Šta je novo?

Diskusija o cenama

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ako neko ne zna kako izgleda manipulacija i klasično klanje evo primera na FTX, slično je i na Bitstamp bilo.
Leverage off ako nećete da popijete rekt.
 

Prilozi

  • Screenshot_20211021-135105.jpg
    Screenshot_20211021-135105.jpg
    164.6 KB · Pregleda: 116
Simke, a da li moze da ode wick i do 60.5 ili ce da se odbije od 64k? Bas je neizvesno...adrenalin radi 🤪
 
Kako moze u isto vreme na sve valute da neko proda?
Je l' to neko namerno, kompjuterski radi, botovi i slicno? Nemoguce da jedna osoba to radi manuelno?
 
Kako moze u isto vreme na sve valute da neko proda?
Je l' to neko namerno, kompjuterski radi, botovi i slicno? Nemoguce da jedna osoba to radi manuelno?
Jel si ti od pre 2 dana u crypto? 😂
Fake candles, likvidira sve i op ajmo onda gore.
Kockari izgube sve čas posla. Samo x125 no risk
 

Prilozi

  • IMG_20211021_140022_469.jpg
    IMG_20211021_140022_469.jpg
    95.9 KB · Pregleda: 103
Kako moze u isto vreme na sve valute da neko proda?
Je l' to neko namerno, kompjuterski radi, botovi i slicno? Nemoguce da jedna osoba to radi manuelno?
pa da, milion ipo kineza sedi i krene da prodaje na 3 - 4 - pozor- SADDDDDDDDD 😂 😂 😂 😂
 
Koliko sam ja video ovih godina ubedljivo najčešće sw dešava na Bitstampu.
Samo nema pravila koji par USD, USDC
Iskreno mislim da je to jurenje duhova ili čista sreća. Samo stoje sredstva bez umesto da su na lending negde.
 
Koliko sam ja video ovih godina ubedljivo najčešće sw dešava na Bitstampu.
Samo nema pravila koji par USD, USDC
Iskreno mislim da je to jurenje duhova ili čista sreća. Samo stoje sredstva bez umesto da su na lending negde.

Da al imas sansu da pokupis coine bas jeftino u trenutku, od lendinga se niko nije 'leba najeo. Bacicu pogled na chartove svakako, hvala na info, ukoliko neko ima jos neku neka kaze. (y)
 
Da al imas sansu da pokupis coine bas jeftino u trenutku, od lendinga se niko nije 'leba najeo. Bacicu pogled na chartove svakako, hvala na info, ukoliko neko ima jos neku neka kaze. (y)
Znaš li koja je verovatnoća da tako neku cenu upecaš? Jako mala.
Od lending se od 1 BTC napravi 2 kom za oko 4 meseca ako ubodeš kamate oko 0.7% daily. 😎
 
Ovo je dip koji treba kupiti, cak i da se spustimo do 60k za BTC, sto ne ocekujem to uopste nije strasna korekcija a cene coina su na lepom popustu. Meni su zapali za oko i kupio sam, LINK, BNB, EGLD i napravio sam poziciju u SHIBA.
 
Znam da imamo temu menjacnice ali posto smo se ovde dotakli ove teme zanima me koje su menjacnice najbolje sa tankim orderbookovima da hvatamo ovakve flash crashove?
Podelite misljenje / iskustvo.
Kraken i bittrex su ubedljivo šampioni uglavnom za altove gde ti mogu proći čak i nerealni orderi ( kako za kupovinu, tako i za prodaju ), retko i bitstamp - njega ne koristim već dosta dugo.
Da al imas sansu da pokupis coine bas jeftino u trenutku
u trenutku ne možeš reagovati nikako, jer su to skoro uvek market buy i sell. Moraš imati postavljene ordere i puuuuuuuno sreće :)
 
Mi smo u ovom bulu imali 5 korekcija izmedju 12-15k i onu veliku kada se prepolovio. Dovoljno male da svi misle da ce jos dole, a on se odbije, a dovoljno velike da poplase narod. Mogla bi i sada jedna do 52-55k da padne.
 
Kraken i bittrex su ubedljivo šampioni uglavnom za altove gde ti mogu proći čak i nerealni orderi ( kako za kupovinu, tako i za prodaju ), retko i bitstamp - njega ne koristim već dosta dugo.

u trenutku ne možeš reagovati nikako, jer su to skoro uvek market buy i sell. Moraš imati postavljene ordere i puuuuuuuno sreće :)

Ma jasno, svakako mi je dobar deo portfolia u stablecoinima. Ako imas sibni mi referal link u inbox pa da se registujem. :)
 
Evo lepo objašnjeno šta SU ETF za BTC i koji utiču, a koji ne u stvari na BTC. Ovo je sada bilo samo na hype.
Ako se odbori neki BTC backed ETF onda stvarno ide moon 150k+
 
Koliko vidim sad je slicna situacija, ETH ode u vis, BTC pada, ADA I SOL rastu istim tempom, znaci presipaju u njih. :D
To sam ja davno rekao. Nema ovde nikakvog rasta već se samo presipa iz šupljeg u prazno. Iz altova masovno prešli u BTC, i zato se BTC napuvao. Sad jure profit na drugim mestima i napuvavaju druge coine a BTC se izduvava. Ozbiljnih velikih investicija nema. Veliki sada trguju BTCom, a ne investiraju u njega.
A na ovu bitnu vest koja može sve lančano da uzdrma, niko ne obraća paznju. Akcije kineske građevinske kompanije Evergrande pale su na kratko za 9% na otvaranju današnjeg trgovanja, nakon objave informacije da je propao sporazum o prodaji dela njene imovine holdingu Hopson Divelopment.
Do guše zaduženi Evergrande je ranije ovog meseca vodio pregovore sa manjom rivalskom kompanijom Hopson o prodaji dela svog biznisa. Međutim, Hopson je kasno sinoć objavio da su pregovori o kupovini 50,1 posto udela u firmi Evergrande Properti Servisiz propali.

Evergrande je u odvojenom saopštenju potvrdio raskid dogovora, koji bi, prema medijskim izveštajima, bio vredan 20,04 milijardi hongkonških dolara (2,58 milijardi američkih dolara).

Ova građevinska kompanija je druga po veličini u Kini po prodaji i najveći izdavalac obveznica na stranim tržištima duga u kineskoj građevinskoj industriji, sa ukupno 300 milijardi dolara obaveza prema poveriocima.

Zabrinutost u pogledu finansijske sposobnosti kompanije da izmiruje dug izazvala je strah da će se kriza Evergrandea preliti na celo kinesko tržište nekretnina, koje zajedno sa srodnim industrijama učestvuje sa oko 25 odsto u nacionalnom bruto domaćem proizvodu ( BDP).

Danas je na tri berze nastavljeno trgovanje akcijama ovog građevinca, nakon više od dve nedelje obustave uoči najavljene "velike transakcije".

Kolaps sporazuma sa Hopsonom dolazi u trenutku kada se Evergrandeu približava isticanje pomno praćenog 30-dnevnog grejs perioda za plaćanje 83 miliona dolara kamata investitorima po osnovu obveznica denominovanim u američkom dolaru. Ako kompanija ne uspe da plati ove obaveze do subote, to će značiti tehnički bankrot.

Evergrande je kasno sinoć objavio da od prodaje njegovog udela od 1,5 milijardi dolara u banci Šengđing krajem septembra, "nije bilo materijalnog napretka s prodajom druge imovine grupe".

Prošle nedelje, Rojters je izvestio, pozivajući se na pouzdane izvore, da je kinesko državno preduzeće Juešju Properti odustalo od ugovora od 1,7 milijardi dolara za kupovinu zgrade koja je sedište Evergrandea u Hong Kongu.

Evergrandeovo veliko oslanjanje na zaduživanje, s ciljem brze ekspanzije poslovanja, od prošle godine je pod pojačanim nadzorom vlade, pri čemu su kompaniji tri puta postavljene "crvene linije" na zaduživanje kako bi smanjila racio duga prema imovini, koje je firma sva tri puta prekšila.
Tako da, svi pootvarali šampanjce, a trka još traje. Za sada idalje smo bliži 30.000$ nego 100.000$.D8F773B8-4CD7-421E-B4CE-8763D9E8FA93.jpeg
 
Šteta što ovako kabast referat počinje sa budalaštinom, nekako me to sprečava da nastavim dalje. Dakle, nije bilo nikakvog presipanja iz šupljeg u prazno nego iz novčanika u kripto jerbo sve bilo zeleno. Ako se na osnovu takvog uvoda gradi priča, ne bi te ja dalje zadržavao.
 
Šteta što ovako kabast referat počinje sa budalaštinom, nekako me to sprečava da nastavim dalje. Dakle, nije bilo nikakvog presipanja iz šupljeg u prazno nego iz novčanika u kripto jerbo sve bilo zeleno. Verujem da je ostatak istog kvaliteta.
Lol...ta budalaština na početku je jedino što je sam napisao. Ostalo je kopirao sa neta bez da navede izvor.

Čkode:
  • laže kao Minhauzen
  • deli finansijske savete
  • predstavlja tuđe grafike kao svoje
  • predstavlja tuđi tekst kao svoj
  • pravi lažne naloge
  • svađa se sam sa sobom
  • usaglašava se sam sa sobom
Admin: DRŠ'TE SE TEME MARVO!
 
Jos je ovo nestabilno, 3x sam pokusao ulaz misleci da ce da krene na gore, al prerano sam se obradovao, mozda u toku noci se unormali situacija.
 
covek torluje konstantno , jedna od jacih trolova u poslednjih godinu dana na benchu......nema dalje.........od 30k vice to je to kraj....te da smo u redistribuciji, pe euforija pa ovo pa ono, stagod kaze desi se suprotno.......cena se udvostrucila novi ath on i dalje cepa isto.......jednom ce biti kraj....i sta rece "jesam reko" .... ali boze sacuvaj da kaze jeste poigresio sam moja predvidjanja nisu tacna......vremenski okvir sam pogresio, cifre sam omasio......
 
  • pravi lažne naloge
  • svađa se sam sa sobom
  • usaglašava se sam sa sobom
Koji bre lažni nalozi😂? Imas li dokaze za te optužbe? Znaci stigla je paranoja pa me vidite i u svakom medvedu. Ovde neće smeti niko da napise bilo šta o bearu, jer ćete ga napasti da je on u stvari ja.
@Labello eto vidiš pojedini misle da si ti u stvari ja, i da se ja sam sa sobom svadjam i usaglašavam. Eto vidiš kakvi ljudi me ne podnose. Neverovatno.
 
Drug, ja sam deleko od nekog mozga u kriptu, ali verujem svojim očima i (hm) zdravom razumu.

Juče je BTC dostigao ATH, danas ga je dostigao i ETH.

Da ga ***** ako je ovo raspad sistema i presipanja iz šupljeg u prazno.
 
Koji bre lažni nalozi😂? Imas li dokaze za te optužbe? Znaci stigla je paranoja pa me vidite i u svakom medvedu. Ovde neće smeti niko da napise bilo šta o bearu, jer ćete ga napasti da je on u stvari ja.
@Labello eto vidiš pojedini misle da si ti u stvari ja, i da se ja sam sa sobom svadjam i usaglašavam. Eto vidiš kakvi ljudi me ne podnose. Neverovatno.

Vidi, meni svaka od tih stavki zabavna, nije mi jasno kako tebi polazi za rukom da ih sve skupiš na gomilu i budeš dosadan. Očigledno si materijal za Ja imam talenat.

covek torluje konstantno , jedna od jacih trolova u poslednjih godinu dana na benchu......nema dalje.........od 30k vice to je to kraj....te da smo u redistribuciji, pe euforija pa ovo pa ono, stagod kaze desi se suprotno.......cena se udvostrucila novi ath on i dalje cepa isto.......jednom ce biti kraj....i sta rece "jesam reko" .... ali boze sacuvaj da kaze jeste poigresio sam moja predvidjanja nisu tacna......vremenski okvir sam pogresio, cifre sam omasio......

Meni ubedljivo najpotresniji momenat kad pričao o mrtvom Cardanu koji sutradan šibnuo na ath.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno