Šta je novo?

Iris TV box mts (nije tema o Iris Go ni Iris Smart aplikaciji)

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nema link ( verovatno ce se pojaviti uskoro) moram da je povucem sa eon boxa i isprobam na drugom android tv boxu ili ti ATV-u u njegovom playstoru je nema ( kinezu ) ako bude sve ok saljem😃 normalno sa Clone app samo da me
posle @shamanNS nesto ne pita sta sam radio i kako ( a ja klikto i sto treba i sto ne treba ) 😃😁
 
Poslednja izmena:
Jel ' ima na Xiaomi Box-u da se skine iris smart app, jel ' zagledao neko u google store-u? :D
 
Meni deluje da na tom Iris Smart app stream nije HD? :D Ili nije uopšte ili je žešće nestabilan šeta rezoluciju gore dole? U nekom momentu mi deluje kao da je 720p, posle 20s da je SD, posle još 30 da je krš i za SD :D
Do neta nije sigurno, imam 500 Mbps download :D :D


Nisam proveravao taman da se ne patim 😁😃👍

Prc, nisam ni ja proveravao da download stvarno radi :D :D Kad ono ne radi xD

Evo dok ne proradi na tim apk download čudima:

Kod:
https://ufile.io/0lk3gh2d
 
Poslednja izmena:
Meni deluje da na tom Iris Smart app stream nije HD? :D Ili nije uopšte ili je žešće nestabilan šeta rezoluciju gore dole? U nekom momentu mi deluje kao da je 720p, posle 20s da je SD, posle još 30 da je krš i za SD :D
Do neta nije sigurno, imam 500 Mbps download :D :D




Prc, nisam ni ja proveravao da download stvarno radi :D :D Kad ono ne radi xD

Evo dok ne proradi na tim apk download čudima:

Kod:
https://ufile.io/0lk3gh2d
Izgleda da si i ovde omanuo 😁 i po velicini fajla se vidi da nije dobra
Izgleda da ce smotani 😁morati da radi a taman izbrsah Clone sa boxa 😵😵😵
 
Iris_krsh.PNG

Ovaj apk sa linka je 2.2 MB a backup-ovao sam ga sa Eon boxa pomoću ADB pull :D I uspešno instalirao na brzinu na mobilnog telefonu (naravno sad nema prečice jer jer za AndroidTV laucher :D :D )
Idem da spavam pa me mrzi sad da palim box i brišem i testiram "sideload" apk fajla da li će sve raditi ok.
 
Ajde polako meni tek dolazi nesanica ja cu sada da probam pa kacim ako uspem 👍
 
E ovako ja bolje nisam mogao a verovatno sam i uzalud ( jel ce se gotovo sigurno pojaviti na apkpure i slicnim ) al ajde posto je akp(bundle) orig file cu postaviti pa se moze instalirati uz pomoc apkmirror instalera ili SAI instaler( https://www.google.com/amp/s/beebom.com/how-install-android-app-bundles/amp/ ) ali nije dobar rezultat jer ima neku zastitu koju ja ne razumem i postavicu clone koji na eon boksu radi a na A95X F3 koji je ATV nece tj. pokrene se i dalje od sivog ekrana ne ide nije hteo ni na telefonu znaci negde ce da radi a nazalost negde nece na vama je ako hocete da probate

To je clone apk
A ovo je apk ( bundle ) u zip fajlu :
Pa ko hoce da proba izvolte
 
Poslednja izmena:
Pogledajte prilog 319900

Ovaj apk sa linka je 2.2 MB a backup-ovao sam ga sa Eon boxa pomoću ADB pull :D I uspešno instalirao na brzinu na mobilnog telefonu (naravno sad nema prečice jer jer za AndroidTV laucher :D :D )
Idem da spavam pa me mrzi sad da palim box i brišem i testiram "sideload" apk fajla da li će sve raditi ok.
Izvini za velicinu fajla ali ni ta tvoja barem kod mene nije htela da se instalira 😁
 
Odlično radi na mi boxu, lepo prebacuje i brojevima
 
Sta se desilo sa onim kanalima Prva (life, world...) bili su oko 790 pa na dalje. Ostao je samo Prva Max - 789.

Jos nesto, da li MTS igde obavestava o promenama kanala, o novim, o izbacivanju nekih...?
 
Top je što radi na SBB EON Box-u 👍
Nadam se da će uskoro izbaciti i WebOS app.
 
Poslednja izmena:
Na mi boksu ne radi lepo deinterlacing. I kad namestim auto i 1080i50 slika se ponaša isto, tj. secka i nije tečna. Inače, aplikacija radi ok i slika je korektna.
 
Tih 25fps na sport kanalima je sramota. Inače, jel ima ova aplikacija podešavanja za rezoluciju kao Iris GO? Ne vidim nigde. Jer radi to da mi par minuta pusti 1920x1080 a onda smanji na 720x576 ako ne grešim kao u Iris Go app. I kad spusti na SD više ne vraća na FHD.

Ali za sada sve ostalo je ok, čak pamti i gde si stao sa programom, nešto šta EON nema. :D

Jedina "mana" je što ručni redosled kanala se aplicira samo na kategoriju "Svi kanali" ali ne i na kategoriju ", Omiljeni".
 
E ovako ja bolje nisam mogao a verovatno sam i uzalud ( jel ce se gotovo sigurno pojaviti na apkpure i slicnim ) al ajde posto je akp(bundle) orig file cu postaviti pa se moze instalirati uz pomoc apkmirror instalera ili SAI instaler( https://www.google.com/amp/s/beebom.com/how-install-android-app-bundles/amp/ ) ali nije dobar rezultat jer ima neku zastitu koju ja ne razumem i postavicu clone koji na eon boksu radi a na A95X F3 koji je ATV nece tj. pokrene se i dalje od sivog ekrana ne ide nije hteo ni na telefonu znaci negde ce da radi a nazalost negde nece na vama je ako hocete da probate

To je clone apk
A ovo je apk ( bundle ) u zip fajlu :
Pa ko hoce da proba izvolte

Nismo smotani nego nije dostupna van Srbije na GPS za android TV, a ni na APKPure je nije bilo iz nekog razloga :)

Hvala!

Evo ovde radi download i skinut apk se instalira fino i radi :D

Kod:
https://apkplz.net/app/rs.mts.iris.tv

@Maxbgd Taj tvoj Clone app baš volE gomilu đubreta da ubaci u sam apk fajl...
 
Sta se desilo sa onim kanalima Prva (life, world...) bili su oko 790 pa na dalje. Ostao je samo Prva Max - 789.

Jos nesto, da li MTS igde obavestava o promenama kanala, o novim, o izbacivanju nekih...?
Prva HD kanali su sada na 260 pa na dalje.

I molim gospodu iz MTS-a koji prate ovaj forum, da lepo vrate raspored kanala kakav je bio pre neki dan. Za kanale kojima je promenjen br/premešteni su, lako ćemo se snaći. I da obaveste na sajtu kad budu ponovo hteli da nešto menjaju u listi kanala... Hvala
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno