Šta je novo?

MIUI - opšta tema

krastavac naučiću vremenom, dva tri puta ću nešto zeznuti ali posle ću naučiti :)
uglavnom bez piratskih aplikacija se ne može kao što je slučaj i sa kompovima

znači antivirusi su beskorisni, to mi je trebalo da znam
 
A šta će ti piratske aplikacije? Odakle ti ideja da ti trebaju piratske aplikacije na telefonu? Ili čak to što kažeš da se bez piratskih aplikacija nikako ne može?

Evo ja nemam nijednu piratsku aplikaciju, niti mi treba, a imam na telefonu sve što mi je potrebno i potpuno je funkcionalan.
 
Jedine "piratske" aplikacije koje ja skidam su one kojih nema na PlayStore, poput popcorna, ali ono, to su aplikacije koje zbog tosa ne mogu da budu na PlayStore.

Probao sam par puta neke prave piratske(krekovane), ugl neke vpn i slicne aplikacije, ali nikakvu korist nisam imao od toga.
 
A šta će ti piratske aplikacije? Odakle ti ideja da ti trebaju piratske aplikacije na telefonu? Ili čak to što kažeš da se bez piratskih aplikacija nikako ne može?

Evo ja nemam nijednu piratsku aplikaciju, niti mi treba, a imam na telefonu sve što mi je potrebno i potpuno je funkcionalan.

Nemamo svi iste potrebe, pa neću reći šta će ti to jer meni ne treba...
Ja koristim par aplikacija koje sam našao u pro verziji i već godinama ih ne menjam, samo premeštam u nove telefone, FuelLog pro, Google camera, uTorrent pro, Popcorn, Tapatalk pro, Torque pro, iGO za navigaciju...
 
pa čisto zbog reklama, nerviraju me
ma skinuo sam svega tri piratske aplikacije koje koristim
 
Da, između ostalog i zbog reklama 👍🏻
 
Danasnji telefoni imaju opciju za private dns - stavite tamo tipa adguard ili bilo koji slican server i nema reklama.
 
Ima gomila besplatnih aplikacija na Play store. Ako se malo potrudiš, skoro sve može da se nađe bez reklama. Jedino što koristim s reklamama su neke aplikacije za naše tržište, gde nemam alternativu, pošto ne postoje ni piratske verzije, a ni pro verzije koje bi mogle da se plate. Ostalo je sve free i bez reklama, čak neke aplikacije koje sam kupio, uopšte ne koristim. Od tih kupljenih koristim samo Poweramp, jer je to po meni najbolji audio player na Androidu. Mada sam nedavno otkrio besplatni audio player koji može sve što i Poweramp, ali i dalje koristim ovaj, kad sam već dao pare za njega. Nekad sam koristio IGO za navigaciju, ali odavno sam prešao na Here, ko ima nerava da se zeza s ručnim apdejtovanjem mapa i ubacivanjem svega onoga, već sam i zaboravio kako je to išlo.
 
ja sam skinuo piratski viber, uniferd remote i neki snimač razgovora i to je to
 
Meni je sve piratsko što koristim i ima premium/pro verziju...
 
Sve što i plaćen? Koliko sam primetio, samo kad ga startujem ponudi kao 3 meseca free... Posle toga nema reklama... I kvalitet na high... Možeš da skipuješ pesme koliko hoćeš.

Pre neki dan sam ga našao pa nisam baš mnogo slušao...
 
Od tih kupljenih koristim samo Poweramp, jer je to po meni najbolji audio player na Androidu. Mada sam nedavno otkrio besplatni audio player koji može sve što i Poweramp, ali i dalje koristim ovaj, kad sam već dao pare za njega. .
Koji je taj besplatni plejer? Koristim trenutno VLC, ali mi nije na telefonu ugodan za korišćenje kao na kompu.
 
Pulsar, mada je i Omnia sličan, valjda ih radi isti ekipa, razlikuju se u interfejsu, ali su im funkcije slične i nema reklama.
 
A ato automatski smatrate da nema istine tu?
Ne bih se s Kinezima iznenadio ....
 
jel koristi neko neku drugu aplikaciju za sms-ove, na ovoj guglovoj me nervira što nmg da kliknem na broj telefona kad su propušteni pozivi
 
Imaš ih koliko hoćeš. Ja Textru koristim godinama, ima tu opciju. Ili probaj neku sa linka pa vidi šta ti se sviđa.
Ne interesuje me proizvođačeva sms aplikacija. Isto važi i za fajl menadžer, galeriju i tako dalje,
 
Jel' ima neka sms aplikacija a da podržava hidden messages, ili barem zaštita pinom?
Textra je kao dodala to na to-do-listu, ali izgleda ništa od toga.
 
Видим сигнал подржава и слање аутоматски као смс ако друга особа нема апликацију, да ли подржава ммс и да ли је могуће увести(import)
из других апликација(гугл, шаоми итд основних(подразумеваних), вибер/вајбер итд) податке од пре?
Едит: и да са старих "обичних" телефона?
 
Imaš ih koliko hoćeš. Ja Textru koristim godinama, ima tu opciju. Ili probaj neku sa linka pa vidi šta ti se sviđa.
Ne interesuje me proizvođačeva sms aplikacija. Isto važi i za fajl menadžer, galeriju i tako dalje,
ja sam skinuo chomp, dobra je
 
I mene zanima u cemu je bolji piratski viber.

Verovatno nema reklame...
 
Pa ni obican nema reklame
baner moze da se blokira u samom androidu.
 
^ Ima reklame, verovatno nisi primetio zato što uglavnom izgledaju kao poruke...
 
Nazad
Vrh Dno