Šta je novo?

Iris TV box mts (nije tema o Iris Go ni Iris Smart aplikaciji)

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
A šta raditi sa aplikacijom Arena Cloud koju smo do sada koristili na EON box-u?
Brisati ili ostaviti šta vi mislite?
 
Kada je u pitanju kvalitet slike, šta je bolje, Iris TV smart aplikacija ili Arena cloud?
 
Kakav IT stučnjak... Demantuje te pogled na DASH manifest (.mpd) fajl na Iris Go sajtu.


iris_dash.png
 

APK DOWNLOAD: https://apkplz.net/app/rs.mts.iris.tv

Kako sam se nadao aplikacija je totalno ok, radi i sa VPN (NORD VPN u mom slucaju) :)

1.png


2.png


3.png
 
Meni nema apdejta, kanali na 101 u sd rezoluciji i posle vecerasnjeg restarta stb-ova, hph07 su? 701 rts u hd kao i pre.
 
Ja ne mogu da instaliram na x96 mini.Verzija androida na boxu mi je 7.1.2.
 
Verovatno zato sto je ovo za Android TV OS, a taj x96 mini ima onaj obican android.
 
To i mene zanima.Kako se prebacuju kanali a da ne idem u tv vodic?
 
E bas to nikako da dobijem onu traku sa strane sa kanalima jednom sam uspeo ali ne znam kako
 
Moji utisci o iris smart

1. katastrofalni bitrejt, intenzivno varira, koci se
2. spor interfejs - sporiji nego na Q11
3. vrlo sporo prebacivanje sa kanala na kanal - nekada mu treba bar 10 sekundi
4. strim se vrlo cesto zaglavljuje prilikom prebacivanja sa live na drugu opciju i nazad
5. gledanje unazad funkcionalno problematicno
6. Kanali su poredjani nasumice bez ikakvog smisla

Zbog katasrofalnog bitrejta HD kanali su losi (RTS, RTS2, SuperStar, Pink, Prva, B92 itd itd...). Kad je slika staticna na HD kanalim onda se jasno vidi da su HD. Kad se vrati neka emisija unazad na HD kanalu jasno se vidi da je HD - mnogo bolja nego kada je lajv strim!!!! SD kanali su katastrofalni, isto zbog bitrejta.
Inace za one koji to ne mogu da vide- app je isti kao na set-top boxu.

Kuku nama...
 
Poslednja izmena:
Da dodam:
7. Sortiranje kanala nije u funkciji - posle sortiranja kanala po želji "vrte" se po njihovom redu.
7. Omiljeni kanali isto - mogu da se izaberu kanali u tu grupu ali kad se grupa odabere opet ide default lista.
 
Zasto mi iris box posle svakog gasenja trazi da verifikujem user name i otkucam pin da bi se ukljucio?
 
Da li se aplikacija za smart tv računa posebno ili spada u ona tri dostupna uređaja?
 
Spada u tri dostupna
 
Je li radi kome iris smart na firesticku, konkretno na 4k, meni se ne pokrece....
 
Steta sto spada u 3 dozvoljena uredjaja, to je iskreno totalno bezveze.
Tu je SBB bolji , kod njih moze ako se dobro secam na do 5 uredjaja da se doda EON i moze takodje i EON Smart App na jednom televizoru posebno.
Bilo bi dobro i mts da prosiri br uredjaja u buducnosti
 
Slika je stvarno loša. Jel ovo neka beta test verzija app?
Na ta 3 uređaja je jedno dobro što možeš za sad na 3 TV pa mogu da se menjaju nalozi za EON npr.
Supernova valjda daje 5 uređaja kojih god?
 
Na Nvidia shieldu nemam slike,sve opcije su tu ali nema slike.
 
Da li ce u dogledno vreme smart iris tv aplikacija biti dosupna i na samsung televizorima?
 
Instalirah Nova launcher na HP07 i ode sve naopako.

Da li može da se nekako HP07 resetuje na nekakva fabrička podešavanja?

Da li ima onaj tajni kod, da udjem direktno u IPTV deo, ne u android,pošto sam sada zaglavljen u androidu.
 
Poslednja izmena:
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno