, jer sam obučen do maksimuma. :)
Risk management sam već savladao dovoljno sa više decenijskim iskustvom u finansijama.
Hvala ti na savetu, ali mislim da mi je budućnost svetla, kao i mojoj deci, a i unučadima.
 
I ja da se pridruzim... Ne mogu ni ja da izgubim gace, vec su same spale, izgleda da mi slute nesto 😁
I ja licno mislim da je 90K tanka cifra za kraj ali Boze moj, cenim sto covek ima plan i sto se toga drzi. Jedino sto bih drugarski predlozio jednu izmenu... Prodaj 80% novcica do 90K, ostavi 20% ako cifra ipak odleti u nebesa. ;)
 
Mali (mališa) ne mogu ja da izgubim gaće, jer sam obučen do maksimuma. :)
Risk management sam već savladao dovoljno sa više decenijskim iskustvom u finansijama.
Hvala ti na savetu, ali mislim da mi je budućnost svetla, kao i mojoj deci, a i unučadima.

Super, ja se nadam da kad ovo kroz nekoliko meseci pukne nećeš nestati sa foruma, već ćemo moći da trezveno porazgovaramo o finasijskoj budućnosti tebe, tvoje dece, a bogami i unučadi.
 
Još smo u kanalu, ispod 62000 opasno...
 

Prilozi

  • BTCUSD_2021-10-22_11-51-59.png
    BTCUSD_2021-10-22_11-51-59.png
    89.6 KB · Pregleda: 126
Super, ja se nadam da kad ovo kroz nekoliko meseci pukne nećeš nestati sa foruma, već ćemo moći da trezveno porazgovaramo o finasijskoj budućnosti tebe, tvoje dece, a bogami i unučadi.
 

Prilozi

  • 5B6B8776-B46F-42F7-BEF6-9ED02EB38B3E.jpeg
    5B6B8776-B46F-42F7-BEF6-9ED02EB38B3E.jpeg
    67.6 KB · Pregleda: 122
Super, ja se nadam da kad ovo kroz nekoliko meseci pukne nećeš nestati sa foruma, već ćemo moći da trezveno porazgovaramo o finasijskoj budućnosti tebe, tvoje dece, a bogami i unučadi.
Ako ne pukne, odnosno ako btc porsate na lupam 80-90k kroz par meseci ti ces napisati : nisam pogresio prognozu vec samo vremenski okvir i nastaviti opet da predvidjas pad dok jednom ne ubodes.
NHF, ali ne znam zasto bi iko ikada otisao sa foruma jer je pogresio prognozu. Forum bi do sada brojao 0 članova.
 
To ako ložiš nas, smešno je. Ako lažeš sebe, strašno je. Eto.
Nema ja sta tu ni da lozim nekog, ni da lazem. Na forumu sve pise kako ste se vi smejali mom predlogu, a na kraju svako vidi dokle je stigao SFP a dokle ADA. Toliko.
Nego cudno mi je da niko ne spominje DOGE. Ziv li je taj coin, Tolio hajpa bilo oko njega, a sad kao da ne postoji. Bas me zanima dokle ce stici u narednom periodu. Verujem da su ovde mnogi zaglavili u njemu.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno